Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Tony



Věk: 58
Založen: 06. 05. 2007
Příspěvky: 102
Bydliště: Písek

Motorka: VT 600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 září, 2011 19:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

major napsal:
Domů jsem dorazil v pořádku v mlze a ve tmě. Až na jednoho zajíce a motorkáře v protisměru to proběhlo v klidu. Ještěd , jízda, lidičky a organizace .......vše paráda. Trochu mně pálí sedanka......najel jsem 590 km. Surprised


Tak to gratuju, tos asi najel nejvíc KM z celé skvělé eskadra SHOC Smile

_________________
subridens iustus :-)

Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele TonyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 září, 2011 21:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Sally: to se může stát, hlavně že seš celej a na motce to odnesli jen doplňky.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
rewulf



Věk: 46
Založen: 06. 08. 2010
Příspěvky: 82
Bydliště: Český Brod

Motorka: VT750C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 září, 2011 21:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nadherna akce.maximalne jsem si to uzil.kolona to byl impozantni pohled:))


Váhy Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele rewulfZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 září, 2011 21:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jára Cimrman napsal:
Já jsem fotil ale je jedna kde jsem i já vnu Embarassed J.C.


Ano, J.C. byl zde... Razz Razz

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 září, 2011 21:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petr.VF napsal:
No původní majitel zadek předělal a zřejmě to neudělal tak kvalitně jak by se patřilo.
Takže přes zimu musím tuhle zadní část rámu vytvořit prostě znovu. Nebude to až takovej problém to vymyslet, ale udělat. Naštěstí pár známejch se svářečkou mám.
Jinak motorka nijak extra nevybruje, hlavním škodičem bude v tuto chvíli zřejmě zadní sportovní tlumič. Sice je s ním motorka stabilnější a opticky vypadá lépe, ale dovede si jistě každý představit ty otřesy na našich českých silnicích...

Jinak jsem si od tebe Mílo pujčil dvě fotky. Budou jen na mých stránkách. Nevadí ti to?


Razz Razz Jen jestli není vadný ten díl mezi pedálama a řidítky... Razz Razz

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zdenek_53



Věk: 71
Založen: 09. 07. 2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Jilemnice

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 září, 2011 23:11  Předmět:  JEŠTĚD TOUR 2011 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím ,
v záplavě pěkných fotek přidám i pár mých pokusů. Mám slíbeno i pár fotek jedoucí kolony, tak snad o víkendu.
Zdenek

http://zdenek-53.rajce.idnes.cz/Plocha


Beran Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Zdenek_53Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 30 září, 2011 09:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Marty64 napsal:


Razz Razz Jen jestli není vadný ten díl mezi pedálama a řidítky... Razz Razz


No tak to je ta druhá možnost Help


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 30 září, 2011 10:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Zdenek_53: To byla ta paní co nás v té zatáčce zpoza plotu fotila a natáčela? Očividně byla na nás připravená.
Very Happy

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zdenek_53



Věk: 71
Založen: 09. 07. 2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Jilemnice

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 30 září, 2011 12:29  Předmět:  JEŠTĚD TOUR 2011 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Jerry: Asi ano stála u Chocnějovic proto jsem se tě ptal kudy se pojede bylo tam víc možností. Má natočený video, ale dost amatétský a já ho ale neumím dát na net tak až půjdu do práce řeknu mlaďasům. Jel jsem už dost nachlazený a tak mě druhý den sklolila viróza a zůstal jsem doma.
Přeji všem pěkné počasí i o víkendu Zdenek


Beran Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Zdenek_53Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Zdenek_53



Věk: 71
Založen: 09. 07. 2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Jilemnice

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 01 říjen, 2011 21:53  Předmět:  JEŠTĚD TOUR 20011 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak se mě to s tím videem vůbec nepovedlo holt kovářova kobyla chodí bosa. Baťůžek to točila na starou analogovou kameru ještě málem upadla když se jí připletla nějaká kočka pod nohy. Foťák kompakt od Nikonu po výměně objektivu fotí hrozně, DVD mechanika v PC na kterém dělám účto nefunguje. Jsou to všechno staré krámy budu to muset vyměnit. Tak se omlouvám za kvalitu , ale zážitek to byl super. Dnes jsem potkal pod hradem Pecka kolonu asi 100 motorek ,ale byla to směs od bláťáků po Harleye. Netuším co to bylo za partu. Nevíte to někdo ?
Zdenek
http://zdenek-53.rajce.idnes.cz/Jested_Tour_2011


Beran Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Zdenek_53Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 02 říjen, 2011 08:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To nevadí, snaha se cení.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Máří



Věk: 54
Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Andělská Hora 43 Chrastava

Motorka: VT 600 Shadow VLX US Version
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 říjen, 2011 12:51  Předmět:  Ještěd Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem se konečně dostal ke compu.Musím se omluvit,že jsem nedorazil,ale vedení naší firmy rozhodlo že nemáme vyrobeno a je skluz ve výrobě tak jsme pracovali i o víkendu a svátku a dalším víkendu.Prostě blázinec,ale jak koukám bylo Vás letos opět víc,takže jen houšt a podle fotek se to opět povedlo tentokrát i počasím.


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MáříZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 08 říjen, 2011 11:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak když už jsem byl v tom vyrábění videa, udělal jsem i kraťoučké (na jednu písničku) z vyjížďky na ještěd. Opět jsem si od Vás všech půjčil fotky a od Zdeňka video.

Klasicky na Youtube


Link


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 08 říjen, 2011 17:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Peťo ty záříš!!!
Laughing

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 08 říjen, 2011 23:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Asi tě Petře budeme muset jmenovat klubovým kinematografem Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 09 říjen, 2011 08:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Včera jsem se stavil u Petra a předalmu další filmový materiál od Klárky_P. Byl tím tak uchvácen, že prý videjko ještě předělá!

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 09 říjen, 2011 10:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Budiž nová verze


Link

Enjoy


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 09 říjen, 2011 10:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tý jo super měl sem stejný nápad,ale předběhl si mě Very Happy no stejně bych to líp nesesříhal Embarassed Fakt paráda. Good Good Good


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Čuňas



Věk: 73
Založen: 28. 10. 2010
Příspěvky: 272
Bydliště: Chřibská

Motorka: Honda VT 600c
honduras.gif
PříspěvekZaslal: ne 09 říjen, 2011 10:49  Předmět:  JEŠTĚD TOUR Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Good Good Good Pěkné Good


Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ČuňasZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: ne 09 říjen, 2011 12:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petře to nemá chybu. Supr práce.

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr