Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Zuchnoff
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 02 prosinec, 2011 17:20  Předmět:  propojení palivového čerpadla Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V manuálu je návod jak se má propojit palivové čerpadlo,aby bez startování načerpalo do karburátoru benzin,ale protože neumím německy ani anglicky a o elektrice vím jen to že kope,tak bych potřeboval nějakou dobrou duši která mi to tu nějak po lopatě vysvětlí.Měl jsem motocykl rozdělaný do šroubku a teď bych ho chtěl nastartovat,tak ať ho dlouho netrápím.Dík za rady.


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 prosinec, 2011 21:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A o jakou motorku se vlastně jedná mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Anonymní








PříspěvekZaslal: pá 02 prosinec, 2011 22:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Shadow 750 c2 r.v.97


  
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 prosinec, 2011 03:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na odkazu je položka č 16 - relé palivového čerpadla http://www.partsdepot.cz/index.php?model=392&mfg=Honda&cat=Motorcycles&year=1998&modelsearch_x=&curl=&section=16282 Má čtyři vývody, přívod a vývod k čerpadlu a ty je potřeba propojit, další dva slouží k ovládání relátka. Potom ti po zapnutí klíčku dopumpuje benzín a je možné to nechat propojené trvale, sám to tak mám. Relátko najdeš pod sedlem Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Anonymní








PříspěvekZaslal: so 03 prosinec, 2011 09:10  Předmět:  propojení palivového čerpadla Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar J.C.Už jsem o tom taky přemýšlel,mám ace jako ty a když ji nechám přez tu hnusnou zimu stát tak na jaře je malinko problém ji natočit,tak to taky skusím náhodou který vývody to jsou z hlavy nevíš?chci to nechat taky na stálo tak s tím nemáš žadnej problém? PS elektrika není můj koníček. Sad Měj se fajn a dík za odpověd. Help


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 prosinec, 2011 10:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Problém s tím není žádnej, je to potřeba proměřit a najít správný vývody Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

jedlicka



Věk: 55
Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 7


Motorka: honda shadow 1100 VT ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 prosinec, 2011 15:15  Předmět:  palivové čerpadlo Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dík za odpověd zkusím to propojit .O.J. Good


Blíženci  Opice OfflineOsobní galerie uživatele jedlickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr