Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 červen, 2011 11:59  Předmět:  Jih na IX. sraz SHOC Bohemia Plešivec Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak se nám to blíží pánové a mohli by jsme se začít taky nějak domlouvat kdo jak pojede z jihu Cool

Já osobně mám v pátek 17.6. volno a plánuji vyjet s kamarádem někdy mezi 11:00 - 12:00 hod. po této trase:
Velešín-Č. Budějovice-Písek-Příbram-Zdice-Beroun
Cca 170 km

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jospa



Věk: 62
Založen: 24. 08. 2010
Příspěvky: 148
Bydliště: Rudolfov

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 červen, 2011 13:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, ja vyrazim az odpoledne, tak mezi 14 -15 hod.


Panna Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele JospaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tony



Věk: 58
Založen: 06. 05. 2007
Příspěvky: 102
Bydliště: Písek

Motorka: VT 600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 červen, 2011 22:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jospa napsal:
Ahoj, ja vyrazim az odpoledne, tak mezi 14 -15 hod.


Kdybys si se rozhod jet přes Písek tak se můžem domluvit...přijdu po druhej z kolbenky, převleču se a povalime...cca něco mezi třetí a čtvrtou

_________________
subridens iustus :-)

Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele TonyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Jospa



Věk: 62
Založen: 24. 08. 2010
Příspěvky: 148
Bydliště: Rudolfov

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 červen, 2011 23:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tony napsal:
Jospa napsal:
Ahoj, ja vyrazim az odpoledne, tak mezi 14 -15 hod.


Kdybys si se rozhod jet přes Písek tak se můžem domluvit...přijdu po druhej z kolbenky, převleču se a povalime...cca něco mezi třetí a čtvrtou


super, pres Pisek pojedu a casove by to taky pasovalo. Tak s tim budu pocitat. Vidim to tak mezi 15.30 -15.45, kde si dame sraz?


Panna Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele JospaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tony



Věk: 58
Založen: 06. 05. 2007
Příspěvky: 102
Bydliště: Písek

Motorka: VT 600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 08 červen, 2011 10:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Very Happy OK, tak se sjedem po půl čtvrtý na Agipu v Písku...odjezd v 16:00, v případě zdržení nebo nepředpokládanejch komlikací v pátek před odjezdem se domluvíme po telefonu 732934651 a hurá směr Plešivec chopper doufejme a vzívejme motobohy ať špatná nálada a můžeme si to krásně užívat tanec banána

_________________
subridens iustus :-)

Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele TonyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Rudy a Evik



Věk: 54
Založen: 21. 12. 2008
Příspěvky: 285
Bydliště: Nová Ves okr.Tábor

Motorka: Honda Goldwing GL 1500 SE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 09 červen, 2011 23:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chtěl jsem vyrazit dřív ale nějak nám to nevychází tak se přidáme k vám v Písku


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele Rudy a EvikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Tony



Věk: 58
Založen: 06. 05. 2007
Příspěvky: 102
Bydliště: Písek

Motorka: VT 600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 10 červen, 2011 11:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Rudy a Evik napsal:
Chtěl jsem vyrazit dřív ale nějak nám to nevychází tak se přidáme k vám v Písku


OK, to je paráda, pojedeme v pěknej koloně chopper chopper chopper

_________________
subridens iustus :-)

Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele TonyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
major



Věk: 60
Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 230
Bydliště: Nákří 33

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 10 červen, 2011 21:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahoj kloučci, já jsem se domlouval s Baronem, že bych si taky vzal v pátek dovolenou a jeli bychom dřív, ale nepoštěstilo se mi dostat volno, tak u mně to jistí Písek 16,00. Surprised


Rak Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele majorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr