Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Radim
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 15 září, 2010 17:48  Předmět:  VT 1100 C2 Přední Vidlice - prosakuje olej Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nazdar Kamarádi. Mám VT 1100 c2 a na pravé přední vidlici mi přes horní manžetu prosakuje olej. Už jsem se díval na stránky, které mi tu doporučil Míla resp. do katalogu co tam vlastě všecko je a zistil jsem že nějáké gufera+ gumky. Otázka je, jestli bych si to dokázal vyměnit sám, zda nepotřebuju nějaký stahovák nebo tak něco. Nemáte tedy někdo z vás s tímhle zkušenosti ? Předem děkuje Radim


  
fata



Věk: 39
Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Ostrava-Zábřeh

Motorka: Honda VT 750 C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 15 září, 2010 19:21  Předmět:  Re: VT 1100 C2 Přední Vidlice - prosakuje olej Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Radim napsal:
Nazdar Kamarádi. Mám VT 1100 c2 a na pravé přední vidlici mi přes horní manžetu prosakuje olej. Už jsem se díval na stránky, které mi tu doporučil Míla resp. do katalogu co tam vlastě všecko je a zistil jsem že nějáké gufera+ gumky. Otázka je, jestli bych si to dokázal vyměnit sám, zda nepotřebuju nějaký stahovák nebo tak něco. Nemáte tedy někdo z vás s tímhle zkušenosti ? Předem děkuje Radim

Jestli jsi trochu zručný a máš zakladní vercajk tak to zvládneš do servisu to mužeš dát vždycky.


Panna Pohlaví:Muž Krysa SkrytýOsobní galerie uživatele fataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 15 září, 2010 19:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Určitě to chce vyměnit gufera i prachovky a hlavně prohlédnout trubky jestli není někde ťuklá od kamínku. Ťukanec se dá přebrusit velmi jemným brouskem nakonec třeba břidlicí a celá trubka klidně přeleštit smirkem ale jemnějším než 1000. Při troše zručnosti lze provést v domácích podmínkách když je při ruce potřebné nářadí nebo nechat někde udělat. U známýho jsem za celý vidlice platil 1400 Kč Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Anonymní








PříspěvekZaslal: čt 16 září, 2010 15:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ok, objednám gumy a zkusím jít na to. Pak dám vědět, jak jsem dopadl. Ještě se chci zeptat, jaký olej se používá a kolik se tam toho leje ??
Jinak DANKE za reakci Enjoy


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 16 září, 2010 17:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Olej - třeba tady http://www.motocentrum.pel.cz/cs/eshop-ctyrkolky-motorky/totalni-vyprodej/oleje-spreje-auto-moto-kosmetika/tlumicovy-olej-repsol-149790.html Množství je tuším asi 0,4 litru ale možná se pletu a někdo doplní správnou hodnotu Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Radim
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 11 říjen, 2010 18:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Takže chlapi, konečně jsem se k tomu dostal. Abych pravdu řekl, opravdu to není nic složitého. Sundá se kolo, blatník, povolí brzdový segment, dále vrchní i spodní brýle a tlumič se vysune směrem dolů. Staré gufero jsem opatrně seknul ostrým šrubovákem na dvou místech a vytáhl. Už sem chtěl dát nový, jenomže: Když jsem chytil za spodní i horní část tlumiče, tak se hýbe, a to prej nesmí, takže stejně to vezu do servisu, kde mi musí vyměnit bronzové pouzdra, nebo co to tam je. Tuš tak zatím zdar, Radim : enjoy


  
Lexani

fata



Věk: 39
Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Ostrava-Zábřeh

Motorka: Honda VT 750 C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 16 říjen, 2010 10:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Radim napsal:
Takže chlapi, konečně jsem se k tomu dostal. Abych pravdu řekl, opravdu to není nic složitého. Sundá se kolo, blatník, povolí brzdový segment, dále vrchní i spodní brýle a tlumič se vysune směrem dolů. Staré gufero jsem opatrně seknul ostrým šrubovákem na dvou místech a vytáhl. Už sem chtěl dát nový, jenomže: Když jsem chytil za spodní i horní část tlumiče, tak se hýbe, a to prej nesmí, takže stejně to vezu do servisu, kde mi musí vyměnit bronzové pouzdra, nebo co to tam je. Tuš tak zatím zdar, Radim : enjoy


Ja to věděl že to zvládneš mě ceká v zimě spojka protože už zabírá až na samém konci ale neklouže a víc povolit nejde. Takže otázka měnit nebo počkat až začne klouzat?


Panna Pohlaví:Muž Krysa SkrytýOsobní galerie uživatele fataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 16 říjen, 2010 20:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Už dávno jsem přestal měnit něco preventivně až příjde čas ono si to řekne mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr