Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 20 říjen, 2011 11:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nevím, na 12000 Km že by byl vytahaný řetěz se mi nezdá a byl tak slyšet to jedině že by nefungoval napínák jak má a zůstal nějak viset Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: čt 20 říjen, 2011 14:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Stačilo abych začal jezdit v otevřené přilbě a to bylo najednou zvuků Razz

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 20 říjen, 2011 16:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kvůli zvukům si poušřím na plný pecky radio.... Very Happy

_________________
Nechci být nebohatším mužem na hřbitově....

Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 20 říjen, 2011 18:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Míla : otázka je jestli má fakt jen 12tisíc mad


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 20 říjen, 2011 19:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No Petr píše že tomu věří, tak proč nevěřit Sad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
E
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 20 říjen, 2011 20:05  Předmět:  Klepot z motora VT 750 C4 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj chlapi, jsem rád že mému problému věnujete pozornost Sallymu a Božovi mohu vzkázat že si opravdu nevymýšlím, ale oba mají také pravdu. Byl jsem s vámi poprvé na Ještědu a přišlo mě hloupý chodit od jednoho k druhému a říkat pojď si poslechnout ten motor. K těm kilometrům, původně jsem si také myslel že je to stočený, ale teď jsem se díval na pneu a jsou tam Dunlopy vyrobené v Japonsku v roce 2005 jako motorka. Pneu jsou už dost sjeté chci je přes zimu vyměnit a to by mohlo těm najetým km odpovídat. Možná mě vyvedete z omylu. Spíš si myslím že ta motka v tý americe chvíli stála, spoustu prvků jsem musel důkladně čistit a předchozí majitel v ČR tomu moc nedal. V americe byla koupena na leasing podle kopie původního TP. Třeba někdo neplatil tak mu ji sebrali. Možná že pokud by mě to ještě dovolilo počasí mohlo k někomu z vás zajet tedy upřímě asi k JC o motorkách hodně ví a mám to k němu asi 70 km že by to poslechl, ale obávám se že už ta klendra která tu u nás v krkonoších je už nezmizí. Myslel jsem si , že tu najdu někoho kdo ten motor už někdy rozebíral, ale zřejmě to nikdo nepotřeboval.

Takže díky za názory Zdenek 53.
Nevím proč se zobrarzuji jako anonymní i když jsem přihlášen.


  
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 21 říjen, 2011 01:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kdybych na ten konec jel tak se ozvu Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zdenek_53



Věk: 71
Založen: 09. 07. 2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Jilemnice

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 23 říjen, 2011 18:48  Předmět:  Klepot z motora Vt 750 C4 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Libore,
díky ti za tvé hloubání a rady musím upřesnit, že vynechávání motoru mě postihlo pouze jednou a psal jsem si o tom s PINďourem a jak to přišlo tak to odešlo bez jakéhokoliv zákroku. Resumé mechaniků " asi v té chvíli bylo něco ucpaný". Motorka má stále stejný výkon já jsem letos najel 3200 km. Teď se mě však zdá že zvuky jsou čím dál tím silnější obvzvlášť při studeném motoru. Včera jsem byl na poslední letošní vyjížďce a dnes jsem na radu Popinjaye zkusil ty zvuky natočit. Myslím si že to však k ničemu nepovede . Už mě to poslouchal i mechanik od Hondy, potvrdil že to není normální ale příčininu taky nedokázal určit.
Nechám to rozhodit a samozřejmě budu informovat.
Zdenek


Beran Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Zdenek_53Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 23 říjen, 2011 19:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kdyby skočil řetěz tak to na chodu motoru bude znát, bude to znát i na výkonu a volný řetěz by nějak rachotil ale nevydávál by kovové klepavé zvuky Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

popinjay



Věk: 63
Založen: 23. 06. 2011
Příspěvky: 103


Motorka: VT750C AERO 2005
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: po 05 prosinec, 2011 21:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

spomenul som si na tento "problem" s so zvukom motora, ked som na motorkari.cz cital toto :

"Co se děje?
Jedu na delší výlet do zahraničí.
No a co se ti stalo?
Asi to mám pokažený, vydává to strašně „kovový pazvuky“, tak bych rád, aby se na to koukli - je to ještě v záruce.
Otočím klíčkem Moto Guzzi Norge, nastartuji a protočím motor.
Myslíš tyhle?
Jo přesně ty, koukám, že máš stejný problém.
No, neřekl bych tak úplně.
Máš ji v pořádku.
Takhle zní její duše. "
Very Happy


Štír Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele popinjayZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
barat



Věk: 59
Založen: 15. 02. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Bratislava

Motorka: VT 600 C Shadow
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: st 07 prosinec, 2011 00:03  Předmět:  barat Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahoj.ja som mal te isty "problem",kovove zvuky....skusal som u kamosov
...uz som bol rozhodnuty to dat do servisu...skratim to:dotiahol som retaz,namazal a?...motor ide jako nový! Enjoy chopper


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele baratZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr