Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
šaman
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 22 březen, 2009 18:52  Předmět:  Radostná zpráva Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

a konečně mám doma krásku VT750C2 r.v.2008 je to prostě super, když o ní sníte deset let a najednou ji máte doma a konečně se můžu stát řádným členem klubu. Hodlám to řádně oslavit. Tenhle víkend jsem najel 400km. i když dneska byla docela kosa. Dne 17,03,2009 jsem zajel do Českých Budějovic, koupil tam kalhoty a bundu a moji Marii (vt750c2) nastartoval a vyrazil do Žatce na štěstí bylo 12stupňú a tak jsem zdolal prvních 220km. a musím se přiznat že nic lepšího jsem nezažil. Je to pro mě droga.Už se teším až společně s vámi někam vyrazíme Já a Maruška. Enjoy takže pokud bydlíte v sevr.čechách ozvěte se a zajdem to oslavit. JINAK už se moc těším na vyšší teploty abych mohl s vámi vyrazit na společnou vyjížďku a děkuji klubu, to díky vám jsem se rozhodl správně! Bylo to nejlepší rozhodnutí mého života. Very Happy Ahoj Karlos


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 22 březen, 2009 19:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

velké gratulace Good

ať ti dělá radost Enjoy

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 22 březen, 2009 19:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

hezky si užívej chlape Enjoy Enjoy Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: ne 22 březen, 2009 20:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Velká gratulace drink
Tak to je a jinak nebude.Svět je nejkrásnější ze sedla Shadow!!! chopper
A nepřežeň to s oslavou,jinak se bude Máša zlobit,když na ni dýchneš Shocked goldi

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 22 březen, 2009 21:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Gratuluji a užívejte si to Very Happy M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Fiti



Věk: 46
Založen: 17. 03. 2008
Příspěvky: 39
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Motorka: Honda VT 750 DC
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 22 březen, 2009 21:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak přeju hodně kilometrů a zábavy. Enjoy Až bude teplo tak určitě někam vyrazíme. Enjoy


Lev Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele FitiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 22 březen, 2009 21:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Skoro jsem uronil slzu při vzpomínce, jak jsem to samé zažíval já lowe
užívej nový a lepší život s VTčkem Enjoy chopper

_________________
čau FOXXX

Image Peugeot 307 Break 1.6HDI 80kW

Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: ne 22 březen, 2009 23:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No jo,to když jsem chtěl koupit něco já,tak byla akorát červená Jawa 250,pionýr a stadion moped.Na pouhé jízdní kolo se stála fronta celou noc a psal rok 1982.Starý dobrý časy,který se už doufám nevrátí.A taky jedna láska přerostla druhou takže je ní VT 1100.Ta nekecá,nenadává,můžeš jít kam chceš ,jen mít na to, co do hrdla nádrže vejde,je spolehlivá jenže zase ti nesebere výplatu jednu sle hned dvě-parádnica načančaná.Užívej volné jízdy s větrem ve tváři,úsměvem od ucha k uchu s bacha na vosy
a jinou havěť s krovkama.Třeba někde po trati potkám zdrogovaného ŠANANA jak si píská do taktu motoru s hned budu vědět,že jsi to Ty. tanec banána

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 březen, 2009 00:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to ti přeju. Když jsem koupil já tu svojí, bal jsem tak nažhavenej až jsem si propálil o vejfuk oteplováky na lyžování. Ať ti to jezdí a hlavně opatrně, gumy na moto jsou stavěné na vyšší venkovní teploty.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 březen, 2009 10:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak se taky pochlub a předveď svoji motku na fotce, ať se můžem také potěšit.
Místa v svoji galerii máš dost.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 březen, 2009 11:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Gratuluji, nejlepší investice v životě. song


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Vojda



Věk: 57
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Nové Jirny

Motorka: VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 březen, 2009 11:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sny se májí plnit gratuluju


Panna Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele VojdaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Martina



Věk: 50
Založen: 28. 03. 2009
Příspěvky: 2



czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 28 březen, 2009 21:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

přeju hodně štěstí at to jezdí Good song


Býk Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie uživatele MartinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Slipak
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 28 březen, 2009 21:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Good song song song Good


  
Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 30 březen, 2009 14:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky gratuluju... Taky jsem si zavzpomínala, jak jsem před 5 lety poprvé projela Heduš... Po Jawě ze 74týho to byla nádherka...
No a teď padaly velký motorkářský slzy hned, jak mi naposledy zmizela za zatáčkou, když si jí odvážel nový majitel k Brnu...
Už se těším na ten pocit, až si prvně sednu na mášu, na kterou makám od rána do večera a šetřim už rok každou kačku... Laughing


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: po 30 březen, 2009 14:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo Jíťo,ty pocity znám a zná je skoro každý.Nepopsatelné štěstí a opojení,jako vykouřit jointa.Tak šetři ať ten pocit zažiješ již brzy.Zdraví goldi Razz

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 31 březen, 2009 12:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

goldi napsal:
Jo Jíťo,ty pocity znám a zná je skoro každý.Nepopsatelné štěstí a opojení,jako vykouřit jointa.Tak šetři ať ten pocit zažiješ již brzy.Zdraví goldi Razz


Díky za podporu... nice ... teď mi jedna proklouzla mezi prsty za prachy, co už mám naškůdlený na účtě... tak zas čekat... Sad


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SAMANN



Věk: 47
Založen: 22. 04. 2009
Příspěvky: 151
Bydliště: Žatec, Pražská 2533

Motorka: Shadow VT 750 C2
honduras.gif
PříspěvekZaslal: pá 08 květen, 2009 07:32  Předmět:  Díky všem .... Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Děkuji za podporu, pár lidiček jsem již poznal a musím říct že jsem v tom nej klubu teda až pošlu příspěvek, lidičky kteří vědí co chtějí a štěstí Vám přejí. Jo Jíťo co to chceš za mášinu? Vím že ji asi miluješ, ale honda je prostě HONDA... nice


Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SAMANNZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

SAMANN



Věk: 47
Založen: 22. 04. 2009
Příspěvky: 151
Bydliště: Žatec, Pražská 2533

Motorka: Shadow VT 750 C2
honduras.gif
PříspěvekZaslal: pá 29 červenec, 2011 22:50  Předmět:  Má první....a poslední...??? :-))) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jak Já říkám, dobří holubi se vraceejí... Very Happy nice song

_________________
ŠAMANN - Angličan poslední z posledních

Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SAMANNZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
SAMANN



Věk: 47
Založen: 22. 04. 2009
Příspěvky: 151
Bydliště: Žatec, Pražská 2533

Motorka: Shadow VT 750 C2
honduras.gif
PříspěvekZaslal: pá 29 červenec, 2011 23:09  Předmět:  RADOSTNÁ ZPRÁVA... :?: Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

TAK jí mám opět v garáži..... nice

_________________
ŠAMANN - Angličan poslední z posledních

Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SAMANNZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr