Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
mirhajazz



Věk: 49
Založen: 24. 11. 2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Velká Bystřice

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 30 červenec, 2011 13:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pánové, pánové!!! Znám to z vlastní zkušenosti, že psané slovo je zrádné. Proto i nerad píšu SMS, protože, člověk neví, jak se ten druhý tváří a v jaké je náladě. Měl jsem spoustu možností si tady přečíst několik rozbrojů a myslím, že při setkání tváří v tvář, by to spravil hned první panák, ale nechci být moralista. Možná hned nepište po tom, co vám někdo odepíše a hlavně nezapomeňte, že byste měli mít radost ze života na Shadow, když už jsme u těch motorek a buďme k sobě tolerantnější a přátelštější. mirhajazz. nice


Panna Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele mirhajazzZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
fananek



Věk: 64
Založen: 18. 05. 2011
Příspěvky: 80
Bydliště: Poděbrady

Motorka: VT 750C2 Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 31 červenec, 2011 09:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Se omlouvám, že se do teho pletu, když jsem taky jen registrovanej, ale vystrkovat na někoho místo odpovědi holý zadek (i když jen smajlíkův a neřeším zda má protistrana pravdu či blábolí, jestli to sem patří či nikoli ) mi přijde nepříliš zdvořilé. Ale je to také způsob vyjadřování. Jeden má alespoň jasno, s kým má tu čest. Více se k tomu opravdu nemá cenu vyjadřovat.


Lev Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele fananekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 31 červenec, 2011 11:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

fananek.lucky napsal:
Se omlouvám, že se do teho pletu, když jsem taky jen registrovanej, ale vystrkovat na někoho místo odpovědi holý zadek (i když jen smajlíkův a neřeším zda má protistrana pravdu či blábolí, jestli to sem patří či nikoli ) mi přijde nepříliš zdvořilé. Ale je to také způsob vyjadřování. Jeden má alespoň jasno, s kým má tu čest. Více se k tomu opravdu nemá cenu vyjadřovat.

Je to nemilé, ale jsi tu jen krátce a opravdu neznáš Samanna. Já se vůbec Honzovi nedivim....i mne už pomalu začali ujížedět nervy Shame on you ale to do tohoto vlákna vůbec nepatří.

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 31 červenec, 2011 16:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ale chlapi,nebudem se tu hádat. Sice nejsem v klubu nikterak dlouho,ale jsme tu prima lidi tak nač ta ostrá slova.
Šamana znám jen povrchně,ale je to prima kluk který často střídá motorky. Ale zase je na každé akci na něčem jiném:-)


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
SAMANN



Věk: 47
Založen: 22. 04. 2009
Příspěvky: 151
Bydliště: Žatec, Pražská 2533

Motorka: Shadow VT 750 C2
honduras.gif
PříspěvekZaslal: po 01 srpen, 2011 09:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Baron napsal:
fananek.lucky napsal:
Se omlouvám, že se do teho pletu, když jsem taky jen registrovanej, ale vystrkovat na někoho místo odpovědi holý zadek (i když jen smajlíkův a neřeším zda má protistrana pravdu či blábolí, jestli to sem patří či nikoli ) mi přijde nepříliš zdvořilé. Ale je to také způsob vyjadřování. Jeden má alespoň jasno, s kým má tu čest. Více se k tomu opravdu nemá cenu vyjadřovat.

Je to nemilé, ale jsi tu jen krátce a opravdu neznáš Samanna. Já se vůbec Honzovi nedivim....i mne už pomalu začali ujížedět nervy Shame on you ale to do tohoto vlákna vůbec nepatří.

A pán je znalec, už je tu dlouho... Question ŠKODA SLOV.....TADY V KLUBU JSOU TAK TŘI LIDIČKY CO MĚ OPRAVDU ZNAJ A Z TOHO DVA SI TO JEN MYSLÍ.... Very Happy

_________________
ŠAMANN - Angličan poslední z posledních

Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SAMANNZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
SAMANN



Věk: 47
Založen: 22. 04. 2009
Příspěvky: 151
Bydliště: Žatec, Pražská 2533

Motorka: Shadow VT 750 C2
honduras.gif
PříspěvekZaslal: po 01 srpen, 2011 09:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petr.VF napsal:
Ale chlapi,nebudem se tu hádat. Sice nejsem v klubu nikterak dlouho,ale jsme tu prima lidi tak nač ta ostrá slova.
Šamana znám jen povrchně,ale je to prima kluk který často střídá motorky. Ale zase je na každé akci na něčem jiném:-)

DÍKY ZA PODPORU Petře, URČITĚ JSEM NEMĚL V ÚMYSLU SE TU HÁDAT. Jen jsem tu šlápnul někomu na kuří oko... Question Argument, že sraz je o lidech a proto nebude ani kapela, ani stan.....JE u mě trapnej argument, když na to peníze v členské pokladně jsou a JEDNÁ SE O DESÁTÝ VÝROČNÍ SRAZ Exclamation

_________________
ŠAMANN - Angličan poslední z posledních

Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SAMANNZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 01 srpen, 2011 10:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Šamane, že tě to tak jako nečlena trápí a ještě ta kecka je opravdu výstižná, to jsi se do svého profilu opravdu trefil Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 01 srpen, 2011 10:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chlapi přesměrujte se SEM

A nekur.ěte vlákno s příjemnou tématikou Mad Mad Mad Mad Mad Mad

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SAMANN



Věk: 47
Založen: 22. 04. 2009
Příspěvky: 151
Bydliště: Žatec, Pražská 2533

Motorka: Shadow VT 750 C2
honduras.gif
PříspěvekZaslal: po 01 srpen, 2011 18:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mirhajazz napsal:
Pánové, pánové!!! Znám to z vlastní zkušenosti, že psané slovo je zrádné. Proto i nerad píšu SMS, protože, člověk neví, jak se ten druhý tváří a v jaké je náladě. Měl jsem spoustu možností si tady přečíst několik rozbrojů a myslím, že při setkání tváří v tvář, by to spravil hned první panák, ale nechci být moralista. Možná hned nepište po tom, co vám někdo odepíše a hlavně nezapomeňte, že byste měli mít radost ze života na Shadow, když už jsme u těch motorek a buďme k sobě tolerantnější a přátelštější. mirhajazz. nice

JE TO TAK, mám radost, ze života na Shadow, takže dám panáka a jedu dál... chopper Enjoy Cool

_________________
ŠAMANN - Angličan poslední z posledních

Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SAMANNZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 13 září, 2011 07:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak abychom se vrátili k tématu.
Petr VF nám vyrobil krátké videjko z fotek všech zůčastněných.
Proto nemyslete na sváry a užijte si to ještě jednou alespoň takto.


Link

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr