Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Pedroskv



Věk: 52
Založen: 03. 05. 2011
Příspěvky: 35
Bydliště: Karlovy Vary

Motorka: Shadow CD 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 07 září, 2011 21:49  Předmět:  padací rám Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahoj mate někdo na VT 750 padaky - mohu poprosit o foto a kde se dají sehnat ? díky


Rak Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele PedroskvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zdenek_53



Věk: 71
Založen: 09. 07. 2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Jilemnice

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 07 září, 2011 22:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj dostal jsem tip od PINA mám stejnou motku:

http://www.hyperzbozi.cz/zbozi/padac%ED%20r%E1m%20honda%20shadow%20c4/

Teď chci kupovat také, ale záleží na typu motky nějaké info a foto na vláknu "jaký typ". Myslím že padáky má asi většina majitelů .

Zdenek


Beran Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Zdenek_53Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Svatopluk



Věk: 60
Založen: 29. 05. 2009
Příspěvky: 42


Motorka: VT 750 C4 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 08 září, 2011 11:34  Předmět:  Padáky Hepco Becker Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám na motorce padáky Hepco Becker. Jsou trochu jinak řešené a mají výhodu možnosti instalace přepákování. Našel jsem odkazna firmu, která je u nás zastupuje. http://www.motocykly-samoto.cz/hepco-becker-prislusenstvi/ochranne-ramy-hepco-becker-6558


Blíženci  Kočka OfflineOsobní galerie uživatele SvatoplukZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

popinjay



Věk: 63
Založen: 23. 06. 2011
Příspěvky: 103


Motorka: VT750C AERO 2005
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: čt 08 září, 2011 11:42  Předmět: Otázka (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mne sa paci toto, su z uzavreneho kusu trubky, mali by byt pevnejsie.
mate to niekto na masine ?
skusenosti ?
nedrhnu v zakrute o asfalt ?
aka je kvalita za tu cenu ?
tie predchadzajuce hepco_becker asi moc nohu neochrania,
su vyklenute v hornej casti.
alebo sa mylim ?
help !

padaci ram

Image


Štír Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele popinjayZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Pedroskv



Věk: 52
Založen: 03. 05. 2011
Příspěvky: 35
Bydliště: Karlovy Vary

Motorka: Shadow CD 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 11 září, 2011 14:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdenek_53 napsal:
Ahoj dostal jsem tip od PINA mám stejnou motku:

http://www.hyperzbozi.cz/zbozi/padac%ED%20r%E1m%20honda%20shadow%20c4/

Teď chci kupovat také, ale záleží na typu motky nějaké info a foto na vláknu "jaký typ". Myslím že padáky má asi většina majitelů .

Zdenek


ahoj díky za info a nevíš jak je to s přepákováním - vejdou semi tam nohy ?ha ha


Rak Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele PedroskvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zdenek_53



Věk: 71
Založen: 09. 07. 2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Jilemnice

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 11 září, 2011 19:49  Předmět:  padací rám Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Pedroskv, já sám jsem rám ještě nekoupil a tak ti neporadím o přepákování jsem zatím vzhledem ke své výšce neuvažoval zkus hodit dotaz na PIN'doura ten už má rám namontovaný.
Určitě někdo zareaguje kdo má rám i přepákování.
Zdenek


Beran Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Zdenek_53Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 12 září, 2011 15:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj záleží na tipu motorky.Já mám 750 C4. Musel sem hledat na netu protože mám dovoz kanadu,ale žádnej problém sem s tím neměl.Opravdu stačilo zadat do googlu "padací rám hodna shadow 750 c4" a ono to pár odkazů vyplivlo,ale kdybi přeci jen nastal problém, tak písnia já se ti pokusím nějak pomoct.


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Svatopluk



Věk: 60
Založen: 29. 05. 2009
Příspěvky: 42


Motorka: VT 750 C4 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 12 září, 2011 20:14  Předmět:  Rám Hepko Becker a přepákování Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Posílám pro představu, jak vypadá rám HB a přepákování:

http://www.shoc.cz/album_showpage.php?pic_id=3309

http://www.shoc.cz/album_showpage.php?pic_id=3308

http://www.shoc.cz/album_showpage.php?pic_id=3307


Blíženci  Kočka OfflineOsobní galerie uživatele SvatoplukZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr