Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Máří



Věk: 54
Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Andělská Hora 43 Chrastava

Motorka: VT 600 Shadow VLX US Version
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 03 únor, 2010 13:58  Předmět:  Sundání ventilového víka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tím že se ted odpočívá a nedá se jezdit tak jsem si v garáži rozdělal bublinu.Mám dole boční víka a víko ventilů z předního válce,vše už mám krásně rozleštěné,ale nevím jestli není nějaký fígl na sundání ventilového víka na zadním válci,abych nemusel vyndavat motor ven z motky.Ty malá vička už mám hotová,ale celé víko ven nejde.


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MáříZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
davidus



Věk: 42
Založen: 13. 12. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Chrudim

Motorka: jen vt
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 04 únor, 2010 11:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pred 14 dny jsem se taky pokousel vyko zadniho valce vydolovat,protoze jsem nemohl dostat klic na pravou svicku.Asi to je opravdu na sundani motoru.


Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele davidusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Máří



Věk: 54
Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Andělská Hora 43 Chrastava

Motorka: VT 600 Shadow VLX US Version
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 04 únor, 2010 12:21  Předmět:  víko Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No právě a do toho se mi moc nechce i když ted mám ostatní víka krásně vyleštěná a tohle ne.Je to jak pěst na oko,asi bude motor muset ven.


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MáříZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

davidus



Věk: 42
Založen: 13. 12. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Chrudim

Motorka: jen vt
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 04 únor, 2010 12:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

a prelestit pohledovou cast?Sice to neni ono,ale myslim,ze by jsi ten motor musel vyndavat kazdy rok.Casem to strati lesk.


Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele davidusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Máří



Věk: 54
Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Andělská Hora 43 Chrastava

Motorka: VT 600 Shadow VLX US Version
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 04 únor, 2010 12:55  Předmět:  viko Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To mne taky nejdříve napadlo, jenže to není ono.A zkušenosti s leštěním mám takové,že když jsem leštil víka na mé minulé motorce ,stačilo jen občas lehce ručně přeleštit a vydrželo to dost dlouho, jinak po leštění se to dá odmastit a nalakovat, ale lesk je menší než po čistém vyleštění.


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MáříZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JB



Věk: 46
Založen: 27. 09. 2009
Příspěvky: 30
Bydliště: Letovice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 04 únor, 2010 13:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cim to lestite Sad . Mam taky takove ambice prelestit tu svoji Shadowku a tak jsem si koupil jemnou ocelovou vatu a zkousim to rucne vylestit. Pouzivate neco jineho? Lestite to nejakym lesticim kotoucem na vrtacce?


Kozoroh Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele JBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

davidus



Věk: 42
Založen: 13. 12. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Chrudim

Motorka: jen vt
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 04 únor, 2010 13:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pozivam filcovy kotouc do vrtacky a zelenou pastu.Rucni lesteni jsem vzdal po pul hodine.Toto tema se uz resilo....


Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele davidusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr