Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Sam



Věk: 59
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 600 C PC 21
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 26 duben, 2007 02:27  Předmět:  Svíčky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj. Zrovna řeším to samé. K motorce jsem klíče nedostal. Zkusím dlouhý trubkový,až ho objednají. Nevím,jestli jsou ty svíčky běžné,ale podle šupléry je ta matice svíčky na 18ku klíč a takový svíčáky prý nejsou. Při výměně tam už asi budu muset dát rozměr běžně dostupný nebo je tenhle rozměr normální? Sam


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele SamZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 26 duben, 2007 07:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

je to úplně běžný typ svíčky a standartní rozměr svíčáku je 16, 18, 21mm a 18 svíčáky jsou normálně k sehnání.


  
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 26 duben, 2007 08:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Same, když mne někde dohoníš, tak ti ten klíč půjčím Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 26 duben, 2007 09:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

možná scháníš ve špatných obchodech ........ co vim tak se nedělá jen nástrčkovej do goly (ty jsou jen 16 a 21) ale normálně trubkový svíčáky jsou běžně k sehnání i v mototechnách, možná máte v Brně neprogresivní dealery.


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 26 duben, 2007 09:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jestli to nebude tim že všechno scháníš v hondě ...... zkus nějakej krám s nářadím, nebo obyčejnou mototechnu.


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 26 duben, 2007 10:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no tak zrovna tyhle díly jsou tak specifický že se nevyplatí dělat v náhražce ....... náhražky se dělaj u dílů běžný spotřeby (tj. spojka, brzd.díly, těsnění, dejme tomu zrcátka, blinkry apod.) kolik lidí za život asi mění chladič.
musíš schánět buď použitej (nejlépe u dovozců), nebo koupit originál !!!

Případně to můžeš zkusit dát vycínovat, ale jestli je to velká díra tak to neklapne.
Hlavně tam nelej nic na utěsnění chladiče ...... vloni jsme měnili celej motor na GSX-R protože mu to ucpalo chladicí kanál zpátečky z hlavy, vypekl se mu olej a udělal motor.


  
HondaMCH

Sam



Věk: 59
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 600 C PC 21
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 květen, 2007 21:40  Předmět:  Svíčky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak vyřešeno. Svíčky mi objednali u nás v mototechně,i když s podivem,že je to na 18ku klíč. Se svíčákem byl trochu problém. Originál 18 za 150Kč se na jedné straně nevešel. Pak jsem sehnal hranatou dlouhou 18 na tyčku za 53Kč. Sam


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele SamZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 květen, 2007 22:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Karlos napsal:
Dokonce ani v Hondě ho neměli. že mi ho prý objednají cca 1500kč. A to se vyplatí.

No v Honde maji vubec zajimavy prepocet jednotek.

Parts found with Part Number: 89216-MB0-000
Description WRENCH, PLUG
Price $14.43


tools.jpg
 Komentář:
 Velikost:  68.88 kB
 Zobrazeno:  10553 krát

tools.jpg



Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
wiki



Věk: 59
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 198
Bydliště: Vohančice 22, Tišnov

Motorka: VT1100C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 31 květen, 2007 09:26  Předmět:  svíčky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar Karlosi. Smile

Tak neviem kde si hľadal ale ja som v prvom železiarstve kúpil trubkovú 18 a k nej 17 a 19, lebo som si nebol istý rozmerom, a doma som vybral sviečky bez problémov. Good Teda nie celkom. Na 1100 je dosť málo miesta a tak som na jednej strane musel dať dolu časť chladiacich rebier /tri imbusy č5/ a potom to šlo jedna dve. Akurát včera som mal vonka sviečky, to po tom probléme cestou na Pohádku, veď pamätáš ako som dymil. Tak teraz neviem, ale tie zo zadného válca boli OK a tie z predného boli dosť čierne, akoby tam bol olej alebo niečo pod. Sad A zas na druhú stranu vyzerali že už pália dobre a bolo to len prechodné, tým benzínom od Hypernovy. No uvidíme cestou do ML na zraz.
Tak kopu km bez problémou a ahojte na zraze.

hell Wiki hell


Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele wikiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

me2d
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 18 červen, 2007 15:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

kdyz si na brusce obrousis presnej sestihran nebo nekde najdes matku strc ji v trubce do sveraku a kladivkem vnut tvar.mad sam jsem takle kdysi naletel kdyz jsem shanel klic na vstrikovani BOSH cca 900 kc:( a lesenarska trubka za 0kc a 5minut bouchani doda stejny vysledek ?


  
Diwočák



Věk: 34
Založen: 15. 08. 2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Soběslav

Motorka: VT 125 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 20 leden, 2011 21:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravim. Mám takovej dotaz mám VT 125 Shadow a u tý mí je skoro každej start po delší době utrpení... Někdy se potvora uchčije a je hotovo. Mám svíčky NGK a někde jsem četl že Densa jsou na tohle lepší... má s nima někdo zkušenost ?? Díkes


Lev Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele DiwočákZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 21 leden, 2011 01:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Říkávali jsme že se stopětadvacítkou je potřeba nejdříve praštit o zem a pak startovat, chytne hned. Problém malých kubatůr je že mají malé trysky a po delším stání se jakoby zalepí trysky a nechce nastartovat. Někdy stačí poklepat karburátor, nebo je asi lepší na zimu karburaci vypustit, nechat až do jara a pak stroj oživit. Záleží taky kde garážuješ, jak se v garáži mění teplota a jak může benzín zvodnatět. U 125 bych asi na jaře nalil novej mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: pá 21 leden, 2011 07:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Záleží jaký máš NGKáčka.. Ty Made in France jsou na pikaču - mám s nima osobní zkušenost,origo Japan jsou dobrý. S Densama to bude o něco lepší Very Happy

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Diwočák



Věk: 34
Založen: 15. 08. 2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Soběslav

Motorka: VT 125 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 21 leden, 2011 15:35  Předmět: Jo jasně ! (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky tak až příště budu měnit svíčky skusím Densa... Ale doufám že ty NGK ještě sezónu vydržej... loni jsem je kupoval nový mad ... jinak kde byli vyrobenýnetuším a krabičky už taky nemám


Lev Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele DiwočákZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Diwočák



Věk: 34
Založen: 15. 08. 2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Soběslav

Motorka: VT 125 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 21 leden, 2011 15:35  Předmět: Jo jasně ! (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky tak až příště budu měnit svíčky skusím Densa... Ale doufám že ty NGK ještě sezónu vydržej... loni jsem je kupoval nový mad ... jinak kde byli vyrobený netuším a krabičky už taky nemám


Lev Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele DiwočákZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr