Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Milan



Věk: 60
Založen: 13. 03. 2011
Příspěvky: 5


Motorka: VT 600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 13 březen, 2011 14:34  Předmět:  Nehází jiskru Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím.Prosím o radu.Svíčky nehází jiskru.
Baterka 4.měsíce stará,nabita na 13,6 V.Nové svíčky.Kabeláž zhruba prohlídnuta.Žádný uvolněný drát jsem nenašel.kontakty jsem nastříkal kvůli případné oxidaci.Startér točí.Pojistky zkontrolovány.Na podzim jsem ji odstavil a udělal běžnou údržbu před zazimováním.Vše fungovalo.Odhaduji to na indukční cívku,ale když jsem ji zazimoval vše bylo ok.Nevíte někdo jak proměřit??Mechanika ještě trošku ano,ale elektřina je pro mě nulová izoterma.Moc díky za každou radu.


Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MilanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 13 březen, 2011 19:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cívky tam jsou dvě, na káždý válec jedna - viz pozice 2 http://www.partsdepot.cz/index.php?model=256&mfg=Honda&cat=Motorcycles&year=2000&modelsearch_x=&curl=&section=2991 To že by odešly obě je podle mě dost nepravděpodobné, nechal bych to někde proměřit a nebo by taky mohl odejít snímač Pozice 8 http://www.partsdepot.cz/index.php?model=200&mfg=Honda&cat=Motorcycles&year=1999&modelsearch_x=&curl=&section=24398 ale to je to samý, oba kaput - někam nejspíš nejde elektrika. Pozor ještě na souvislost se stojánkem a spínačem na spojkový páčce mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Milan



Věk: 60
Založen: 13. 03. 2011
Příspěvky: 5


Motorka: VT 600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 13 březen, 2011 20:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky moc.Juknem na to.Nechám přeměřit a uvidím co a jak.


Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MilanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 13 březen, 2011 20:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

IMHO když je problém se spínačem stojánku, spojce a chcípáku tak nejde vůbec startovat - otáčet starterem. Ale nevím nekoukal jsem na zapojení VT600


žárovkovou zkoušečku a hledat 12V od cívky
nezapomeň prověřit ukostření induček

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Milan



Věk: 60
Založen: 13. 03. 2011
Příspěvky: 5


Motorka: VT 600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 13 březen, 2011 20:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky za odpověď.Projdu ještě jednou kabeláž a postupně proměřím.


Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MilanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 19 březen, 2011 11:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jenom bych dodal že když mám natočenou motorku, zmáčknutou spojku a pařazenou rychlost, sklopím stojánek tak motorka chcípne a zapalování je stále zapnuté. Nějaká spojitost tam tedy určitě bude Sad Dej vědět jak jsi dopadl mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 19 březen, 2011 12:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Jenom bych dodal že když mám natočenou motorku, zmáčknutou spojku a pařazenou rychlost, sklopím stojánek tak motorka chcípne a zapalování je stále zapnuté. Nějaká spojitost tam tedy určitě bude Sad Dej vědět jak jsi dopadl mad M.P.



tato závada se vyloučila, je to stejný obvod jako spouštění startéru které funguje

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
milhaus



Věk: 51
Založen: 28. 04. 2010
Příspěvky: 10
Bydliště: Telnice

Motorka: VT600
blank.gif
PříspěvekZaslal: po 21 březen, 2011 22:02  Předmět:  odpoved Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pokud jsi zatim na nic nepřišel tak mi zavolej určite na to přijdem,jednak jsem automechanik a jednak si prave na sve sestistovce delam celou elektroinstalaci novou, takze mam kompletni prehled o kazdem kabliku a snimaci. 602938505 (8-16 hodin) Milan


Střelec Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele milhausZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan



Věk: 60
Založen: 13. 03. 2011
Příspěvky: 5


Motorka: VT 600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 22 březen, 2011 11:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Moc díky za odpovědi.Teď jsem pracovně mimo domov,takže potom určitě napíši jak jsem dopadl a kde byla závada.
Milanovi dík za kontakt,pokud již nebubu vědět jak dál, určitě ho využiji.


Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MilanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Milan



Věk: 60
Založen: 13. 03. 2011
Příspěvky: 5


Motorka: VT 600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 28 březen, 2011 19:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím.Včera 27.3.jsem měl elektrikáře co dělá motorky a byl z toho taky mimo.Vše změřeno od cívek po CDI,ostatní kabeláž vše odpojeno očištěny kontakty,všude bez přerušení vykazovalo 12V.Prostuduje manuál a přijde znovu,takže další díl příběhu během týdne. Sad


Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MilanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 28 březen, 2011 23:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to jsem zvědavej co to bude za špek mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr