Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
colins
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 11 červen, 2007 13:33  Předmět:  Honda vt 500 c Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj motorkáři. koupil jsem před měsícem Hondu vt 500 c shadow a chtěl bych se spojit s někým kdo tento stroj má nebo zná. Anebo alespoň mi napište co si mám hlídat, jaká jsou slabá místa téhle mašiny (myslím poruchovost atp.) Vím, že je to už dávno vyběhlý model ale mě se prostě líbí.


  
colins
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 11 červen, 2007 14:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky Karlosi ale to bylo první, co jsem udělal a nikdo tenhle stroj nemá. Škoda, ale i přesto děkuju, třeba se ještě někdo najde.


  
Steed
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 11 červen, 2007 15:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj,já mám VT 400 Steed.A jak jsem zjistil tak si hlavu s ničím zatím lámat nemusím.V podstatě je to VT 600 až na to vrtání-objem.Nemám ji dlouho a ani nevím jestli ta tvoje nemá nějaké špeky.Ale vycházel bych z toho,že to je jen o objemu.Třeba Steed byl dělán pro japonský trh když tam ty velké objemy nemohou moc prodávat.Možná tady někdo bude mít přesnější informace.P.S. Jinak doplňky objednávám běžně na VT 600 a všechny pasují.Pokud by se jednalo o určité seřizovací hodnoty které by mohly být jiné tak v servise by ti podle e-manuálů jistě poradili.


  
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 11 červen, 2007 16:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nic konkrétního hlídat nemusíš, je jasný že už holka není nejmladší (počítám že budeš mít rok 85-86) jenom se koukni v jakym stavu máš lanka, můžou už bejt měněný ale nemusí ........ a si hlídej úniky náplní .... vodu uvidíš ale snaž se pravidelně kontrolovat olej, kdyby začal mizet tak ať to včas zachytíš ....... většinou bejvaj horší kroužky na ventilech ale taky už to může bejt dělaný.
tak hodně zdaru a šťastných kilometrů !!!! Enjoy


  
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 11 červen, 2007 21:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

colins napsal:
Díky Karlosi ale to bylo první, co jsem udělal a nikdo tenhle stroj nemá. Škoda, ale i přesto děkuju, třeba se ještě někdo najde.


Ulov Simoxe ten ji měl a teď ji má Metlis.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 12 červen, 2007 03:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jj, sedlal jsem jí rok, a jediný, co mě furt trápilo bylo spojkový lanko. Jiná achylovka mě nenapadá........Jinak jsem měl spíš normální problémy spojený s věkem a opotřebením.

Jednou jsem měl prasklou fajfku na pravý přední svíčce, a při dešti mi mašina dělala fakt psí kusy pod zadkem. Přišel jsem na to až asi za měsíc laborování tim, že jsem pár jisker pěkně schytal.
Jo a jednou mi zablbla ta strašně drahá černá krabička, která se stará o posílání signálů do cívek. Dostala se do ní voda, a pár kontaktů zrezlo. Pak běhala jenom na jeden válec. Ale po vyčištění zase všechno OK.

Metlisovi blbla při dešti ještě párkrát, ale nevim přesně, čim to bylo. To musí napsat sám.
Asi jí ta voda fakt nedělá dobře.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

colins
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 12 červen, 2007 12:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky kluci, docela jste mě uklidnili. mě strašil jeden servisák, že když to má klikovku uloženou jenom ve futýrkách a ne v ložisku, tak že bude motor každou chvíli po smrti.


  
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 13 červen, 2007 07:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A neřikal ti taky aby sis to radši dával každej měsíc k NĚMU na generálku za těžký prachy ???? Laughing

Nevim, co je na tom pravdy, ale ja zase slýchal, že to je docela spolehlivej motor. A vlastně ta mašina jezdí necelý tři roky bez větších problémů....... Na to že jí je dvaadvacet, tak to asi nebude zas taková poruchovka.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
colins
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 13 červen, 2007 09:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No skoro jo a taky, že nová klika stojí 40.000 Kč. Ale já na něj kácím, mašina mi vyhovuje a zatím chodí bez chyby, tak to neřeším.


  
Lexani

Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 13 červen, 2007 09:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Colinsi dovolal jses tomu Vráťovi?


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 13 červen, 2007 09:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

fakt je ten, že když projdeš inzeráty (třeba v ČMN) tak 90% motorek který se prodávaj pod r.v. 90´ jsou hondy a ten zbytek jawky, čízy a veteráni no čím to asi bude (že už by ty ostatní nejezdili???)......... mad mad mad


  
colins
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 13 červen, 2007 13:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pro Pepina - ještě jsem mu nevolal, měl jsem včera frmol ale dnes to napravím. Ještě jednou díky za to číslo. Colins


  
HondaMCH

metlis
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 22 červenec, 2007 23:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Napsal bych drive,ale az ted jsem si tohoto prispevku vsiml.Davej si fakt bacha na ten oil,musim ho pravidelne dolejvat.
Jinak jsem menil lanko od sitice a minuly rok spojkovy.Ty sem si poridil radsi dva kusy.Lanko od spojky se prodira,aspon teda me.Muzes to tam mit vedeny treba jinak.
Minuly rok mi blba v desti,voda se dostavala na fajfku a probijela mi svicka.Vymenil jsem faju a bez problem.
Letos jsem najel asi 5000km a nemel jsem jediny problem.Pravidelna udrzba a myslim,ze to bude bez problemu.


  
Anonymní








PříspěvekZaslal: út 20 listopad, 2007 12:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

cus

vt 500 c mám jiz dva roky

bezproblémový stroj

manuál v elektronické podobě mám

kdyz tak pisni na

J.B.

pasan@seznam.cz


  
Anonymní








PříspěvekZaslal: pá 07 květen, 2010 13:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahoj...urco nekdo resil vymenu regulatoru napeti, origo je desne drahej, nema nekdo tip na nejakou financne rozumnou nahradu? je ve VT 500C alternator s permanentnimi magnety nabo jinej? thx za odpo


  
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr