Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Krajinka



Věk: 50
Založen: 28. 01. 2010
Příspěvky: 6
Bydliště: Lipová Lázně 148


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 29 leden, 2010 10:04  Předmět:  Brašny na VT 600 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj přátelé,sháním brašny na VT 600 nemá někdo nějaký tip za dobrý peníz.......díky


Panna Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KrajinkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 29 leden, 2010 11:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zkus zavolat Pepínovi Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Krajinka



Věk: 50
Založen: 28. 01. 2010
Příspěvky: 6
Bydliště: Lipová Lázně 148


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 29 leden, 2010 13:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díkyjsem tu nová takže vůbec nevím o koho jde. Sad


Panna Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KrajinkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: pá 29 leden, 2010 14:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

TADY je celé vlákno,telefon a email Very Happy

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Krajinka



Věk: 50
Založen: 28. 01. 2010
Příspěvky: 6
Bydliště: Lipová Lázně 148


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 29 leden, 2010 14:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Super,díky snad něco vyberu Good


Panna Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KrajinkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sulipupin



Věk: 52
Založen: 05. 02. 2010
Příspěvky: 27
Bydliště: Jirkov

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 05 únor, 2010 22:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Motoinzerce nebo motorkari.cz Confused


Beran Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele sulipupinZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Jast



Věk: 79
Založen: 20. 08. 2008
Příspěvky: 226
Bydliště: Uhříněves Vačkářova 569

Motorka: Honda VT 600 C PC21
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 06 únor, 2010 15:18  Předmět:  brašny VT 600 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Krajinko.
Já mám stejnou motorku jako ty Všechny brašny postraní i zadní mám od Firmy For Bikers inzerují na našich stránkách určitě jsou nejlevnější a jsou pěkné ostatně si je prohlídni, jestli si to již neudělala. Ahoj Laughing song


Beran  Kohout OfflineOsobní galerie uživatele JastZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Krajinka



Věk: 50
Založen: 28. 01. 2010
Příspěvky: 6
Bydliště: Lipová Lázně 148


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 únor, 2010 00:33  Předmět:  Brašny VT Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Jaste,dík za radu už jsem tam koukla a mají tam docela pěkné zboží i dobré ceny. U těch brašen píšou,že není třeba ani držáků,že jsou univerzální a to by mi bodlo,páč je nechci na motorce pořád,ale jen na delší výlety. Nemáš s nimi zkušenosti ???? Smile Dík


Panna Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KrajinkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: út 09 únor, 2010 19:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Píšou většinou nejsou potřeba,no alespoň podpěra je nutností.Jinak budou dřít o rám.Navíc jsou na instalaci přes zadní blatník ,pod sedlo,co podle mé zkušenosti dost devastuje lak.Proto jsem si pořídil easybrackets držáky... Cool

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Krajinka



Věk: 50
Založen: 28. 01. 2010
Příspěvky: 6
Bydliště: Lipová Lázně 148


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 únor, 2010 20:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A co stojí takové držáky? Jsou univerzální ? myslím zda jsou na každou motorku a brašny ?


Panna Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KrajinkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SŮĎA



Věk: 60
Založen: 07. 07. 2008
Příspěvky: 47
Bydliště: Zdice

Motorka: VT 1100 SC 23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 únor, 2010 22:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Třeba tady


Ryby Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SŮĎAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jast



Věk: 79
Založen: 20. 08. 2008
Příspěvky: 226
Bydliště: Uhříněves Vačkářova 569

Motorka: Honda VT 600 C PC21
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 únor, 2010 23:38  Předmět:  brašny VT 600 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Krajinko.
Goldi má asi pravdu, ale já jsem je tam dal bez nich jen pod sedlo, zatím nepozoruji žádný defekt. K vánocům jsem dostal brašny na zadní opěrku, ale ještě jsem je nenamontoval, tam to asi nějakou úpravu bude vyžadovat.
Já si myslím, že jakmile brašny namontuješ už je nikdy nesundáš, protože zjistíš jejich výhody při každé cestě. Ahoj. Laughing Good song


Beran  Kohout OfflineOsobní galerie uživatele JastZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Krajinka



Věk: 50
Založen: 28. 01. 2010
Příspěvky: 6
Bydliště: Lipová Lázně 148


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 únor, 2010 23:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jasné Jaste,díky. Good Každopádně je objednám už mám i vybrané,vyzkouším tak či tak. Díky tobě a ostatním za rady,alespoň jsem v obraze a něco málo už o tom vím. No a teď už aby se konečně rozjařilo a tradááááááááááá do světa. Už sse nemůžu dočkat. song Enjoy


Panna Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KrajinkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr