Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Alfionc



Věk: 56
Založen: 15. 12. 2008
Příspěvky: 10


Motorka: Honda VT750 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 srpen, 2010 09:48  Předmět:  jak jsem přišel k servisnímu manuálu na VT750C rv. 2005 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nedá mi to a musím se podělit o tuto zkušenost. Minulý týden jsem dospěl k názoru, že je dost uživatelů motorek ale pokud si člověk na motorce chce udělat nějaké ty opravy sám, tak moc informací (jednoznačných) nesežene ani na internetu a když ano tak jich dostane x a každá rada je jiná. Takže jsem se rozhodli si sehnat (nebo se poptat) servisní manuál na tu mojí holku.

Vzal jsem telefon a volal nejdříve do autorizovaného servisu kde mi sice neradi ale nabídli UŽIVATELSKÝ manuál, který jsem s díky odmítl (mám dva: český a originál v ang.) na poptávku mi bylo řečeno že servisní manuály Honda nedělá a vůbec nedodává. To mě trochu zarazilo ale dobrá.
Po ukončení hovoru jsem to vzal ještě jednou a to přímo do zastoupení Hondy v ČR kde jsem se dostal k člověku, který mě, po vyslechnutí co chci vyzpovídal jakou to motorku mám, r.v., atd a nakonec si vzal na mě tel. kontakt že se podívá a ozve se mi. Přiznám se že jsem počítal s tím, že budu čekat tak 14 dní a pak tam zavolám znovu. Světe div se třetí den (v pátek) kolem oběda mi zvoní telefon a ozvala se mi Honda že ten manuál má před sebou ale je to rok 2004 ale že jsou to stejné typy jestli ho tedy budu chtít je sice za 1000,- kč ale je. Fajn beru byla má odpověď. Zdělil jsem adresu a rozloučili jsme se.
Další moje překvápko bylo když v pondělí ráno byl za mnou pošťák s balíkem na dobírku za 1070,kč a v něm očekávaný servisní manuál.
Při pohledu do něj jsem zjistil dvě věci: a) je v nagličtině, b) vůbec to nevadí - vše je detailně vyfoceno a rozkresleno a těch pár anglicky psaných frází si případně přeložím i na netu.
Takže finále je plná spokojenost. A pak že servisní manuály nejsou Wink

p.s. nechtějte ho skenovat je vytištěný na tak průhledným papíře že to asi nepůjde. Časem uvidíme. Wink


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele AlfioncZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 srpen, 2010 10:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

TADY se dá najít něco málo manuálů

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Alfionc



Věk: 56
Založen: 15. 12. 2008
Příspěvky: 10


Motorka: Honda VT750 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 srpen, 2010 10:24  Předmět:  ale ne to co potřebuju Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petr napsal:
TADY se dá najít něco málo manuálů


to máš sice pravdu ale na tu mojí tam není a když jsem někde manuál stáhnul tak jsem při čtení zjistil že jsou tam podstatný rozdíly v technice, a přitom byl uváděn na typ a rok který jsem potřeboval.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele AlfioncZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Máří



Věk: 54
Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Andělská Hora 43 Chrastava

Motorka: VT 600 Shadow VLX US Version
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 14 srpen, 2010 18:40  Předmět:  manuál Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A zkošel jsi K1400 (choper a cruiser) tam jsou jak manuály tak servisní knížky,já mám odtamtud taky stažený manuál na moji 600


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MáříZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Alfionc



Věk: 56
Založen: 15. 12. 2008
Příspěvky: 10


Motorka: Honda VT750 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 17 srpen, 2010 12:02  Předmět:  Re: manuál Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Máří napsal:
A zkošel jsi K1400 (choper a cruiser) tam jsou jak manuály tak servisní knížky,já mám odtamtud taky stažený manuál na moji 600


Taky jen tam není na 2005 ale starší (rozdíly v technice jsou dost podstatné) když nic jiného tak řetěz vs kardan.
Když nic jiného tak jsem to psal jako návod, že pokud někdo chce manuál není to nic nemožného.
Navíc jsem při důkladné prohlídce uživatelského manuálu (v ang.) narazil na to že tam ho přímo nabízí za 40$.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele AlfioncZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr