Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Tony



Věk: 58
Založen: 06. 05. 2007
Příspěvky: 102
Bydliště: Písek

Motorka: VT 600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 07 červen, 2010 17:36  Předmět:  z Jihu do Klokočova Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, nechystáte se někdo z Jižních Čech v pátek do Klokočova. Tony chopper


Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele TonyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 08 červen, 2010 08:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Tony

Já se chystám. Pravděpodobně pojedu tuhle trasu.

Velešín-Ledenice-Třeboň-J.Hradec-Pelhřimov-Humpolec-Havl.Brod(nebo Habry)-Seč

nebo

Velešín-Č.Budějovice-Třeboň-J.Hradec-Pelhřimov-Humpolec-Havl.Brod(nebo Habry)-Seč

V pátek mám dovolenou tak vyrazim cca někdy po poledni. Přesnej čas ještě nevim, protože můj baťůžek bude po šichtě a nevím v jakym bude stavu Confused Budu se ještě domlouvat s Majorem.

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 08 červen, 2010 08:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Doporučuji z H.Brodu - Chotěboř, Maleč, Rušinov a Klokočov hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 08 červen, 2010 11:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky Navi Smile

Pojedu jednu techto dvou tras. Jedna je rychlejší a ta druhá je z poloviny víc na kochačku Cool

Image Image

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lemmy



Věk: 50
Založen: 31. 01. 2010
Příspěvky: 69
Bydliště: Blatná

Motorka: VT 1100 C shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 08 červen, 2010 16:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já jedu z Písku až v sobotu (v pátek jsem do noci v práci Sad )


Štír  Buvol OfflineOsobní galerie uživatele LemmyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Tony



Věk: 58
Založen: 06. 05. 2007
Příspěvky: 102
Bydliště: Písek

Motorka: VT 600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 08 červen, 2010 17:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

TO Baron: já se chystám jet směr Tábor, Pelhřimov.....tak si můžem dát někde u Pelhřimova srázek...čas do čtvrtka nebo pátku ráno můžem domluvit po telefonu...732934651, čau Tony song Enjoy


Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele TonyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Rudy a Evik



Věk: 54
Založen: 21. 12. 2008
Příspěvky: 285
Bydliště: Nová Ves okr.Tábor

Motorka: Honda Goldwing GL 1500 SE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 08 červen, 2010 21:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čau chlapi, nezlobte se já mám ještě nějaké jednání v Praze tak odjíždím brzo ráno.Ale nazpět se můžeme ješě domluvit na Seči.Čau Rudy


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele Rudy a EvikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 červen, 2010 07:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar chlapi. V pátek budu vyrážet na cestu cca ve 13:00 hod. Počítám, že pohodovou jízdou budu kolem 15 hodiny v Pelhřimově. Pokud vám to vyhovuje budu si dávat pauzu na pumpě SHELL za Pejrem směr Humpolec.
Kontakty na me mam v profilu tak klidně brnkněte nebo písněte Cool Budu se těšit!!

Image

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Tony



Věk: 58
Založen: 06. 05. 2007
Příspěvky: 102
Bydliště: Písek

Motorka: VT 600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 červen, 2010 20:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Baron napsal:
Zdar chlapi. V pátek budu vyrážet na cestu cca ve 13:00 hod. Počítám, že pohodovou jízdou budu kolem 15 hodiny v Pelhřimově. Pokud vám to vyhovuje budu si dávat pauzu na pumpě SHELL za Pejrem směr Humpolec.
Kontakty na me mam v profilu tak klidně brnkněte nebo písněte Cool Budu se těšit!!

Image

OK, kolem 15:00 tam budu, zatím čau, Tony Enjoy song Very Happy


Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele TonyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

major



Věk: 60
Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 230
Bydliště: Nákří 33

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 červen, 2010 20:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Baron: Kdyby jsi jel tu prví trasu , počkal bych na tebe v Č. Budějovicích a v druhém případě bych tě číhnul v Třeboni. Co ty na to? major


Rak Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele majorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 červen, 2010 20:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pokusím se v 15.oo být Pelhřimově

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 červen, 2010 22:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Majore pojedu tu druhou přes Ledenice. V Třeboni na SHELLce bych mohl bejt cca tak kolem 13:30. Zavoláme si nebo průběžně písnem Smile

2 Petr: Supr. Ja mám ten čas taky jen odhadnutej. Volal mi Honza_C, že jste se už taky domlouvali. Budu mu během cesty psat kde jsme a nějak se už slezem. Wink

Není přece problém kdekoli kdokoli počkat. Vždyť nejsme na závodech Smile

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

major



Věk: 60
Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 230
Bydliště: Nákří 33

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 červen, 2010 23:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

OK....13.30 jsem v Třeboni. major


Rak Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele majorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr