Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Erik



Věk: 49
Založen: 29. 09. 2011
Příspěvky: 5


Motorka: VTX 1800 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 03 listopad, 2011 10:26  Předmět: Nápad čištění a údržba Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru


Ahoj všem,

chtěl bych se zeptat na doporučení, rady či typy na následující body:


- čím impregnovat kožené sedlo Corbin, aby nepraskalo a bylo pružné?

- čím číštit a udžovat chromované části?

- Nějaké další typy na údržbu motorky?

Díky všem za typy, rady či doporučení.



Štír Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ErikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 03 listopad, 2011 11:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na kůži je spousta různých balzámů na kůži atd, určitě si vybereš a na chrom mám velmi dobrou zkušenosti s přípravkem Never dull http://www.moto-oleje.cz/eagle-one-never-dull-142gr/produkt-296/ Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 03 listopad, 2011 11:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ještě jeden odkaz http://www.bike-in.cz/lestici-vata-nevr-dull-na-chrom/d-70244/ ale já jsem tenkrát koupil v modré barvě, možná nějaká inovace Shocked J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: čt 03 listopad, 2011 18:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na chrom je výbornej CHROM Magic, perfektní je po předchozím předčistění Nevr Dullem....
Na sedlo a kožený hadry používám tenhle balzám

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Erik



Věk: 49
Založen: 29. 09. 2011
Příspěvky: 5


Motorka: VTX 1800 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 listopad, 2011 09:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím,
musím se přiznat, že jsem čekal spoustu doporučení, tak jsem tak nějak překvapen.

Každopadně díky za vaše doporučení Smile


Štír Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ErikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 listopad, 2011 10:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Myslím že je rozumné doporučit jednu vyzkoušenou a ověřenou kvalitní věc než deset nesmyslů Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 15 listopad, 2011 11:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na veškeré kožení věci používám http://www.bike-in.cz/balzam-procycle-na-kuzi-cerny/s-850452/
Ale já mám bezbarvý a litrové balení. Mám ho už několik let.

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr