Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Bubak
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 24 březen, 2008 18:56  Předmět:  Startování Hondy shadow VT 600 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj chci se zeptat při nastartování motocyklu po zimě mi vždy jde na jeden válec a až po chvilce se chytne druhý..... Tak se chci zeptat jestli to ńák škodí nebo je to normální?? Díky


  
Taťka



Věk: 77
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 310
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 24 březen, 2008 19:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jaký máš ročník? Do roku 98 měla dva karburátory a tam může být rozladění. S jedním karbecem po r. 98 by to mohlo být svíčkama, káblíkama, fajfkama, možností je víc... Já mám model 99 a podobnej problém mi dělala odpadlá hadička z jakýhosi podtlakovýho ventilu pod nádrží. Ochuzovalo to směs a ta se nedala seřídit. Ale to blblo i zatepla.

_________________
Život nemá barvu šedou, když jsi v sedle Hondy SHADOW.

Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TaťkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Bubak
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 24 březen, 2008 19:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No mam 92 a dva karbece ...


  
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 24 březen, 2008 20:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj. Jestli ti motka stála celou zimu, tak doporučuji vyčistit svíčky a pak by to mělo být OK hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 25 březen, 2008 09:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Bubaku, po dlouhým (zimním) stání, v nevytápěné garáži, mě taky, vždycky lapne jen jeden válec,(možná se budeš smát, ale postav ji tak na 5 min. na sluníčko a pak startuj, když se ve válcích stlačí ten ledovej, vlhkej vzduch, kondenzuje na vodu a ta potvoraH2O se usadí, přesně na svíčkách, když se přírodně motor trochu ohřeje je to lepší) nechám probublat, až se trochu zahřeje, tak za to vezme i druhej válec, nechám ji zahřát, popřípadě krátce projedu a je pokoj na celou sezónu. Kdyby, Ti chytala na jeden a druhej se přidával, při každým startu, tak je to třeba řešit, svíčky, kablíky a tak všelijak podobně. Jo, já mám jeden karbenátek. Enjoy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 25 březen, 2008 10:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Souhlasím s Grizzlym, taky jsem po zimně nastartoval a běžela jen na jeden válec, po chvíli se přidal i druhý.


  
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 25 březen, 2008 11:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

souhlas s Grizzlym a matem,
když to udělá při prvním startování po zimě je to normální, když to dělá při každym startování hledej problém.


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 25 březen, 2008 12:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

i já měl z VT 1100 na chvilku jednoválec a ten ještě vynechával

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Bubák
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 25 březen, 2008 19:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No jako dělámi to přesně když je víc zima jako tohle jednou hezky podruhé zima .... uvidíme jakt o bude až se více oteplí .... Sad


  
HondaMCH

Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 25 březen, 2008 22:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čauwec. S tímto bojuji od prvopočátku, ročník 02. Michal Nov. má stejný problém.
Prvně se jí nechtělo, když dlouho v zimě neběžela (asi měs.). Další roky jsem ji protáčel min. 1x za dva týdny, ale někdy se potvoře nechtělo ani při této frekvenci. Upozorňuji, že svíce a vše bylo v pohodě a nové. Loni na podzim proběhla 24.tis. prohlídka u dvorního mechanika se zvláštním upozorněním na tento jev. Holka byla seřízena (asi poprvé - mrchy autor. servisy mad ), běžela o poznání lépe a jede jsk z praku. Jenže ouha, jednou se stalo, že přední válec nenaskočil hned druhý den po proběhnutí. Teď babo raď?
Problém se vyřešil sám od sebe. Od ledna a výměny baterky (nemá nic společného), se další jednoválcové dobrodružství nekoná??? Prostě se jí chce běžet normálně.
Tvůj dvoukarbec bych asi řešil seřízením, vyčištěním atd...., ale kámošova Virážka 750 to dělá také.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Tommy



Věk: 42
Založen: 03. 08. 2009
Příspěvky: 1
Bydliště: Vyškov

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 březen, 2010 17:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj,já mám ročník 96 a dělá mě to to samý.Taky během zimy nechávám prohřívat motor a stává se mi to tak jednou za zimu


Střelec Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele TommyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 březen, 2010 19:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já jí mršku nikterak zvlášť nezimuju. Jen naplnim nádrž a jednou tejdně ji nechám protočit na 15 minut a nemám nejmenší problémy. Že by štěstí? Think


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr