Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 24 únor, 2009 23:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Návrh Jerryho je perfektní,
jen bych na ni už nedával pozvánku na výstavu,vždyť lidi to na ni budou dostávat .

A u klubových srazů bych upřesnil kde je Lamberk a Bouřňák(alespoň nejbližší známější města ),plno lidí si to totiž vezme a bude se to muset každýmu vysvětlovat kde to je a ztejně to za chvíli zapomenou .

Každý to strčí do kapsy nebo igelitky a nebudou stejně vědět kde to je .
Tak že ten leták by to měl říct na první pohled.

Potom by to chtělo nějaké vyzitky nebo něco podobného v ty velikosti s názvem klubu a webovkama ,ty si berou skoro všichni .

A ty A5 budou potřeba třeba tak dva tisíce ,sice ve středu nebudou moc potřeba ale jen ve čtvrtek a pátek se jich rozdá tak 40-50 za hodinu a v sobotu a neděli už nebudou.
Proto že pokud nějaký zbydou ,vezmou si je členové do svých oblastí jako pozvánky na akce.

V loni a předloni jsme s tím měli docela problémy ,velký plagáty nám zústali-nikdo se s nima nechtěl tahat.
A malý nám došli už v sobotu dopoledne a to jsme každý přinesli 1-2 stovky natištěných osobně ,ale potom se stejně lítalo volalo po Praze a blízkém okolí a zháněli tiskárnu ,kopírku a kdo to vytiskne,dokonce jsme je tiskly provizorně i u šefový INCHEBY. No byla to hrůza.

Tak že pokud jsou možnosti A5 ?Tak opravdu hodně pokud to jde i za cenu toho že by se to dělalo za nějaký peníze.

Potom by to chtělo přihlášky a další klubové propagační předměty,proto že se budou chtít někteří přihlásit na výstavě .

A další a další věci.

Na první vystavě jsem byl od středy do neděle a vloni 3dny - tak že to je moje zkušenost a ostatní co tam byly tak mají podobnou.

No času opravdu už moc není je to za týden.

Kdo bude ve středu a ve čtvrtek a zbylé dny mít službu na výstavě?Je už nějaký konkrétní rozpis?
Kdo bude mít u sebe vstupenky a průkazky?


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 únor, 2009 00:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A3 jsem myslel jednak případně na sloup a jednak pro kapitány východu a západu jako upoutávku v místě konání srazu.
A5 asi nebude nikdy dost. Počet jsem střelil jen od pasu a tak každý kdo bude moci něco vytisknout bude vítán. Jak říká Pepíno čím víc tím líp.
Motocykl jsem uvedl proto, aby tam bylo více akcí a bylo to myšleno zároveň i jako prezentace klubu.
K těm srazům, toto jsou oficiální názvy a k tomu uvádět detajlnější místo srazu mi přišlo již nepřehledné, tak jsem tam napsal:"Bližší informace aktuálně na www.shoc.cz". Podrobnější uvedení místa pokud se to tam vejde by znělo Lamberk - Březník a Bouřňák v Krušných horách. Tak jsem byl iformován kapitány příslušných krajů.
Jinak Petře jesti jsi ochotný vyjet podobné letáky, bude to jen dobře. Nemusí být přeci jen jeden vzor.
Jelikož mám jen ČB tiskárnu, přihlášky můžu vytisknout sám.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Radovan



Věk: 60
Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 83
Bydliště: Středočeský kraj

Motorka: VT1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 únor, 2009 00:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Jerry: Zašli mi prosím leták mailem. Nejde mi stáhnout. Nechám vytisknout co se dá.


Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele RadovanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 únor, 2009 08:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to Jerry :
To logo je nějaké rozmazané, přikládám lepší rozlišení, mám i v PS kdyby bylo potřeba.
Možná by stálo za to na letáku napsat název klubu i slovem Shadow Owners Club Bohemia popřípadě něco o klubu. Byli tací co to odnášeli kamarádům...


Image

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 únor, 2009 09:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

na výstavu máme na prodej čepice a novou várku odznaků, vizitky tam jsou taky- vše má i s ceníkem pokladník Slávek Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 únor, 2009 12:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

S tím prodejem nevím nevím.

Jediné co se vloni prodalo bylo členům,návštěvníci výstavý jsou zvyklí totiž na věci grátis.
Ale zkusit se to může.



Potištěné igelitky to by bylo co by lidi také třitáhlo-byla po nich vždy poptávka-mohli by být třeba i jen od sponzorů klubu.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 únor, 2009 18:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Petr: to logo bylo rozmazané protože jsem to dělal narychlo jako nápad a dal jsem tam jen malé, které jsem zvětšil. Nápis Shadow Owners Club Bohemia jsem tam nedával, aby to nebylo přeplácané a bylo to co nejjednoduší a nejpřehlednější. Ostatně plný název klubu je již v logu hned vedle. Pokud bude mít někdo skutečný zájem je tam www a tam lze vše najít včetně kroniky. Ostatně si myslím že samo o sobě hovoří že pořádáme v 5 a 6 sraz, pořádáme dokonce dva srazy do roka a to dokonce pokaždé na opačném konci republiky. Samozřejmě můžu navrhnout druhý, kde bude více textu.

To Beech: Slávek změnil během zimy náhle zaměstnání a je teď špatně k dosažení neboť je s kamionem v zahraničí. Dnes jsem se mu snažil marně dovolat a tak jsem mu napsal alespoň SMS ať se ozve. Tak nevím zda vizitky, čepice a odznaky budou. Pokud ne byla by to převeliká škoda (to jsem napsal velmi slušně).

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 únor, 2009 19:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Radovan byl zaúkolován a přes něj i Martin_s.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 únor, 2009 20:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jinak nikdo nic? Žádné možnosti? Think

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 26 únor, 2009 16:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

TO Marta-s : jen nevim jak to dopravit do prahy Embarassed

Martine ta tvoje paměť, vždyť já jezdím do Prahy dvakrát týdně Embarassed hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 27 únor, 2009 08:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Navi, já mám sklerózu jak 90ti letej děda... Laughing až to budu mít, domluvim se s Váma a někomu to předám.... Napiš mi SZ co budeš chtít za tu sponu na opasek Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Honza P



Věk: 65
Založen: 07. 09. 2008
Příspěvky: 163
Bydliště: Nepomuk- Dvorec

Motorka: VT750C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 27 únor, 2009 20:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Jerry, tak jsem to dnes domluvil s tím tiskem letáků,jsem schopen jich nechat udělat 400 - 500 ks formát A5 budou hotové ve středu, napiš adresu kam ti je pošlu tisk zafinancuju.


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza PZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 březen, 2009 09:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Martas tak jsem to předal Monkeymu hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 březen, 2009 11:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 07 březen, 2009 08:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Martin_s: Zásilka dorazila v pořádku. Díky. Dobrý

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 07 březen, 2009 15:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Není zač Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
honza080



Věk: 45
Založen: 25. 08. 2010
Příspěvky: 1



czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 srpen, 2010 22:24  Předmět: Nápad perfektní Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pánové já bych Vám navrhoval nechat si vytisknout vaše supr návrhy například jako samolepky


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele honza080Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 26 srpen, 2010 10:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Honzíku, tohle je staré vlákno týkající se výstavy v roce 2009. Very Happy


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr