Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
davidus



Věk: 42
Založen: 13. 12. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Chrudim

Motorka: jen vt
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 04 únor, 2010 11:49  Předmět:  Vymena svicek Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Koupil jsem si nove svicky aby me neprekvapili v sezone.A pri vymene jsem nemohl povolit zadni pravou svicku.Nemohl jsem dostat svicak az na sestihran jakoby se to tam nekde lamala ta skulina.Pokousel jsem se upravovat trubkove klice a taky me to neslo.Jedine co pomohlo povoleni vyka rozvodu.To same pak u predni leve svicky... mad


Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele davidusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: čt 04 únor, 2010 13:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

S origo klíčem je to brnkajda song

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
davidus



Věk: 42
Založen: 13. 12. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Chrudim

Motorka: jen vt
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 04 únor, 2010 13:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to jsem koupil za 260kacek a fakt to neslo.Soused ma autoservis byl jsem tam pro radu pujcil me dalsi dva klice a proste to neslo jen kdyz jsem povolil vyko a pak to slo.


Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele davidusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

František



Věk: 47
Založen: 13. 08. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Duchcov

Motorka: VT 1100 C,VTX 1300-C
honduras.gif
PříspěvekZaslal: čt 04 únor, 2010 15:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když máš origo tak je to fakt sranda.Já se s tim pral vloni nechal jsem si stočit dlouhej ořech na golu.FFF


Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele FrantišekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
davidus



Věk: 42
Založen: 13. 12. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Chrudim

Motorka: jen vt
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 04 únor, 2010 15:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je fakt,ze vypada duveryhodne neco podobneho jsem mel taky od souseda.Asi to bylo malo stocene.Ted uz to mam,ale stejne by bylo fajn ho vozit.Koupm orech a necham ho stacet tak dloho dokud to nepujde. drink


Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele davidusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
František



Věk: 47
Založen: 13. 08. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Duchcov

Motorka: VT 1100 C,VTX 1300-C
honduras.gif
PříspěvekZaslal: čt 04 únor, 2010 16:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jde jen o to ho stočit na dvakrát,kvůli víku,ho tam prostě nezlomíš...ten klíč myslim.No ale píšeš že jsi koupil originál ne?FFF.


Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele FrantišekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

davidus



Věk: 42
Založen: 13. 12. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Chrudim

Motorka: jen vt
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 04 únor, 2010 16:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Koupil jsem ho jako original,ale je to stejne univerzal 18.Koupim radeji orech nebudu nicit ten novej za 260,-A ten ma to telo taky slabe,kdyz ho stocim pak nic nezbude a popripade praskne to by byl konec.Nedokazu si predstavit dolovat ven zlemeny svicak. Confused


Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele davidusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr