Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 březen, 2010 17:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Smile co člověk nevymyslí než vyzkouší krok č. 1 - vyměnit baterku Smile

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 březen, 2010 17:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Péťo, to jsem nevymyslel já, ale je to osvědčený způsob bývalé opravny motocyklů v německém Tirshenreuthu,když se nad tím zamyslíš, tak krok č.1 provádíš prakticky jako první, ale s tím současně vyeliminuješ několik jiných možností Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 březen, 2010 07:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

2 Beech: já myslel ten domádo "testr baterií"

Anonymous napsal:
...... tester baterií. Už jsem přemýšlel o nějaké výkonévém odporu. To se dá lehce vypočítat třeba na 100A a měřit napětí na baterce při zátěži. No zhruba 0,12ohmů a aby byl tak Kwattovej:-). ........

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Anonymní








PříspěvekZaslal: pá 19 březen, 2010 08:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No tak dá se doma vymyslet cokoliv:-). Ideální je si od někoho baterku na čas půjčit:-). To je však málo realizovatelné:-). No každopádně jsem včera baterku dal do motorky. Ať po zimě zkusím zda vše šlape bez problémů:-). No a startoval jsem nadvakrát a zatím točila normálně,ale to i předtím než zaváhala:-). Už jsem i hledal a originální je drahá jak hrom a tak jsem uvažoval o Vartě 12V 8Ah 200A a do dvou tisíc s poštovným vlezu:-). Tak je blbé,že jsem tak omezený rozměrem baterky:-)


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 březen, 2010 09:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Anonymous napsal:
.... originální je drahá jak hrom a tak jsem uvažoval o Vartě 12V 8Ah 200A .....



Exclamation 8Ah je málo

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
RADOVAN HÝŽA



Věk: 48
Založen: 06. 04. 2008
Příspěvky: 2



blank.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 březen, 2010 10:16  Předmět: Grrrr ! (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čau, něco podobného se odehrávalo i u mě a bylo to tlačítko startéru. Rozebrat a vyčistit.


Střelec Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele RADOVAN HÝŽAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 březen, 2010 11:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

M.P.Já jsem koupil před dvěma lety YUSSA 16 Ah origo tvar do VT1100 a žádnej zázrak,sliboval jsem si od ní více když za ni chtějí tolik, startuje ale nemá to ty grády jak by to měl mít a občas má co dělat aby to roztočila, jinak opravu tlačítka startéru už mám taky za sebou - tenkrát mě to dost vyděsilo a už jsem to viděl v nejčernějších barrvách a nakonec stalo vyčistit od oxidace Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 březen, 2010 11:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ještě odkaz na baterku co jsem tam měl předtím, vydržela pět let, už jsem to s ní koupil a makala dobře http://www.amtrade.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=6_2784_2790&products_id=41338 Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 březen, 2010 12:23  Předmět: Grrrr ! (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

RADOVAN HÝŽA napsal:
Čau, něco podobného se odehrávalo i u mě a bylo to tlačítko startéru. Rozebrat a vyčistit.


to by nepohasly kontrolky a světlo

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 březen, 2010 15:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To pochopitelně nepohaslo nic ale vyděsilo mě to a měl jsem hlavně strach kolik to bude koštovat. Pak taková prkotina Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
RADOVAN HÝŽA



Věk: 48
Založen: 06. 04. 2008
Příspěvky: 2



blank.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 březen, 2010 15:30  Předmět: Grrrr ! (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petr napsal:
RADOVAN HÝŽA napsal:
Čau, něco podobného se odehrávalo i u mě a bylo to tlačítko startéru. Rozebrat a vyčistit.


to by nepohasly kontrolky a světlo

a nemá náhodou to tlačítko dvě funkce že první odpojí světla a pak start? u těch kontrolek si nejsem jist


Střelec Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele RADOVAN HÝŽAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 březen, 2010 20:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak takovou funkci tlačítko nemá Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Anonymní








PříspěvekZaslal: pá 19 březen, 2010 22:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No tak já myslím,že těch 8Ah by mohlo stačit. Tak zapnu klíček a hned startuji:-). Hlavní je,že dá startovací proud 200A. Jak vemu v potaz,že se rožne 50W žárovka +5W obrys a koncové světlo těch 15W,ale to tak trefuji. nevím přesně. Ještě jsem je nemusel měnit:-). To by bylo 70W a to by dělalo těch 6A momentální odběr:-). Mělo by to teoreticky na startování stčit:-). Nevím kdo to vymyslel,že se hned rožnou světla:-). To mělo odčasovat a nebo jak nabudí altík. tak se to mělo rozsvítit. To tochu japončícy neodhadnuli:-)


  
Anonymní








PříspěvekZaslal: pá 19 březen, 2010 22:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No koukám,že jsem udělal tvrdé Japončíky:-):-):-):-):-):-)


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 20 březen, 2010 00:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Teď jsem si teprve všiml že se bavíme o sedmsetpadesátce a tam jestli se nepletu je z fabriky baterie 12 nebo 14 Ah. Já tedy nevím co tě vede k úvahám o 8 Ah. To je jako bych doma měl třílitrovýho Bavoráka a přemýšlel nad tím jestli by tam nestačila baterka z Favorita. Výrobce asi moc dobře ví co tam dát a proto to tak je a navíc nevím jaký máš typ nebo rok, tak že hledej podle toho, krom toho taky jde o rozměr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Shocked Tady máš ještě jeden odkaz http://www.amtrade.cz/index.php?main_page=product_info&products_id=41333 mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

sparatko



Věk: 75
Založen: 23. 01. 2010
Příspěvky: 19
Bydliště: Bratislava Dudvazska 39

Motorka: VT 750 C 2
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: so 20 březen, 2010 11:45  Předmět:  startovanie Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No v zásade môžu byt 3 veci , zla baterka, zlý štarter, vedenie medzi mini !! O batériu sa treba ale starať !! Na zimu ju občas / raz za mesiac na 24 hod. min. !/ pripojiť k nabíjačke /oplati sa ju kupiť/ ako je napr. OPTIMATE III, Ja mam batériu v HONDE VT 750 už 13 rokou pôvodu !!!!
Teda ak tam daš dobru batieu inu tak je to štarter !! Pozor spomenul si poistku odber je až 100 -150 A !!! Vadny štartér ale môže robiť uplny skrat !!
Treda ist za auto - moto elektrikárom . Šparatko


Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele sparatkoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Anonymní








PříspěvekZaslal: so 20 březen, 2010 13:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No tak otázka co mě vede k 8Ahod baterce? No tak to,že cena není tak vysoká a mělo by to být dostačující. Jak zapnu a hned startnu. Dál už to bude živit altík. Potom už problém není. Hlavní je startovací proud a ten je 200A a to musí stačit. Škda,že ty světla nejdou vypnout a nebo to neudělali přes časování a nebo až nabudí altík. Já už jsem si našel právě baterku přesného rozměru která tam vleze. Buď tu Vartu a nebo Nitro. Ta je dokonce levnější a má 11Ah. Originál je tam taky 11Ah. No mám 750shadow C4. Já jsem ji koupil loni v létě a co se týče starání o baterku. Tak s tím není problém. Mám i procesorovou nabíječku a vím co a jak baterka chce:-). Kdybych bxl první majitel. tak by mi asi baterka taky vydržela,ale záleží kdo s tím dělal,ale dočetla jsem se ,že ty tzv. gelové(AMG). Mají životnost 4-6let. Já doufám,že u mě je to problém baterky. Startér bych fakt nerad,kdyby měl na kotvě mezizáviťák a když se zrovna zastavím v blbém místě. tak jde do zkratu a tí ten proud. Kdybch ho měl venku. Tak si ho změřím,ale se nechce vytahovat:-). Radši hodím oko po nové baterce a zjístím kdo by mi tu starou kde otestoval a řekl v jakém je stavu:-).


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 20 březen, 2010 13:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dělej jak myslíš, já bych tam hlavně M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr