Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 25 březen, 2007 13:48  Předmět: Hustýý První jízda Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravim všechny,
tak jsem právě přijel ze své první projížďky song
Počasí dnes přálo, čerti byli zalezlí někde na koblihách a tak jsem se rozhodl, že vyjedu Very Happy
Musim uznat, že neznám lepší požitek z jízdy než na dvou kolech...
Takže kluci pardubický, koukejte rychle naplanovat nějakou tu vyjížďku!!! song

Enjoy Enjoy Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 25 březen, 2007 17:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V týdnu určitě vyrazíme Very Happy ...ty se schováš mezi nás a bude to na pohodicku Very Happy ...a s tím požitkem máš stopro pravdu Cool Good Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 25 březen, 2007 20:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak ted kdyz uz mam SPZetku, to neni tak strašný song
Dneska jsem najezdil asi 30km... prvních 30km Embarassed a byla to fakt parada... az se me z toho udelala zizen drink


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lexani

Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 25 březen, 2007 20:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hehe, to znam, ja mam najeto teprve 700, takze si moc dobre pamatuju ty prvni kilometry song


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 25 březen, 2007 20:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Martine, že jsi se neozval já jsem jezdil teda až od 16.00 hod. Trochu vítr, ale jinak perfektně. Tak někdy příště.


PS: pod Kuňkov někdo z motorkářů (rychlíku) porazil srnu úděs nepřežila.Bohužel ještě k tomu byla březí. Embarassed pláč pláč


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 25 březen, 2007 21:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj NAVI, tak to je smutný s tou srnou Sad ... a ten motorkar to rozchodil? Je pravda, že kolem Kuňky chodej srnky přes silnici docela hojně - v autě už jsem několikrát čekal až přejdou . Dobrou Cool


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 26 březen, 2007 07:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ja uz mel se srnou pod kunkou taky jednu zkusenost Sad .jinak hned jak bude masina ze servisu,tak si beru dovolenou a chystam se poradne prolitnout,abych dohnal ty pekny dny, kdy jsem uz mohl jezdit a zatim z toho nic nebylo.doufam,ze do ctvrtka mi uz zazvoni telefon,ze je hotova :-&


  
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 26 březen, 2007 12:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Ivane, to byla taková nárazová akce naprosto bez přípravy... Chvilku jsem se přesvědčoval, že bych to neměl dělat mad , ale pak jsem se neudržel, nasednul a jel... song
Jinak Fido, se srnkou bych se potkat nechtěl... to musel bejt docela mazec, co? No hlavně žes přežil, jinak by sme nemeli skym davat drink


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Alaram



Věk: 39
Založen: 25. 03. 2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Plzeň

Motorka: Shadow Spirit VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 26 březen, 2007 12:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak mám za sebou prvních 50 km a jsem šťastnej,super počasí nám přeje... song


Střelec Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele AlaramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 26 březen, 2007 13:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

srnku jsem potkal autem,takze ja byl bez ujmy,auto horsi a srnka nejhorsi.loni mi pro zmenu chtel za jizdy nastoupit do auta zajic (proste jak naschval).na motorce uz mam z lonska taky jeden nechtenej zarez a to kocku.vylitla z krajnice primo pod masinu (vzhledem k tomu,ze to bylo ve vesnici,tak jsem to nemastil tak rychle a ustal jsem to).


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 26 březen, 2007 15:48  Předmět: Otázka tak to je smutný s tou srnou Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čau kluci zatím nic bližšího k včerejší ujmě motorkáře nic nevím páč jsem zas služebně mimo Pardubic. Osobně mám bohužel taky nepříjemné vzpomínky když mi skočil před automobil jelen a oba byli na odpis je to už 15 let a já se po druhé narodil. Sad Embarassed


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr