Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 25 duben, 2011 19:24  Předmět:  Krytky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, nemám na rámu nějaké krytky, prostě chybí.

Bohužel jsem na partsdepotu nalezl jen jednu. Chci se tedy zeptat, zda vůbec ostatní krytky existují, máte je na svých motorkách?

1. nenašel jsem

2. CAP, PIVOT *NH1* (BLACK) - 90302-MR1-000ZC .
http://www.partsdepot.cz/index.php?model=1701&cat=Motorcycles&year=1994&mfg=Honda&curl=&modelsearch_x=&section=57796

3. Nenašel jsem


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 25 duben, 2011 19:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já myslím že krytka je pouze na pozici č 2 Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 25 duben, 2011 19:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Mílo

No já taky jiný nenašel, ale ty matky nevypadaj moc vzhledně. Asi to budu muset řešit nějakou doma dělanou záslepkou mad


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 26 duben, 2011 01:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Existují krytky na různé velikosti matic - používají se třeba na jízdních kolech atd. Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Čuňas



Věk: 73
Založen: 28. 10. 2010
Příspěvky: 272
Bydliště: Chřibská

Motorka: Honda VT 600c
honduras.gif
PříspěvekZaslal: út 26 duben, 2011 08:02  Předmět:  krytky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj MÍLO já mám krytku jen na pozici č.2. a ty dvě 1a3 mám jenom matky a ty jsou origo koupené s motorkou,ty se dají koupit matka má takovou zátku co zakrývá šroub krytka č.2 je z umělé hmoty. Help


Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ČuňasZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 26 duben, 2011 11:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Potom ještě se dají koupit šestihrané matice s kloboučkem ve Fabory, jsou ale dost drahé a je při nákupu dobré se zaregistrovat protože tě to pak výjde na míň než polovinu ceny http://www.fabory.cz/cs/categories/spojovac%C3%AD-materi%C3%A1l/matice-n%C3%BDtovac%C3%AD-matice-z%C3%A1vitov%C3%A9-vlo%C5%BEky/matice/uzav%C5%99en%C3%A9-matice.html?catId=fabory_0000092195_0000092299_0000092300_0000092331 Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Čuňas



Věk: 73
Založen: 28. 10. 2010
Příspěvky: 272
Bydliště: Chřibská

Motorka: Honda VT 600c
honduras.gif
PříspěvekZaslal: út 26 duben, 2011 11:57  Předmět:  krytky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přesně takové uzavřené matice tam mám a jednu krytku z plastu Good


Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ČuňasZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr