Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 28 prosinec, 2009 01:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Jast: Nic nevyhazuj. Klidně našij všechny, jen promysli jaký a kam,prostě to jenom nesmí vypadat jako "barvy",to je celý. Já taky nemám holou vestu a pohoda song song song


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
adamte



Věk: 56
Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 219
Bydliště: Praha 1

Motorka: VT 750 shadow c2 RC44
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 28 prosinec, 2009 17:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prosim tě Jardo,nic nepárej a ber to z rezervou Laughing


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele adamteZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 28 prosinec, 2009 18:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jasan není to tak horký jak se píše a navíc pokud oni chtějí respekt musí taky nějaký mít k ostatním. Takže buď naprosto v pohodě drink


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

barat



Věk: 59
Založen: 15. 02. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Bratislava

Motorka: VT 600 C Shadow
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: út 29 prosinec, 2009 11:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jasne že nič nevyhazuj a nepáraj!toto je len moja skúsenosť,kamoš nosí tú istú nášivku a stále je v poho... chopper až kým možná nenarazí na takých jak ja,ale to je tak... Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele baratZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 29 prosinec, 2009 15:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Všem diskutujícím doporučuji přečíst:
http://www.svetmc.hustej.net/
ahoj zdraví Beech

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 únor, 2011 14:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Otevřu znovu tuto diskusi.

Konečně jsem sehnal vestu na mě :-) prostě malý se tak často nevyskytujou.

Otázka 1 : jak ke kožený vestě nášivky přiděláváte (přišíváte)? Přes podšívku? Strojem, nebo ručně?

Otázka 2 : Jmenovka lze? Není proti pravidlům MC? Na pravou stranu

Otázka 3 : Kříž s nápisem (např freebiker a pod) nebo i bez nápisu. Lze na záda? Bez insignií a ne v barvách MC!?

Nerad bych provokoval.

A kam klubový znak SHOC? Až vstoupím, tak abych věděl kam můžu a kam ne?


Děkan Help


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Klárka



Věk: 38
Založen: 30. 07. 2008
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha 4

Motorka: VT600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 únor, 2011 15:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

adamte napsal:
Já mám na zádech kříž jako kráva a všichni mi můžou vylízat prdel Laughing



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Adamte od tebe bych ani jinou odpověd nečekala Razz

_________________
Klárka - Míra

Střelec Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KlárkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 únor, 2011 18:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Klubová nášivka vlevo na srdíčku, pod tím jmenovka. Na zádech nic co by připomínali barvy MC. Inspiroval jsem se v Itálii a činím pravý opak co většina. Na záda toho cpu co nejvíc. Většina z nás si dává na záda srazové nášivky a kříž, nevím proč by vadil.

Nášivky přišívám, klidně přes podšívku. Míra je lepí. Věc názoru a zavedené praxe každého jednotlivce.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 únor, 2011 19:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky za osvětlení Jerry.

Lepí? To by mě zajímalo, třeba se na vlákno mrkne, nebo se ho zeptám až se uvidíme Enjoy


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

fata



Věk: 39
Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Ostrava-Zábřeh

Motorka: Honda VT 750 C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 únor, 2011 19:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to jsou teda věci... mad


Panna Pohlaví:Muž Krysa SkrytýOsobní galerie uživatele fataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Anonymní








PříspěvekZaslal: út 15 únor, 2011 20:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petr.VF napsal:
Díky za osvětlení Jerry.

Lepí? To by mě zajímalo, třeba se na vlákno mrkne, nebo se ho zeptám až se uvidíme Enjoy

lepí všechno,vyzkoušeno Gutermann lepidlo


  
Čuňas



Věk: 74
Založen: 28. 10. 2010
Příspěvky: 272
Bydliště: Chřibská

Motorka: Honda VT 600c
honduras.gif
PříspěvekZaslal: út 15 únor, 2011 20:26  Předmět:  přilepení nášivky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já jsem se radil u nás se sedlářem ten mě poradil na kůži lepit obyčejným CHEMOPRÉNEM tak jsem to zkusil a drží to i na nepromokavé látkové bundě chce to bezva odmastit natřít a chvíly zatížít a druhý den to neutrhneš,


Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ČuňasZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr