Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Nerviq



Věk: 44
Založen: 31. 05. 2008
Příspěvky: 111
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 22 únor, 2011 20:17  Předmět:  Baterie Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám takový hledací dotaz,motorku mám od roku 2004 a mám pořád jednu a tu samou batterii,až od loňska sem ji začal z mkotorky na zimu vyndavat,doma se o ní starám a když sem ji dneska jen tak usadil do mašiny,tak naskočila jedna báseň...jenže se obávám,že jednoho dne to prostě nezvládne a já bych hrozně chtěl tu samou,kdo po sedmi zimách bez problému ne,máte někdo ponětí jestli jsou tu někde k dostání baterie s označením "superMF FTZ12S" výrobce Furukawa Baterry????Na netu v čechách ani Ťuk

_________________
.....k čemu mi je že láska hory přenáší,když radši sednu na mašinu a k horám si dojedu.....

Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele NerviqZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyYahoo MessengerMSN Messenger
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 22 únor, 2011 23:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Furukawa je Japonská firma a jestli ji tady nikdo neprodává tak ji budeš asi těžko shánět. Prostě je montujou do novejch mašin http://www.kompass.com/index_searchbox.html?_Zone=WW&_Lang=cs&_Choix=TN&_Keyword=Furukawa%20Battery%20Comp Jak to vypadá nejbližší zastoupení je v Dánsku Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 23 únor, 2011 01:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A přeci, je to ona http://www.hadrynamoto.cz/detail/kyselinove/ftz12s-11-0-ah-/ Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Nerviq



Věk: 44
Založen: 31. 05. 2008
Příspěvky: 111
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 23 únor, 2011 10:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na tu sem taky narazil,jenže já mám bezúdržbovou,trochu jinak i vypadá...ale jinak firma i ten zbytek odpovídá,uvidíme,počkám kolik ještě vydrží....díky

_________________
.....k čemu mi je že láska hory přenáší,když radši sednu na mašinu a k horám si dojedu.....

Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele NerviqZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyYahoo MessengerMSN Messenger
Nerviq



Věk: 44
Založen: 31. 05. 2008
Příspěvky: 111
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 23 únor, 2011 10:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Má dokonce i jiné rozměry:(

_________________
.....k čemu mi je že láska hory přenáší,když radši sednu na mašinu a k horám si dojedu.....

Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele NerviqZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyYahoo MessengerMSN Messenger
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 23 únor, 2011 15:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když je dováží, třeba by ji uměli objednat, za zeptání nic nedáš Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

slovacek.milos



Věk: 73
Založen: 11. 07. 2010
Příspěvky: 40



blank.gif
PříspěvekZaslal: čt 03 březen, 2011 21:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

a není nějak drahá?, za tu cenu koupím tři,

se starou baterkou bych nejezdil umi likvidovat jeden altík za druhým

Sad


Panna  Tygr OfflineOsobní galerie uživatele slovacek.milosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nerviq



Věk: 44
Založen: 31. 05. 2008
Příspěvky: 111
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 03 březen, 2011 22:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

slovacek.milos napsal:
a není nějak drahá?, za tu cenu koupím tři,

se starou baterkou bych nejezdil umi likvidovat jeden altík za druhým

Sad

Drahá,ale vydrží a dokáže pořád v pohodě dobíjet i zabezpečení motorky,na jaře ji ještě nechám změřit....jsou i daleko držší a levnému noname šrotu moc nevěřím

_________________
.....k čemu mi je že láska hory přenáší,když radši sednu na mašinu a k horám si dojedu.....

Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele NerviqZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyYahoo MessengerMSN Messenger
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 03 březen, 2011 23:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nějak si nevzpomínám že bych se někdy setkal s tím že by baterka oddělala alternátor Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Petr67



Věk: 56
Založen: 04. 10. 2010
Příspěvky: 24
Bydliště: BRNO

Motorka: VT 750Canada 1986 RC14E
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 24 březen, 2011 20:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chci se zeptat jak baterie zníčí několik alternátorů ??


Lev Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele Petr67Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr