Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Nestler



Věk: 49
Založen: 16. 02. 2010
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha

Motorka: Shadow VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 srpen, 2010 14:33  Předmět:  Brašny VT750 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravim všechny,

potřeboval bych poradit ohledně pořízení brašen na VT750. Mám problém najít vhodné, protože je na ně hrozně málo místa a žádné, které jsme vybral tam nevměstnam. Mám r.v. 2009, kde jsou blinkry nahoře.
Máte někdo nějaký typ na brašny, které na VT pasují? Nesháním ty vyložené na choppery,ale spíš ten model na cruiser.
Díky Nestler


Blíženci Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele NestlerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 srpen, 2010 20:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pokud budeš chtít větší, budeš muset asi přemístit blinkry víc do zádu.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 srpen, 2010 23:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jj, nejlépe až k EsPéZetce. Buď vytvořit držák, nebo pořídit celé zadní svělo ze staršího typu, např.: http://www.partsdepot.cz/index.php?fveh=4047&cat=Motorcycles&year=1998&mfg=Honda&modelsearch_x=&curl=&section=178558
Tam jsou blinkry integrované. Nové jsou ale ranec.


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 07 srpen, 2010 17:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Promiň, ne celé zadní světlo, ale "jen" osvětlení SPZ. Embarassed


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nestler



Věk: 49
Založen: 16. 02. 2010
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha

Motorka: Shadow VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 08 srpen, 2010 22:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nad tím předěláním blinkrů jsem taky přemýšlel, ale chci to nechat až jako poslední variantu.
Budu ještě hledat a když nic nenajdu, pak se do toho asi pustim.


Blíženci Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele NestlerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nestler



Věk: 49
Založen: 16. 02. 2010
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha

Motorka: Shadow VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 srpen, 2010 15:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak už jsem brašny sehnal a pořídil. Jedná se o brašny od výrobce Jiří Turínek, Tmáň, což je kousek od Berouna. Na těchle stránkách má kompletní katalog http://www.brasny.cz/
Brašny vyrábí a dodává je do několika motoshopů.
Domlouval jsem se s ním na přímo a dobrý je, že vypadá, že tomu rozumí a dokáže doporučit konkrétní model brašen pro příslušnej bike.
Dělá jak brašny a držáky na uchycení pod sedlo, tak i na pevnou montáž.
Brašny vypadaj dobře, jen se mi hned na jedné odpáraly suché zipy, tak doufám, že to byla první a poslední závada a že to opraví:-)


Blíženci Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele NestlerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 24 srpen, 2010 10:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Měl jsi dát i foto, Nebo je to překvapení na Zvůli?


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Nestler



Věk: 49
Založen: 16. 02. 2010
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha

Motorka: Shadow VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 30 srpen, 2010 10:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fotky dodám:-) ještě jsem se k tomu nedostal. Jen pro upřesnění tam pasujou dva modely brašen a to Dark ( větší ) a Kate ( menší ).


Blíženci Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele NestlerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 30 srpen, 2010 10:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nestler napsal:
Tak už jsem brašny sehnal a pořídil. Jedná se o brašny od výrobce Jiří Turínek, Tmáň, což je kousek od Berouna. Na těchle stránkách má kompletní katalog http://www.brasny.cz/
Brašny vyrábí a dodává je do několika motoshopů.
Domlouval jsem se s ním na přímo a dobrý je, že vypadá, že tomu rozumí a dokáže doporučit konkrétní model brašen pro příslušnej bike.
Dělá jak brašny a držáky na uchycení pod sedlo, tak i na pevnou montáž.
Brašny vypadaj dobře, jen se mi hned na jedné odpáraly suché zipy, tak doufám, že to byla první a poslední závada a že to opraví:-)


Boužel mi nejde stáhnout jejich katalog, nemáte ho někdo???


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
HondaMCH

Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 30 srpen, 2010 11:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Někde ho mám. Snad ho najdu a přilepím sem.


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 30 srpen, 2010 12:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nebo si ho stahni z mýho serveru ZDE

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
rewulf



Věk: 46
Založen: 06. 08. 2010
Příspěvky: 82
Bydliště: Český Brod

Motorka: VT750C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 30 srpen, 2010 16:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravim:) kdyz se bavime o brasnach tak nevite nahodou nekdo kam zajet a primo vyzkouset zdali brasny sedi. spis v Praze.Poridil jsem drzaky a ted nevim jak to sedne s blinkry to bude hodne na tesno.dikes


Váhy Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele rewulfZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 30 srpen, 2010 16:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Baron napsal:
Nebo si ho stahni z mýho serveru ZDE


Díky Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 30 srpen, 2010 17:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Y-shop, Bikers Crown - vše na jednom místě - Vrbovka

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
rewulf



Věk: 46
Založen: 06. 08. 2010
Příspěvky: 82
Bydliště: Český Brod

Motorka: VT750C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 30 srpen, 2010 17:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Takze se da k tomu Turinkovi zajet osobne a primo vyzkouset na miste??Ten katalog je super ale jen na zaklade rozmeru to neklapne se obavam a vzhledem k drzakum co jsem koupil.


Váhy Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele rewulfZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Nestler



Věk: 49
Založen: 16. 02. 2010
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha

Motorka: Shadow VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 31 srpen, 2010 16:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když mu zavoláš, tak se u něj můžeš zastavit a když je tam bude mít, tak je i vyzkoušíš. On je většinou nemá všechny skladem. Nebo ti vysekne papírovou šablonu a tu můžeš pak taky zkusit. Jinak ty jeho brašny mají právě v Yshopu ve Vrbově ulici a mají tam docela velkej výběr.


Blíženci Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele NestlerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nestler



Věk: 49
Založen: 16. 02. 2010
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha

Motorka: Shadow VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 31 srpen, 2010 16:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když mu zavoláš, tak se u něj můžeš zastavit a když je tam bude mít, tak je i vyzkoušíš. On je většinou nemá všechny skladem. Nebo ti vysekne papírovou šablonu a tu můžeš pak taky zkusit. Jinak ty jeho brašny mají právě v Yshopu ve Vrbově ulici a mají tam docela velkej výběr.


Blíženci Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele NestlerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nestler



Věk: 49
Založen: 16. 02. 2010
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha

Motorka: Shadow VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 31 srpen, 2010 16:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo a jestli se nepletu tak jak jsem uváděl ty dva modely, který pasujou na mojí motorku, která by měla být stejná jako tvoje, tak oba modely ve Vrbovce mají.


Blíženci Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele NestlerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

rewulf



Věk: 46
Založen: 06. 08. 2010
Příspěvky: 82
Bydliště: Český Brod

Motorka: VT750C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 31 srpen, 2010 18:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Diky moc,zajedu tam a vyzkousim. song


Váhy Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele rewulfZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 31 srpen, 2010 19:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Už jsem to jsem jednou dával, krásný kousky dělají ve Slušovicích http://www.elcalvera.cz/index.htm Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr