Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
slovacek.milos



Věk: 73
Založen: 11. 07. 2010
Příspěvky: 40



blank.gif
PříspěvekZaslal: so 01 leden, 2011 12:53  Předmět:  oplet kabeláže Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

kde se kupuje oplet na více kabelu s chromem vec´de mi z rukojetí svazek tk bych ho rád spletl do jednoho svazku díky miloš song


Panna  Tygr OfflineOsobní galerie uživatele slovacek.milosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 01 leden, 2011 14:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Běžně jen taková ohebná trubka jak od sprchy.
Jedině sehnat starý třeba z Intrudra.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 02 leden, 2011 14:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Snad v každém moto e-shopu, např. ZDE

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 02 leden, 2011 14:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Snad v každém moto e-shopu, např. ZDE

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
slovacek.milos



Věk: 73
Založen: 11. 07. 2010
Příspěvky: 40



blank.gif
PříspěvekZaslal: ne 02 leden, 2011 18:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Marty64 napsal:
Snad v každém moto e-shopu, např. ZDE


dík zrovna z tohoto obchodu bych se chtěl hodně nakoupit třička doplnky i přilbu spoustu věcí se mi tam líbí, nebo znáte někdo podobného poblíž hodonína jsem ze strážnice díky miloš


Panna  Tygr OfflineOsobní galerie uživatele slovacek.milosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mirhajazz



Věk: 49
Založen: 24. 11. 2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Velká Bystřice

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 02 leden, 2011 21:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak třeba přímo v Hodoníně, měli by to tam mít, třeba na objednávku.
www.mx-shop.cz/kontakty/


Panna Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele mirhajazzZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 02 leden, 2011 22:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jak píše Márty, kupuj tam kde to mají za dopravu zaplatíš stejně a to že někdo bude objednávát zboží za pár stovek tomu moc nevěřím mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
mirhajazz



Věk: 49
Založen: 24. 11. 2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Velká Bystřice

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 leden, 2011 01:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nemusí to být vždy pravda. Mně teď přijde helma z Itálie a protože ji měli na obchodě mít a neměli, poštovné NULA. Enjoy


Panna Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele mirhajazzZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
slovacek.milos



Věk: 73
Založen: 11. 07. 2010
Příspěvky: 40



blank.gif
PříspěvekZaslal: po 03 leden, 2011 08:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mirhajazz napsal:
Tak třeba přímo v Hodoníně, měli by to tam mít, třeba na objednávku.
www.mx-shop.cz/kontakty/


jo tam se taky chystám, v klidu si ten obchod prolezu dík miloš


Panna  Tygr OfflineOsobní galerie uživatele slovacek.milosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

slovacek.milos



Věk: 73
Založen: 11. 07. 2010
Příspěvky: 40



blank.gif
PříspěvekZaslal: čt 06 leden, 2011 20:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Jak píše Márty, kupuj tam kde to mají za dopravu zaplatíš stejně a to že někdo bude objednávát zboží za pár stovek tomu moc nevěřím mad M.P.



milane kterí tričko s dlouhým rukávem by se ti líbilo http://www.chopperhorse.cz/tricko-s-dlouhym-rukavem-s-motivem-blade/ díky hraji n kytaru song nějaký leta už mám miloš


Panna  Tygr OfflineOsobní galerie uživatele slovacek.milosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
slovacek.milos



Věk: 73
Založen: 11. 07. 2010
Příspěvky: 40



blank.gif
PříspěvekZaslal: po 24 leden, 2011 00:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

miloslave řekni jak ti říkají, jí jsem miloš říkají mi felix tata byl miloslav a říkali mu miloš,

odpověz mi prosím na moje tričko jdu na maškarní 5,března rokový maškarní strážnice, ped sebou budu tlačit předek z čopra řidítka, teloskopy z vysavače chrom, a kolo, http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?f=23&t=25085 miloš


Panna  Tygr OfflineOsobní galerie uživatele slovacek.milosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 24 leden, 2011 01:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Odkaz mi nejde otevřít a nevím co bych měl já řešit ohledně oblečení. Nějak tomu nerozumím Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

slovacek.milos



Věk: 73
Založen: 11. 07. 2010
Příspěvky: 40



blank.gif
PříspěvekZaslal: út 25 leden, 2011 14:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Odkaz mi nejde otevřít a nevím co bych měl já řešit ohledně oblečení. Nějak tomu nerozumím Sad M.P.


maškarní rokový ples
na maškarní jdu za čopráka

ksicht tenhle http://www.chopperhorse.cz/satek-na-nos-celist/ jen skořápka černá

tričko http://www.chopperhorse.cz/tricko-s-dlo ... d-2d-bone/

kalhoty bílé maskáče aboty pulitry, opasek http://www.chopperhorse.cz/opasek-3561/ rucehttp://www.chopperhorse.cz/naramek-dvourady/

před sebou potlačím přední vidlice s kolem z čopra, řidítka origo, teleskopy z chromového vysavačče a přední kolo z dětského kola, ruční brzda aby mi to neujíždělo,

ke zvednutí celkového šou mi chybí jen houkačka taková fanfára se sprejem co je na fotbal kde se to kupuje Question

pokud máte nějaký nápad jak masku vylepšit děkuji, myslím že to bude naprostá orginál co nikdo neviděl miloš

tady to je Enjoy miloš


Panna  Tygr OfflineOsobní galerie uživatele slovacek.milosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 25 leden, 2011 17:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Miloši fandím ti v tvém počínání, ale trošku to uhlo od původního tématu vlákna.
Admin by to měl když už ne smazat, tak alespoň vlákno rozdělit!!!
Díky.
čti tu zasra*** knihu

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 25 leden, 2011 17:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nevím jak, ale odeslal se mi předchozí příspěvek na jedno kliknutí dvakrát.
Embarassed

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

slovacek.milos



Věk: 73
Založen: 11. 07. 2010
Příspěvky: 40



blank.gif
PříspěvekZaslal: út 25 leden, 2011 21:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry napsal:
Miloši fandím ti v tvém počínání, ale trošku to uhlo od původního tématu vlákna.
Admin by to měl když už ne smazat, tak alespoň vlákno rozdělit!!!
Díky.
čti tu zasra*** knihu


tak to rozděl na vlákno maškarní ples

pujdu za čopráka a mám ještě dva rokery jeden je dobrý šaček a druhý opravdový, tak si myslím že budem super skupina,

co dodlat můžem debatovat je to 5.března Enjoy miloš


Panna  Tygr OfflineOsobní galerie uživatele slovacek.milosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr