Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Pedroskv



Věk: 52
Založen: 03. 05. 2011
Příspěvky: 35
Bydliště: Karlovy Vary

Motorka: Shadow CD 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 květen, 2011 18:20  Předmět:  Milaček je doma Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahoj nerad se chlubím ale dnes jsem jí dovezl do garáže mám jí doma a je moje a připravená na sezonu.Musím počkat 14 dní na řidičák to je síla co no škoda že jsem nejel dělat papíry do Prahy mohl jsem je mít za hodku a být řidič na hovno ale 14 dní se dá vydržet ale poletí to pomalu.čauky


Rak Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele PedroskvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Anonymní








PříspěvekZaslal: po 23 květen, 2011 22:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Good Good Good A šoupni sem taky nějakou fotku Shocked


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 květen, 2011 23:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To čekání je na tom to nejkrásnější a hlavně víš že se dočkáš. Někdo čeká celej život a furt Surprised M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 24 květen, 2011 07:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky blahopřeju. Ctělo by to fotku! Pochlb se!

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 24 květen, 2011 17:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Někdo čeká celý život na smrt a má z toho prd. Pošli foto....

_________________
Nechci být nebohatším mužem na hřbitově....

Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Pedroskv



Věk: 52
Založen: 03. 05. 2011
Příspěvky: 35
Bydliště: Karlovy Vary

Motorka: Shadow CD 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 květen, 2011 12:07  Předmět:  Re: Milaček je doma Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pedroskv napsal:
ahoj nerad se chlubím ale dnes jsem jí dovezl do garáže mám jí doma a je moje a připravená na sezonu.Musím počkat 14 dní na řidičák to je síla co no škoda že jsem nejel dělat papíry do Prahy mohl jsem je mít za hodku a být řidič na hovno ale 14 dní se dá vydržet ale poletí to pomalu.čauky




foto mám v galerii


Rak Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele PedroskvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 květen, 2011 13:00  Předmět:  Re: Milaček je doma Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pedroskv napsal:
foto mám v galerii

Pěkná mrška....to se musí nechat Good

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 květen, 2011 13:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fešanda Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 květen, 2011 13:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No to je amerika jak vyšitá. Správné označení je VT750CD.
Přijeď se pochlubit do Berouna - Plešivec na náš sraz, ať ti ji můžem zdrbnout.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

MFabien



Věk: 47
Založen: 31. 05. 2010
Příspěvky: 111
Bydliště: Luhačovice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 květen, 2011 15:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Parádní parádnice!!! chopper welcome


Střelec Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MFabienZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Rudy a Evik



Věk: 54
Založen: 21. 12. 2008
Příspěvky: 285
Bydliště: Nová Ves okr.Tábor

Motorka: Honda Goldwing GL 1500 SE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 květen, 2011 20:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Moc pěkná Good


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele Rudy a EvikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 květen, 2011 22:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Good Good Good Nádhera... Shocked ...a ten posez pro baťůžka, super.
P.S. Ten Anonym jsem byl já Embarassed

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 26 květen, 2011 09:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Krásná Lady, to si užiješ song

_________________
Nechci být nebohatším mužem na hřbitově....

Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr