Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
milhaus



Věk: 51
Založen: 28. 04. 2010
Příspěvky: 10
Bydliště: Telnice

Motorka: VT600
blank.gif
PříspěvekZaslal: ne 11 září, 2011 10:58  Předmět:  Pri zahrati cuka, netahne,dusí se....řešení Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar motorkaři,vyskytla se mi na mem stroji zavada,ktera mi zabrala .i pres znacne zkusenosti s motory,skoro čtyři hodiny hledani a zkoumani,proto jsem se rozhodl se s vami podelit o postup pri jejim odstraneni,abych vam usetril cas,a dal voditko,kterym smerem se ubirat.
Zavada se projevovala tak,ze nekdy pri rychlejsi akceleraci ztracela motorka vykon,lechce cukala a celkove se mi zdal vykon slabsi,toto se pomalicku zhorsovalo az se uz s motorkou nedalo jezdit,proste se zahrala a netahla,a navic nesnesla 100 octanovy benzin(bylo to jeste horsi).
Takzejsem postupoval nasledovne,vymena benzinu,svicek-zakladni a prvni veci ktere se musi vyzkouset-beze zmeny,pote jsem si vsiml pri celkove kontrole ze mam lechce proklepane kabliky od spinace stojanu (sice jsem moc neveril ze by to byla TA zavada,ale musi to byt v pradku)-opraveno,az pote jsem si vsiml pri projizdeni vsiml mirneho slabouckeho jakoby strileni do karburatoru,pote uz mé hledani nabralo spravny smer a protoze vim ze takhle se chova problem se smesi,vetsinou ze je chuda,vytahl jsem analizator vyfukovych plynu a ejhle na zanim valci chuda smes(1% co) a na přednim jeste o mnoho chudsí(asi 0,2%co),tohle muze zpusobovat jen přisavani falesneho vzduchu pod karburatorem.VZAL JSEM STARTOVACI SPREJ A PRI NASTARTOVANEM MOTORU JSEM STRIKAL NA PROPOJOVACI "HADICKY",PROPOJE MEZI KARB.A VALCI,V JEDNOM MISTE SE OTACKY MOTORU ZVYSOVALI,ZAVDA BYLA NALEZENA! NETESNICI PROPOJE!!!odstraneni uz bylo jenoduce,pote jsem jeste seridil bohatost (mam vyzkouseno kolem 2-2,5%co)a motorka jede jako ďas.snad se pri podobne zavade tento navod nekomu bude hodit NAZDAR


Střelec Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele milhausZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 12 září, 2011 09:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dobrej manuál, je vidět že naše stroje trpí pouze banálnímy dětskými nemocemi a žádných složitých operací není třeba mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
milhaus



Věk: 51
Založen: 28. 04. 2010
Příspěvky: 10
Bydliště: Telnice

Motorka: VT600
blank.gif
PříspěvekZaslal: po 12 září, 2011 12:16  Předmět:  odpoved Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

neni to zadnej manual,jen navod jak jednoduse startovacim sprejem potvrdit nebo vyloucit tuto zavadu, behem par vterin


Střelec Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele milhausZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr