Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
major



Věk: 60
Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 230
Bydliště: Nákří 33

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 30 leden, 2012 09:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Baron napsal:
Já jsem zaznamenal u IE, ale pomohlo promáznout cache a dočasný soubory.
Jinak v Opeře, Chrome, Maxthon a Safari bez problému Cool



coooo?????


Rak Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele majorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 30 leden, 2012 10:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

major napsal:
...coooo?????


pláč pláč
Mí admini mi rozumějí Pray Pray

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 30 leden, 2012 10:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V první řadě bych musel vědět co je to cache, jako prohlížeč používám Seznam, a Americky neumím Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 30 leden, 2012 11:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jako prohlížeč používáš Internet Explorer! Vím to z tvého obrázku viz causa E-bay.

Seznam.cz není prohlížeč, ale vyhledavač (sice shit, ale je...)

V menu prohlížeče (IE) klikni na položku "Možnosti internetu" na žáložce "Obecné" najdi pole "Historie procházení" a klikni na "Odstranit"

Vyskočí na tebe okýnko kde budou zaškrtávací políčka co se má promazat.
Zvol nejméně tyto položky:
-Dočasné soubory internetu
-Soubory cookie
-Data ve formuláři

A pak klikni na "Odstranit"

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 30 leden, 2012 16:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Barone, nepodařilo se ale vzhledem k tomu že si na to začínám už zvykat mi to za chvíli ani nepřijde. Když se totiž přihlašuju stačí zadat pouze první písmeno a ostatní se dosype samo, ovšem nevím jestli to nějak souvisí. To víš v nouzi i vůl kluše Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
major



Věk: 60
Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 230
Bydliště: Nákří 33

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 31 leden, 2012 08:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

a srazu místo chlastání nám uděláš školení.......


Rak Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele majorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 31 leden, 2012 23:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Skočím asi do sklepa a promáznu to wolejničkou Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 31 leden, 2012 23:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mílo, nechoď zbytečně daleko. stačí tak max sedm schodů....

Jára Cimrman napsal:
Skočím asi do sklepa a promáznu to wolejničkou Embarassed J.C.


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 31 leden, 2012 23:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ádo, školení si objednej separátně, bo mi si na srazu zachlastáme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

major napsal:
a srazu místo chlastání nám uděláš školení.......


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 01 únor, 2012 08:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ale jo..klidně schulung dám...beztak bejvám vždycky od jedný promile vějš děsně chytrej Laughing Laughing Cool

major napsal:
a srazu místo chlastání nám uděláš školení.......

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
major



Věk: 60
Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 230
Bydliště: Nákří 33

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 01 únor, 2012 14:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Honza_C napsal:
Ádo, školení si objednej separátně, bo mi si na srazu zachlastáme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

major napsal:
a srazu místo chlastání nám uděláš školení.......


Honzo, já vnímám do prvního piva, takže školení bude míň než krátké.....


Rak Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele majorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 01 únor, 2012 15:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Barone taky to tak nějak mám jen nad dvě promile začínám zvládat cizí jazyky, nad tři už mluvím jen Maďarsky ale ani Maďar mi nerozumí a následuje hybernace nebo klinická smrt, podle toho co jsem požil. Ještě že jsem přestal chlastat Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 03 únor, 2012 13:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pánové, nebudete věřit, samo začalo a samo přestalo, hrozba že na počítač použiju volejničku na promazání zřejmě způsobyla že půvoní funkce automatického přihlašování chodí. Asi zásah z hůry a pak že není. Je toto možné mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Rajče



Věk: 53
Založen: 24. 10. 2011
Příspěvky: 21
Bydliště: Hvozdec

Motorka: VT 600 C
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 03 únor, 2012 23:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Járo to je důvod dát si dalšího lahváče, tož na zdraví drink


Panna Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele RajčeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 03 únor, 2012 23:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jak samo? já bych řekl, že jsi odborně asembloval BUG v cache IE

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 04 únor, 2012 02:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petře, sice Ti vůbec nerozumím ale věřím tomu že máš pravdu, ostatně mi stejně nic jinýho nezbývá Sad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr