Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Alfionc



Věk: 56
Založen: 15. 12. 2008
Příspěvky: 10


Motorka: Honda VT750 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 leden, 2010 13:32  Předmět:  zvýšení řídítek u VT750 rv2005 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zdravím ve spolek, pánové poradíte? Mám Shadowku VT750 C4, klasický řidítka, který mají napevno držáky, tvarově mi vyhovují jen bych je potřeboval zvednout o nějakých 5cm ale nikde nemůžu sehnat nějaké ty podstavce nebo něco takového. Řešit se mi to nějakým domácím udělátkem moc nechce (přece jenom jde o řídítka) a proto se ptám jak na to? dělal jste to někdo a jak?
díky


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele AlfioncZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 leden, 2010 13:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nikde jsem neviděl něco podobného tedy profi prodlužovací nástavce na pevná řídítka

vzhledem k ceně řídítek kolem 1 tisíce korun je lepší pořídit jiné než to dělat dodatečně

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 leden, 2010 16:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zkus hledat třeba tady http://www.yshop.cz/riditka-flyer-pro-vybrane-modely-94cm+dp130710/ Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Alfionc



Věk: 56
Založen: 15. 12. 2008
Příspěvky: 10


Motorka: Honda VT750 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 leden, 2010 23:55  Předmět:  díky za odpovědi Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky, ale nový nejsou za ticku (řídítka + držáky+ asi prodloužený lanka atd) ale o to nejde, jde mi o to že mi tvar řidítek sedí jen je chci zvednout o těch blbejch 5cm a bude se mi sedět pohodlněji. Časem nový stejně budou, hodlám do budoucna podkopnout předek.

Jinak v tom yschopu jsem koukal a tam mají jen delší šrouby pro 600 a to mi tady nic nepomůže (asi)


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele AlfioncZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 leden, 2010 00:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No potom jedině nechat udělat nástavce, pochromovat a je hotovo. Šikovnej soustružník to zmákne o polední pauze Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr