Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Ropovod
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 04 srpen, 2011 21:19  Předmět:  Plexi na shadow VT 1100 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj chlapi, určitě už se to tu probíralo, ale měl bych na vás jeden dotaz. Pokukuju po novým plexi na jedenáctku. Našel jsem tenhle obchod: Motoplexi, tak bych se rád zeptal, jestli s tím máte nějaké zkušennosti. Plexi od toho amerických výrobce jsem už viděl na jednom BMW na srazu a vypadá to docela dobře a bytelně. Nemáte s tím někdo zkušennosti? Láká mě to tmavě černé zakouření.
Díky moc


  
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: čt 04 srpen, 2011 21:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

TADY to máš za polovic

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ropovod
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 04 srpen, 2011 23:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky, ale kdo ví co je to zač. To už si radši připlatím a budu mít aspoň záruku, navíc to nemá to ztmavení


  
Lexani

goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: čt 04 srpen, 2011 23:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

[quote="Ropovod"]Díky, ale kdo ví co je to zač. To už si radši připlatím a budu mít aspoň záruku, navíc to nemá to ztmavení[/quoteomyl má různé druhy zatmavení,jen je najít ve všech aukcích,já ho mám třetí rok a bez vady.

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ropovod
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 05 srpen, 2011 08:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

OK, díky za rady. Uvidíme Smile


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 05 srpen, 2011 08:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jako pomalu každá věc, nevyplatí se zde šetřit Smile

málokdo uvádí sílu materiálu - levné štíty se prohýbají
hodně důležité je upevnění - při náporech větru se to různě kroutí a vibruje

případný pád motorky dost často odnese plexi resp jeho držáky

doporučuji si vyzkoušet výšku plexi na jiné motorce

mj. já bych si nikdy nepořídil plexi s plat/kov držákem co poslal goldi

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Ropovod
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 05 srpen, 2011 08:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No, tady právě píšou 3,5-5mm tloušťka plexi, což je luxus. Jak už jsem psal, viděl jsem to na tom BMW a to byla mega plachta. Chlap říkal, že je to absolutně v pohodě, drží to, nekroutí se to a nepraská to.
Taky si myslím, že se vyplatí zainvestovat. Pokud se mi to nebude líbit, tak to do 2 týdnů můžu vrátit bez udáchí důvodu, takže není vůbec problém


  
Ropovod
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 05 srpen, 2011 08:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Líbí se mi tam aji ten jejich návod jak si změřit výšku. Asi si to objednám. Pak dám semka kdyžtak vědět jak jsem spokojený


  
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: pá 05 srpen, 2011 22:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petr napsal:
jako pomalu každá věc, nevyplatí se zde šetřit Smile

málokdo uvádí sílu materiálu - levné štíty se prohýbají
hodně důležité je upevnění - při náporech větru se to různě kroutí a vibruje

případný pád motorky dost často odnese plexi resp jeho držáky

doporučuji si vyzkoušet výšku plexi na jiné motorce

mj. já bych si nikdy nepořídil plexi s plat/kov držákem co poslal goldi

na spirita USA tady skoro nic neseženeš,všechno se musí objednat ve státech a teď co je limit je to blbý.Nestalo se mi,že by se prohýbal,ohnul,povolil ani při rychlosti 180km/h a na to,že jsou přenesené vibrace z rámu se chová obdivuhodně.Jinak,nebylo to vniucování,jen odpověď na dotaz a myslím,že si každý pořídí to,co chce a co se mu líbí,třeba i dražší,což někdo není rovno lepší...

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Ropovod
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 05 srpen, 2011 22:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jasný, já ti děkuji za odpověď a za názor Wink


  
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: pá 05 srpen, 2011 22:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

OK Very Happy

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 06 srpen, 2011 07:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

koukni na www.louis.de

Například TOHLE je to klasika, která je opravdu kvalitní

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr