Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Bosak



Věk: 37
Založen: 27. 05. 2010
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha 10

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 únor, 2011 23:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak já to mam jako pražák jasný.... Obojí a MHD....

_________________
Memento mori

Ryby Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele BosakZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 únor, 2011 23:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já pojedu letos do Surprised M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 28 únor, 2011 13:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já jsem v Holešovicích vždycky parkoval v tom bloku baráků, co je přes hlavní silnici od výstaviště. A místo tam bylo, a gratis. song Je to už ale dva roky, tak je teď možná změna. ????
Jinak tam jestě bylo "hlídané" parkoviště,cca 10 min chůze,za 50,- na den.


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

rewulf



Věk: 46
Založen: 06. 08. 2010
Příspěvky: 82
Bydliště: Český Brod

Motorka: VT750C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 03 březen, 2011 20:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak jsem byl v letnenech a nrijemne me prekvapila cena za parkovani:(bylo to na poli za 150kc +150 vstup nejake to jidlo.jsou tam dva hangary.nejak me to nenadchlo


Váhy Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele rewulfZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Nerviq



Věk: 44
Založen: 31. 05. 2008
Příspěvky: 111
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 03 březen, 2011 22:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Navštívil sem Holešovice,parkování 40kč hodina,vstup 100,- ceny jídla v pohodě,plno prodejců hadrů,doplňků za příjemné ceny a Bohemia Custom stály za to,nemohli mě dostat pryč.
Přijeli za mnou kluci co byli i v Letňanech a jejich hodnocení bylo,že Holešovice jsou lepší,zvláště pro lidi od Choperr,Cruiser a Custom

_________________
.....k čemu mi je že láska hory přenáší,když radši sednu na mašinu a k horám si dojedu.....

Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele NerviqZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyYahoo MessengerMSN Messenger
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 03 březen, 2011 22:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nerviq : a kde jsi parkoval? Můžeš dát třeba odkaz z mapy.cz? Já se totiž v Praze nevyznám, tak abych zbytečně nehledal.

Díky


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 04 březen, 2011 00:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kolem Výstaviště jsou asi 3 parkoviště. Největší hned u haly Sparty. Parkovné by podle zdrojů mělo být 40,-/hod pro osobní auto. Nejlepší popis cesty jsem našel asi ZDE. Snad ti to pomůže je tam i GPS.

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 04 březen, 2011 00:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A možná nejlepší bude si TAM zavolat.

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 04 březen, 2011 00:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Marty64 napsal:
Kolem Výstaviště jsou asi 3 parkoviště. Největší hned u haly Sparty. Parkovné by podle zdrojů mělo být 40,-/hod pro osobní auto. Nejlepší popis cesty jsem našel asi ZDE. Snad ti to pomůže je tam i GPS.


Ty voe Marty, půlnoc na krku a ty ze sebe sypeš informace jak encyklopedie.................. Jak se oteplí (na 10ctC) hlásim se ti jako doprovod do Hradce drink Enjoy drink song


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 04 březen, 2011 00:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Už aby to bylo, mám poslední půllitr drink drink drink

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 04 březen, 2011 00:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Marty64 napsal:
Už aby to bylo, mám poslední půllitr drink drink drink

..s co budeš dělat zítra???!!! drink


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 04 březen, 2011 09:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Marty díky za vyčerpávající informace. Už to mám zadané v GPS a připravené na neděli Cool

A dnes drink drink drink drink


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

František



Věk: 47
Založen: 13. 08. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Duchcov

Motorka: VT 1100 C,VTX 1300-C
honduras.gif
PříspěvekZaslal: so 05 březen, 2011 20:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdarec.Těm co se nedostali,tak tady pár fotek.FFF
http://depond.rajce.idnes.cz/Motocykl-Motosalon_2011/


Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele FrantišekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 05 březen, 2011 21:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fotečky pěkný, jako bych tam byl Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Fanda
Kapitán


Věk: 54
Založen: 07. 04. 2009
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha 6

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 06 březen, 2011 16:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fotky z Holešovic. To to zase dopadlo!!!!
http://fanda1969.rajce.idnes.cz/Motocykl_5.3.2011/


Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele FandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 06 březen, 2011 18:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem dorazil domů zholešoic.

Výborně jsme nakoupili. Přítelkyně koženou bundu nejen na motorku, fakt pěkná z kvalitní kůže 2900.

Já jsem si udělal radost kalhotomi. KOžené černé z jemné poddajné kůže s krásnými přezkami na bocích nohavic - cena 2400.

Jinak pěkný, akorát dost chud expozice značek. Victory byly nádherný. Sál s doplňky a oblečením na mě působil jako trh, a to moc nemusím, ale dobře jsme nakoupili takže OK

Bohemia custom výorný. krásné stavby. Nejvíc mě uputala ta bílá - takovej ten propletenec. Ta byla fakt výborná Good


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Vojda



Věk: 57
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Nové Jirny

Motorka: VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 07 březen, 2011 19:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

čágo tak teda musím říc že Letňany super spousta místa nikde jsem se netlačil abych si prohlédl nějakej ten stroj i jsem nakoupil co jsem potřeboval i za dobrou cenu.Je fakt že jsou to pěkný zmetci parkoné 150 a vstupné taky 150+1 baťužek takže 300 dohromady 450 to mě trochu dostalo nevědi co by za to chtěly hajzlové. Ale jinak super, spousta občerstvení a místa kdyby si tam otevřely ještě jednu halu vešlo by se tam i to co bylo v Holešovicích.Jásně že spousta lidí bude mít problém že holešovice je jako že tradice ale je tam fakt už málo místa a změna je život kdo byl v Brně tak to pochopí taky na to mají místo a je to o něčem jinem.NO MÁME TO ZA SEBOU A SEZONA NÁM MUŽE ZAČÍT TAK PŘEJU HODNĚ KM drink Enjoy


Panna Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele VojdaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
MFabien



Věk: 47
Založen: 31. 05. 2010
Příspěvky: 111
Bydliště: Luhačovice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 09 březen, 2011 18:49  Předmět:  Vstup Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

S tím vstupným máš naprostou pravdu... Při představě toho, kolik stála vystavovatele expozice, přičemž ten tam byl právě proto, aby byl vidět, mi přijde naprosto děsivé dávat takovéto vstupné! Na veletrzích cestovního ruchu je první den vstup až za 600,- Kč - masakrrr!!!


Střelec Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MFabienZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr