Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 15 březen, 2007 21:27  Předmět:  Ozdobny ramecek na SPZ - Výrobce: Highway Hawk Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mam na prodej ozdobny ramecek na SPZ.Puvodne jsem ho chtel na svoji masu,ale budu davat SPZ na stranu a uz se mi tam nesikne,takze pokud by mel nekdo zajem,tak je na prodej.Je novy,orig.zabaleny a nepouzity.Foto je tady: ramecek.Cena 800Kc (nabizim se slevou) Smile
PS.Jinak ramcek ma 2casti-vlastni ozdobny ramecek a plus zadni plato na prisroubovani spz.


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 16 březen, 2007 08:02  Předmět: Skvělý ! Highway Hawk Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čau Fido.
Enjoy
Z jakého materiálu to je já bych měl celkem zájem jestli to moji lásce padne Cool


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 16 březen, 2007 09:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Spodni plech pod SPZ je z lesteneho nerezu a vlastni ramecek je zrejme nejaka slitina,ale je to cele pochromovane.Pokud chces, tak to muzu sebou vzit v pondeli do knajpy, aby jsi se na to mrknul Smile


  
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 16 březen, 2007 09:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já nepřišel na to jak se to montuje Embarassed no ani prodavač co to prodával Razz

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 16 březen, 2007 09:30  Předmět: Skvělý ! sebou vzit v pondeli do knajpy Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Fido.
Tak to sebou vem a juknem nato, když tak ti to hned zaplatím. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 16 březen, 2007 09:36  Předmět: Skvělý ! já nepřišel na to jak se to montuje Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Petře. My se nato v pondělí na našem setkání Pardubáku u příležitosti návštěvy kapitána kraje Jich Mr. Lemmy podíváme a podáme reference. Když si neporadí Pardubáci tak nám určitě poradí Mr. Lemmy.

Enjoy Smile


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Steed
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 16 březen, 2007 10:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já jsem si zrovna tento týden takový rámeček dával na bok motorky. Very Happy
Uchycení jsem dělal sám a i vrtal ten rámeček.Je to asi dural něbo něco takového.Měkký materiál.Takže chrom to na povrchu asi nebude.Ale jako chrom to vypadá.


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 16 březen, 2007 11:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V pondeli beru sebou. Matros nevim,ale leskne se to jako psi k... Very Happy .Origo uchyceni tam jsou nejaky lepici pasky,ale tomu neverim ani nahodou,takze zamer byl,ze si to vrtnu a prisroubuju to k podkladnimu plechu,ale nakonec jsem se rozhodl pro jiny reseni.Doufam,ze to bude vypadat dobre.Az budu masina ze servisu,tak to hned zkompletuju a hodim fotecky Laughing


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 16 březen, 2007 11:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tyhle doplňky se většinou dělaj ze slitiny AlMgSi, poměrově vyváženejch tak aby byl materiál vysoce leštitelnej a obrobitelnej, ve skutečnosti je to něco mezi duralem a hliníkem


  
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 16 březen, 2007 12:25  Předmět: Skvělý ! doplňky se většinou dělaj ze slitiny AlMgSi Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No co jsem povídal, že ten náš Mr. Lemmy vše objasní Good


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 16 březen, 2007 17:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jasně Lemmy je prostě zběhlej ve všem Enjoy

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 17 březen, 2007 19:28  Předmět:  Rámeček Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám ho na Stínovy taky.ťvrt roku vydržel na tech lepících páskách,páč mi kámoš co lepí koberce poradi ,abych pásky před nalepením jemně nahřál.Jenže naše silnice E999(šutr,kámen díra)sebelepsí lepidlo nepřežije Mad Tak jsem tam naletoval šroubečky a uvidíme Very Happy


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
HondaMCH

Sam



Věk: 59
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 600 C PC 21
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 17 březen, 2007 20:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj. Už jsem o tom rámečku taky uvažoval,ale přímo v Bikers mi řekli,že udaný rozměr 195x145 je vnější. Že je to dělaný na starý typ značek a že jiný rozměr nemívají. Jeden tady od nás má ale podobnou(nevím,jak je to v detajlech) a ten má uvedený rozměr jako vnitřní. Tam už by se ta nová značka vešla. Setkali jste se s tím?


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele SamZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Steed
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 19 březen, 2007 16:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já mám ten rámeček s avízovaným rozměrem 195x145 a je to ten vnitřní rozměr.Takže ta značka tam opravdu vyjde tak tak.Ty boční samolepící pásky tam jsou na nic.Když jsem to dal tak aby to aspoň trochu drželo tak jsem to posunul trochu dolů a ten vrchní pásek drží jen na malé ploše.Pak jsem to stáhl tou nerezovou podložkou a v rozích mám šrouby aby to opravdu necestovalo.Jedno je fakt,že stále dělám ještě úpravy takže ani motorka s touto úpravou ještě necestovala. Smile


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 19 březen, 2007 17:49  Předmět: Bleee ! takže ani motorka s touto úpravou ještě necestovala Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak,že pokud mužů zhodnotit tak závěr zní kup a dodělej si doma
mad Sad


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

John Deer



Věk: 54
Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Praha

Motorka: VT 800 C U.S.verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 20 březen, 2007 09:56  Předmět:  Ozdobný ramecek na SPZ Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravim pánové, jelikož rámeček SPZ vlasním třetí sezónu, mohu jen potvrdit že je to polotovar !! Ze tří pokusů o zcelení SPZ a rámečku prošel neljlépe TEKUTÝ KOV (lepidlo) Vzhledem k vibracím a otřesům je ovšem potřebná občasná kontrola spojů. Váha+vibrace již dokázali ulomit původní držák Embarassed


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele John DeerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 20 březen, 2007 10:10  Předmět: Hustýý Váha+vibrace již dokázali ulomit původní držák Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

AhojJohn Deer.

Cool Tak a teď jsi mě donutil na tím hodně přemýšlet, byl bych totiž nerad aby mě to utrhlo původní držák SPZ a nadělalo by to více škody než užitku. Dík za zdélení. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
John Deer



Věk: 54
Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Praha

Motorka: VT 800 C U.S.verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 21 březen, 2007 09:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj ještě k tomu rámečku, kámoš si na výstavě moto 07 koupil plastovej Chromovej za 150.- kč a hlavně homologovanej takže sedí. Sice neni tak "luxusní" , ale kdyby se dal sehnatn tenkrát tak neváhám.


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele John DeerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 21 březen, 2007 09:54  Předmět: Skvělý ! plastovej Chromovej za 150.- Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dík za dobrej typ. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr