Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
daves
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 11 květen, 2011 12:30  Předmět:  moto servis??? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, čerstvě jsem si pořídil VT 750 z roku 98. Docela rád bych ji nechal odborně zkouknout v nějakém dobrém servisu. Nevíte o nějakém zaručeném v Praze nebo jejím okolím?
Je to moje první motorka takže nevím pořádně "kde a co" a budu vděčný za jakoukoliv radu.
Díky.
daves.


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 květen, 2011 19:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pražáci chválily http://www.hondamch.cz/moto-servis.php ale možná někdo dá ještě jiné doporučení Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 květen, 2011 19:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Záleží co chceš. Dražší značkový, nebo levnější neznačkový.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

daves
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 12 květen, 2011 06:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

O moto MCH jsem na internetu nečetl zrovna moc pochvalne diskuze, takže nevím, ale pokud mě někdo přesvědčí o opaku tak to klidně zkusím.

Je mi vcelku jedno jestli to bude autorizovaný servis. Záleží mi na tom aby mi udělali dobře motorku a poradili nováčkovi na co si dávat pozor atd.


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 12 květen, 2011 09:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jestli se o motorku předchozí majitel jen trochu staral tak řetěz, filtry, olej a brzdy. Na Hondě problémy nebyvají, zkus někoho se stejným strojem nebo přijeď do Nymburka a mrknem na to. Servis si taky může vymýšlet co vše se bude muset a je jedno značkový či neznačkový, hlavně vyholit Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 12 květen, 2011 18:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přijeď na sraz a mi ti to zdrbnem. Smile

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr