Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Bosak



Věk: 37
Založen: 27. 05. 2010
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha 10

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 19 květen, 2011 22:09  Předmět:  vrtání Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj lidi, tak mě napadlo.. nemáte někdo zkušenost s vrtáním do tlumiče výfuku?? chci trochu zvednout hlasitost, než se mi povede sehnat nějákej pěknej "čistej" co se mi bude líbit...
Jak hluboko
jak velkej vrták
je potřeba pak třeba obohatit směs???

předem dík za odpověd..

_________________
Memento mori

Ryby Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele BosakZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 19 květen, 2011 22:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Už se to tady omílalo několikrát, vrtat se dá až do ty doby než to je ten správnej kravál, mínusem je to že se jedná o nevratnou záležitost. Idealní je mít laďáky a originály. mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Bosak



Věk: 37
Založen: 27. 05. 2010
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha 10

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 19 květen, 2011 22:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to je mi jasný, ale bohužel origo mám stejnak krapet poškozené a budu je časem sundavat, ale než najdu něco za co bych je prohodil, tak bych rád vrtal...

_________________
Memento mori

Ryby Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele BosakZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 19 květen, 2011 22:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když ti na nich nezáleží můžeš udělat třeba čtyři díry okolo středové trubičky asi tak průměr 8 a kdyby ti to bylo málo můžeš odvrtat a vyndat sředovou trubičku ale to už je docela dost nahlas. A aby to hezky vypadalo vyladit dokulata pilníkem a nebo kuželovým vrtákem na plech. S karburátorem by jsi snad nic dělat nemusel, kdyby to střílelo trochu přidat vzduch to znamená povolit trochu šroubek vzduchu Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Bosak



Věk: 37
Založen: 27. 05. 2010
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha 10

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 19 květen, 2011 23:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no sem tam to střílí už ted.. ale to se mi celkem líbí.. Very Happy

_________________
Memento mori

Ryby Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele BosakZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 19 květen, 2011 23:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak že už ti nic nebrání v masakru vrtačkou Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 20 květen, 2011 09:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Protože se mi uvolnilo cosi ve výfuku a výfuk mi začal zvonit, byl jsem donucen objednat si nové.
Kupoval jsem LeoVince s vyjmatelnou vložkou v Alda moto.
Musel jsem zaplatit předem na zalohovou fakturu, ale spokojenost s obchodem, maximální.
Já budu spíš řešit utlumení. S vložkama jen šeptaj a bez je to kravál, že když jedu kolem kočárku, raději uberu plyn a vymáčknu spojku. To aby mimina neměla už od narození duševní poruchy. Asi tam časem napasuju nějaký vložky z Y-shopu.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
čiko



Věk: 40
Založen: 26. 08. 2009
Příspěvky: 37
Bydliště: plzeň, hd

Motorka: VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 22 květen, 2011 19:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pokud chceš vrtat, tak já odvrtal korunkou s průměrem 44 mm rezonátory...má to nádhernej zvuk i to střílení je silnější Laughing
horní vejfuk de v pohodě na spodní musíš mít nástavec, aby ses tam dostal..taky na spodní vejfuk je třeba hlubší korunka.
návod zde
http://www.youtube.com/watch?v=pGvUrKGdgCg

střelbě zdar Smile


Váhy Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele čikoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr