Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 25 srpen, 2011 00:17  Předmět:  PILSNER FEST
26. 08. 2011
Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsme se se Zuzkou a s PE PEm rozhodli vyrazit na pořádné pivo. Do Plzně na Pilsner Fest , pomoci se zápisem v Guinesově knize za hromadný přípitek a pogratulovat plzeňákům za postup do LM. Vyrazíme v pátek brzo odpoledne a v sobotu (když to zvládnem Enjoy Enjoy Enjoy ) , zpátky. Ubytko v ATC - Ostende, cca 3,5km od pivovaru. Máme ještě jednu volnou postel v chatce( poslední rezervovaná), jinak stany.

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 25 srpen, 2011 09:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sraz je v 15.30 u Bike-In na Rudné u Prahy [url=http://www.mapy.cz/#t=o&x=14.201327&y=50.016623&z=16&l=3&c=h&umc=9gU6NxXbWD&uml=50%C2%B00'59.114%22N%2C%2014%C2%B012'4.714%22E&u=m]TADY[/url]

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 25 srpen, 2011 09:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

... a pak mažeme po starý "na Plzeň, Vávro, na Plzeň"... song song

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

PE PE



Věk: 43
Založen: 25. 05. 2011
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebusice

Motorka: Černá Vdova
japan.gif
PříspěvekZaslal: čt 25 srpen, 2011 10:59  Předmět:  PIVO Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

drink Enjoy pivo drink párty


Štír Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele PE PEZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Fanda
Kapitán


Věk: 54
Založen: 07. 04. 2009
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha 6

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 25 srpen, 2011 12:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Bohužel mi jedeme do Lužan za Jičínem na sraz.
http://www.motoluzany.cz/
Nechcete se radši přidat k nám??? Very Happy Enjoy Enjoy


Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele FandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 25 srpen, 2011 13:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Razz Tam bude moc motorek... Razz

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

PE PE



Věk: 43
Založen: 25. 05. 2011
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebusice

Motorka: Černá Vdova
japan.gif
PříspěvekZaslal: čt 25 srpen, 2011 15:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

aspoň víc zbude

Fanda má velkou spotřebu pivo pivo pivo pivo pivo pivo pivo pivo pivo pivo pivo pivo pivo pivo pivo pivo pivo pivo pivo pivo pivo pivo pivo pivo pivo


Štír Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele PE PEZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zdenek_53



Věk: 71
Založen: 09. 07. 2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Jilemnice

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 25 srpen, 2011 21:42  Předmět:  pilsner fest Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím chlapci,
Plzeň je Plzeň ale co mě hlava nebere je to , že jeden motosraz je v Lužanech a druhý v Ostružně obojí tak 10km od Jíčína . Mám to sice za rohem, ale budu v práci tak nevím jestli bych to stihnul alespoň na kukačku.
Každopádně všem přeji pěkný zážitek ať jste kde jste . Jede ještě někdo s Fandou do Lužan ?


Beran Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Zdenek_53Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Fanda
Kapitán


Věk: 54
Založen: 07. 04. 2009
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha 6

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 26 srpen, 2011 09:30  Předmět:  Re: pilsner fest Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdenek_53 napsal:
Zdravím chlapci,
Plzeň je Plzeň ale co mě hlava nebere je to , že jeden motosraz je v Lužanech a druhý v Ostružně obojí tak 10km od Jíčína . Mám to sice za rohem, ale budu v práci tak nevím jestli bych to stihnul alespoň na kukačku.
Každopádně všem přeji pěkný zážitek ať jste kde jste . Jede ještě někdo s Fandou do Lužan ?


Jedeme sami Sad Večer prý dorazí Adamte a Míra Seidl a možná Lucka s Františkem. Dnes odpoledne dorazí ještě jeden kamarád z motorkářů(byl s námi na Tanec Slnka - Stará Turá SK). Tak pokud dorazíš, tak zkus 603833553, ale z minule vím, že v kempu je špatný signál.
Všem šťastnou cestu a my vyrážíme!!!


Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele FandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Zdenek_53



Věk: 71
Založen: 09. 07. 2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Jilemnice

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 27 srpen, 2011 21:11  Předmět:  Pilsner fest Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pro Fandu a spol. kteří byli v Lužanech, tolik krásných motorek v Jilemnici na náměstí kde jsem doma a já v pracovním procesu.
Alespoň jsem kolonu potkal v Martinicích v kopci a myslím, že do Lužan dojeli ještě před deštěm.
http://www.motoluzany.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=46:rok-2011&catid=36&Itemid=82


Beran Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Zdenek_53Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
František



Věk: 47
Založen: 13. 08. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Duchcov

Motorka: VT 1100 C,VTX 1300-C
honduras.gif
PříspěvekZaslal: ne 28 srpen, 2011 10:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nazdárek lidičky.Tak nakonec se mi ta robota tak nakupila že jsem nezvládl vůbec nic,vůbec nikam.A navíc z čeho mám ohromnou radost mi začal téct olej ze šavle,takže paráda.Snad Vám višlo počasí ať jste byli kdekoli.FFF.


Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele FrantišekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Fanda
Kapitán


Věk: 54
Založen: 07. 04. 2009
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha 6

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 28 srpen, 2011 15:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pokud se chcete mrknout na fotky z Lužan, tak tady jsou:
http://fanda1969.rajce.idnes.cz/Luzany_26.-28.8.2011
Hlavně si všimněte naší pozvánky na náš sraz. Nalepili jsme je po celém kempu. Ta co je tam vidět je na stánku s pivem!!!


Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele FandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 28 srpen, 2011 20:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fanda nezklamal ale jak tak koukám, jak vyrazí kocour myši mají prééé. Já byl s božským Kájou přez víkend na Slovensku a hošánkové moji tam vyvezli půlku mýho skladu s aparátůrou a ani nemukli. Zítra je budu muset trochu umravnit a naučit slušnosti. Pěkně jste mi to s Haničkou nafotily. Díky Shocked mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Fanda
Kapitán


Věk: 54
Založen: 07. 04. 2009
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha 6

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 29 srpen, 2011 19:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Fanda nezklamal ale jak tak koukám, jak vyrazí kocour myši mají prééé. Já byl s božským Kájou přez víkend na Slovensku a hošánkové moji tam vyvezli půlku mýho skladu s aparátůrou a ani nemukli. Zítra je budu muset trochu umravnit a naučit slušnosti. Pěkně jste mi to s Haničkou nafotily. Díky Shocked mad M.P.

Myslíš asi s Janičkou, ale co se týká té aparatury tak nechápu!!! mad mad


Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele FandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 29 srpen, 2011 21:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fando, já myslím že mi vzali mojí zvukovou aparaturu na kšeft a ani se neráčli zeptat Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Fanda
Kapitán


Věk: 54
Založen: 07. 04. 2009
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha 6

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 30 srpen, 2011 19:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Fando, já myslím že mi vzali mojí zvukovou aparaturu na kšeft a ani se neráčli zeptat Embarassed M.P.


To jsme nevěděli, jinak by jsme fotky před tebou schovali Very Happy Very Happy To byla tvoje??? Tak šup s ní k nám na sraz!!!! Good Good


Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele FandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr