Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
davidus



Věk: 42
Založen: 13. 12. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Chrudim

Motorka: jen vt
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 22 březen, 2010 07:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vuli na pacce samozrejne mam.Ale jak pises dva cm to uz je docela na hrane.To bych asi slysel zvonit prevodovku.Kolik ma merit nova lamela?


Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele davidusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 březen, 2010 01:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nevím proč by 1.5 až 2 cm byli na hraně a vůbec už nechápu co by kvůli tomu mělo zvonit v převodovce, jinak lamel je podle dílenské příručky sedm a plechů šest. Tloušťku lamel jsem navylušti, něvladzem americky ale délka pružin má být 46 mm Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
davidus



Věk: 42
Založen: 13. 12. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Chrudim

Motorka: jen vt
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 březen, 2010 21:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je jasny,ze to zvoneni nebude asi zvonek,ale prerazovani kolecek.Ta vule by mohla byt sice takova,ale ted zalezi o jake casti packy se tady pise.Ja jsem slysel,ze by to melo byt 3mm hned u paty packy.Jestli myslis na konci zalezi jak ta packa je dlouha.Zrejme myslis original.Ale co se tyce poctu lamel davam za pravdu je tam sedm lamel.Mel jsem to rozdelane podlozil jsem pruziny podlozkama a nepomohlo ani to.Snad by se dalo rict,ze to je jeste horsi.Ted koumu jak udelam stahovak na spojku.Budu kupovat nove lamely. Help


Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele davidusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 březen, 2010 00:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vůle dva centimery na konci páčky, spojka po povolení prostě nesmí táhnout a musí mít vůli, pak teprve pružiny domáčknou pořádně lamely. Asi Petr by vyluštil kolik má mít nová lamela, snad se ozve. Jak dlouhé byli pružiny? Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 březen, 2010 00:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tady máš ještě obrázek Embarassed M.P.


File0001.PDF
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  File0001.PDF
 Velikost:  155.64 kB
 Staženo:  292 krát


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 březen, 2010 08:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

2 Míla nevím jestli je spojka v VT600 stejná jako moje spojka u VT 1100 C3

VT1100C3
9 lamel + 8 plechů = 50,5 mm
9 lamel = 34,4 mm
jedna lamela cca 3,83 mm

vlastní vrstva je sotva 0,5mm z každé strany lamely

Někdy se ošoupou zámky tak nešťastně že některá lamela zůstává vyset.
Je potřeba upravit pilníkem hrany zámků lamel popřípadě koše.

Ale zase při tom co má najeto je to asi nepravděpodobný.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 březen, 2010 09:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jde o to jestli kilometry na tachometru jsou pravda Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
davidus



Věk: 42
Založen: 13. 12. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Chrudim

Motorka: jen vt
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 březen, 2010 20:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem to dnes pomeril
7 lamel - 6 plechu = 33mm
1 lamela 3,04mm
1 plech 2mm
pruziny 43mm

Nemohl jsem povolit hlavni matici spojky.Zkousel jsem naky pripravek nic se nedarilo.Pak jsem zasel za sousedem do autodilny.Pry vzduchem, vzal vzduchovou pistoly na montaz kol a bylo hotovo.Podle vseho asi nesouhlasi km ,nebo to predemnou nekdo krosil.No zaver takovy,ze jsem obednal lamely.A podle vseho budu muset jeste koupit pruziny. Confused


Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele davidusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 březen, 2010 20:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pružiny bych určitě dal nový a v dílenské příručce by určitě byla i tloušťka lamely, jen kdyby to někdo přelouskal. Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

davidus



Věk: 42
Založen: 13. 12. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Chrudim

Motorka: jen vt
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 10 duben, 2010 20:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vse slape jak ma.Pruziny nove a lamely taky.


Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele davidusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 10 duben, 2010 20:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to je dobře

porovnal jsi staré a nové lamely a jaký byl rozdíl na pružinách

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
davidus



Věk: 42
Založen: 13. 12. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Chrudim

Motorka: jen vt
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 12 duben, 2010 06:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pruziny jsem mel hodne spatny rozdil 3mm a lamely jen nepatrny rozdil myslim,ze by stacilo vymemit jen pruziny.Kdyz uz jsem to dal tak radeji kompletne Very Happy


Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele davidusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 12 duben, 2010 13:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hlavně že fešanda zase vyšlapuje Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr