Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Novacek
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 22 červenec, 2010 09:57  Předmět: Otázka Kontrola oleje, krytky heftů Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj vsem,
Jsem cerstvym majitelem VT 1100 C3, r.v. 99. Presedlal jsem z kelímku a tuto krasnou dámičku si nemužu vynachvalit. nice Good
Jako novacek mam novackovsky dotazek na kontrolu stavu oleje. Na predchozi motorce jsem mel okynko, 2 rysky a v manualu napsano - pri kontrole oleje - vertikalni osa moto k rovne podstave=90°. Pak uz jen píp šou v okynku.
Ve staženém manualu Haynes pro VT 1100 je - keep motorcycle level, kdy krok zpět stojí motorka na bočním stojanu.
Otazka: Může mi prosím nekdo zodpovědně říct zda ma být motorka pri kontrole na bočním stojanu nebo rovne? Měrku asi zasroubovat a vysroubovat.
Protoze se hadina oleje v kardanu dle manualu kontroluje na boč. stojanu nejsem si uplne jisty. Ja bych kontoloval vždy rovne. Dle meho konstrukter motoru nema paru o budoucim stojanku. Dulezite je dosahnou brodění kol(a) atd. atd. a stanovy hladinu.
A jeste jeden dotaz,pro Vas asi jeste dementnejsi nez ten prvni.Podarilo se mi ulomit koncovou krytku plynu mad Vylomila se i s kusem zavitu jež je puvodne součásti hlavního plastoveho pouzdra plynu. Neni se tam moc ceho chytit, tak to zkusim slepit epoxidem.. vytocit pouzdro na soustruhu taky nemuzu - uchyceni lanek. Tak nevim. Novy heft cca 1100Kc. ..rikam si jestli neznate nejakou jinou fintu? Jo a jeste jedna vec - pevne kufry ala Tourer, zrejme se pustim do jejich vyroby, kdyby se nasla dobra duse, ktera by me nechala udelat si zakladni sablony podle originalu..rad prijedu kamkoliv.Diky moc


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 22 červenec, 2010 12:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hladiny olejů se měří když motorka stojí rovně, ne na stojánku, měrka se nezašroubovává a to samé platí i o hladině v kardanu. S heftem to nevím, možná nějak slepit nebo možná ho někdo má Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Novacek
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 22 červenec, 2010 12:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Diky. Ale ted teda nevim jestli co se tyka kardanu verit manualu nebo tobě. Popis na kardan je tam plne srozumitelny. Think Rolling Eyes
Ma tady nekdo jiny manual nez Haynes? Dik.


  
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 22 červenec, 2010 19:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Motorka při kontrole oleje v diferencialu má stát rovně i když jde o to aby se při jízdě namáčely zuby v tom je celej zázrák Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lemmy



Věk: 50
Založen: 31. 01. 2010
Příspěvky: 69
Bydliště: Blatná

Motorka: VT 1100 C shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 22 červenec, 2010 20:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak tak, při kontrole vždy rovně!!!!!!

_________________
U Hondy začíná a končí pořádná motorka !!!!!!!

Štír  Buvol OfflineOsobní galerie uživatele LemmyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Novacek
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 22 červenec, 2010 21:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

OKcko. A to ja si zase necham poradit. S tim manualem jsem nechtene kecal. Spletl jsem si to s citaci z americkeho fora, kterou tam nekdo uvedl z XY manualu. V Haynes manualu se o kontrole nic nepise...jen fill to the corect level podle specifikace, ale ve specifikaci neni ani typ oleje ani level. Nastesti je typ primo na kardanu. Tomu se rika poka-yoke. Good Taky jsem si rikal - civejic na ozubene kolo, ze by tam toho oleje bylo opravdu hodne...nas ve skole ucili - brodit!ne potopit (zahrivani, znehodnoceni, pokles ucinnosti, apokalypsa atd.

Pro Vas asi znama vec, ale ja jsem se dneska nestacil divit..v Honde mi chteli prodat 1l prevod oleje za 950Kc. Shocked Surprised
Tak jsem na netu nasel Shell AX 80W-90 Axle pro hypoidni soukoli a koupil jej v prodejne s nahradnimi dily na auta - 240Kc/litr. Mensi nemeli. Zrejme slusnej oddil ta nase mistni Honda. bití

Jo a jeste jedna vec nemuzu objevit toho cvrcka co mi tam nekdo mainstaloval. Zrejme o sebe trou nejake hadice nebo co. Nasel jsem clanek Petra o futrach na "psí kosti"proverim. Kdyby jste nekdo mel dalsi tip, sem s nim.
Diky


  
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 22 červenec, 2010 22:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já mám koupené toto http://www.motorexcz.com/produktyOffRoad/gear-oil-hypoid-detail_60 a spokojenost, pulitrovka by mi stačila ale bohužel Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 23 červenec, 2010 00:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ještě toto aby jsi věřil Shocked M.P.


File0001.PDF
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  File0001.PDF
 Velikost:  649.98 kB
 Staženo:  337 krát


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Novacek
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 23 červenec, 2010 07:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Diky. Ale to ja verim. Jen koukam, ze asi nemam tu spravnou "rukověť" Think Smile Kde je mozne neco takoveho sehnat? Embarassed


  
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 23 červenec, 2010 08:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Skus se zeptat Mártyho ten kufry má a má o nich přehled.
Nejlepší asi bude, když přijedeš na náš sraz a bpokecáte o tom.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 23 červenec, 2010 10:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Originál heft koupíš tady http://www.partsdepot.cz/index.php?fveh=3997&cat=Motorcycles&year=1999&mfg=Honda&modelsearch_x=&curl=&section=175715 Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Novacek
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 23 červenec, 2010 10:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Diky chlapi. Enjoy
Na ty hefty uz jsem koukal..odkaz na partsdepot mam odsud. Vyborne stranky. Koncovku na heftu zkusim polepit. Na soustruhu jsem si neco vytocil, tak snad to bude drzet. Kdyz ne, tak to koupim.
Ty kufry by si asi zaslouzily samostatne tema. Necham to na podzim/zimu. Stacilo by mi vystrihnout si z kartonu zakladni krivky v zakladnich pohledech. Tvar muzu rovnou vybrousit dle libosti, ale proc udelat nejaky paskvil, kdyz ty tourer kufry jsou tak hezke...jo jeste si musim pochvalit spotrebu - 4,6l ve dvou. Shocked Good Vesnice 60, mimo do 100km/h. Fakt prijemne prekvapeni.
Jen toho cvrcka ne a ne vymaknout. Think


  
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 23 červenec, 2010 10:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zkus se podívat na brašny tady http://www.elcalvera.cz/index.htm myslím že by mohly být tvakitní i když tedy nejsou nejlevnější ale já brašny nemám a ani je snad nechci tatže můj názor na praktičnost a kvalitu asi nebude to pravý. Toho cvrčka by chtělo lépe popsat, od někud ten zvuk vycházet musí Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Novacek
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 23 červenec, 2010 11:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ja prave pasu po pevnych kufrech pekne v laku. Nejake kozene brasny mam, ale neni to muj salek caje. Uz jsou dole. Celkove tyhle kozene doplnky atd. nejsou nic pro me. nope Otazka osobniho vkusu. Nic proti nikomu. Kéž by se mi to libilo..je z ceho vybirat. Ty kufry me nadchly a prispelo k tomu i fakt ze se na tourer delaly origo a pevne a navic hezke. Good Ale zatim nepotrebuju, tak to zmaknu az pres zimu.
Ten cvrcek je nejake mechanicke treni, vrzani, pískání v kratkych intervalech vznikle od vibraci. Zacina od urcite rychlosti (intenzite vibraci)Slysim i pri vypnutem motoru a pouze za jizdy. Sundal jsem nadrz, WDckem jsem prstrikal vsechny gumy a hadice. Nepomohlo. Jeste zkusim tu psí kost co psal Pert. Jo a jeste mi trosku vrzou mam pocit ze pruziny ve vidli. Trou se asi o zakrytovaní, ale neni mozne tam nejak dostat olej. (Nebo jo?) To popiskování přejde ve zvuk cvrcka nebo cikády nebo jak se ta potfora jmenuje pri urč. vibracích. Je to neuveritelně věrná napodobenina toho jinak hezkeho hmyziho řevu. Shocked Jinak motorka ma jeto 18tis.


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 23 červenec, 2010 13:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sad To je těžký, jedině hledat, zase na druhou stranu z motorky se vždy čas od času něco ozve, já to neřeším - samo začlo, samo přestane Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 23 červenec, 2010 13:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Správně Dancing kufry v laku, tak to má být Good
Pokud bys měl zájem a uměl s laminátem, tak ty původní, co jsem měl, jsou volné. Loni nás totiž na levý kufr trefil Favorit a tak po opravě motky jsem pořídil nové (jiné). Jak jsou rozbité je vidět v mé galerii. Pravý kufr je jen na spodní hraně odřený.


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Novacek
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 23 červenec, 2010 13:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

>Marty. No musim rict ze sis vyslechtil slusny parník!!!Good Enjoy
Kufry jsou sice mensi, ale tvar je vkusny. Ten levy je celkem na srot. Zajem je, ale silne zavisi na cene? popcorn
Jo - tu operku ridice Dobrý mas delanou nebo koupene prislusenstvi?


  
Novacek
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 30 červenec, 2010 08:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Velmi rad sem hodim podekovani Martymu od ktereho mi vcera dorazily kufry. Ikdyz jsem ho pozadal, aby mi kufry (bourane) rovnou poslal na dobirku, Marty mi je poslal obchodnim balikem BEZ dobirky s tim, at se na ne nejdrive podivam, zvazim opravu a pokud je budu chtit, poslu mu penize na ucet. (Cena - soudek gambace 11° pivo) Vzhledem k poskozeni proste rozumna cena.
"Rovni" chlapi uz se dneska moc nevidi.

Marty Dobrý Dobrý Dobrý pivo


  
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr