Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Mr.Green
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 21 únor, 2010 01:15  Předmět:  chladici kapalina Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdarvim panové, měl bych dotaz: jak teda vlastně zjistÍm kolik mÁm chladici kapaliny a zda ji neni třeba dolit, nejdřiv jsem si myslel že je to ta měrka na expanzni nadržce ta byla ale uplně prazda tak jsem se celkem lekl, to jsem ještě netušil kčemu slouži nechapu proč to v tom manualu tak špatně napsali


  
Miagi



Věk: 48
Založen: 13. 10. 2009
Příspěvky: 32
Bydliště: Zdiby

Motorka: Honda VT 1100 C Shadow 1988, USA
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 21 únor, 2010 01:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když se podíváš z pravé strany motorky v dolní části mezi motorem a uchycení kyvné vydlice, je bílá plastová nádobka, kde je vyznačeno max a min.


Lev Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MiagiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 21 únor, 2010 09:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ta nádržka ukazuje stav chladící kapaliny, pokud není chladící systém porušen, potom si kapalinu vlastně přisává, ale neprochází jí. Potom hladinu chladící kapaliny kontroluješ v nádržce a případně ji doplníš.
Pokud vodu měníš, je lepší nalévat ji vrchem, jak již bylo napsáno na začátku tohoto vlákna. Tím že před vypuštěním otevřeš nahoře hrdlo, 1) lépe se vypustí kapalina, 2) lépe do chladícího okruhu naliješ požadované množství vody.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

merlin.516



Věk: 46
Založen: 28. 02. 2009
Příspěvky: 35
Bydliště: Zlín

Motorka: VT600 CW
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 01 duben, 2010 10:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, po sundání motky ze špalků a výměně oleje na sezónu jsem se mrkl i na vyrovnávací nádržku chladící kapaliny a zjistil že hladina zdaleka nedosahuje spodní rysky.Přitom loni tam toho bylo dost a nic mi nikde neteče. Když jsem měl v zimě rozebranou motku tak jsem se jenom mimochodem podíval i na nalévací hrdlo u krku řízení a kapalina byla až po okraj.
Myslel jsem, že se kapalina nějak sama stáhla do motoru, a že po zahřátí se zas roztáhne na původní hladinu v nádržce. Nechal jsem to teda nastartované až do roztočení ventilátoru, ale hladina se nezvedla.
Jelikož jsem chladící kapalinu ještě neměnil,tak nevím co tam předchozí dva majitelé dali, nebo jestli je tam ještě originál(r.98 ).
Měnit kapalinu se mi už nechce, protože už mám jinak všechno hotové a motorka je ustrojená v kůži a nablýskaná.Tak se chci zeptat jestli stačí když doleju vyrovnávací nádržku destilkou mezi rysky a vyměním to až na podzim, anebo tam mám nalét směs chladící kapaliny, která nemusí být stejná jako tam je?
Dík za rady


Váhy Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele merlin.516Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 01 duben, 2010 12:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

destilka odtud nemá šanci se naředit s nemrznoucí směsí v motoru a tak do nádržky dej nemrznoucí směs, protože kdyby mrzlo ... Smile

I když by se asi zas tak moc nestalo

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Networ



Věk: 35
Založen: 08. 04. 2009
Příspěvky: 47
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 duben, 2012 20:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj dneska jsem vyměnil chladicí kapalinu otevřel jsem horní otvor na pravé straně motorky u krku a dole vypouštěcím šroubem vypustil a prolil i detilkou kapalinu ... ale při dolévání se tam vešlo jenom 1,2l ... čím to je???


Ryby Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele NetworZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 duben, 2012 21:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Natoč ji a nech ji prohřát dobrý je taky jí naklonit na pravou a levou stranu, nějaká ta bublinka ještě vyběhne a až vystydne dolej jestli se tam něco vejde, zavíčkuj a můžeš jezdit mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 duben, 2012 21:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Networ napsal:
Ahoj dneska jsem vyměnil chladicí kapalinu otevřel jsem horní otvor na pravé straně motorky u krku a dole vypouštěcím šroubem vypustil a prolil i detilkou kapalinu ... ale při dolévání se tam vešlo jenom 1,2l ... čím to je???


Je to tím, že bez běžícího motoru - vodní pumpy ti vytek jen obsah chladiče a něco kolem. V motoru a hadicích zůstala původní...


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 duben, 2012 23:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Honzo, ono toho vyteče dost, možná tak 90% ale chtěl bych jen upozornit v žádném případě nestartovat motorku bez vody, lehce by se mohlo spálit těsnění ve vodní pumpě a na problém je zaděláno mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Networ



Věk: 35
Založen: 08. 04. 2009
Příspěvky: 47
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 12 duben, 2012 07:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Doleval jsem pri nastartovanem motoru tak v tom bych problem nevidel ... ted je to plny v horni casti tak to asi resit nebudu a bude se jezdit song


Ryby Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele NetworZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 12 duben, 2012 12:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Správně, Honda se neopravuje, na Hondě se jezdí Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr