Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 16 leden, 2012 22:39  Předmět:  XI. sraz DISKUSE Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

VLÁKNO DISKUSE

XI. oficiální sraz SHOC Bohemia

sem pište ....

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 17 leden, 2012 00:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Good Good Leták vypadá perfektně!!! Good Good

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 17 leden, 2012 21:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Bunkrologové se pomějou, nedaleko je třeba pěchotní srub N-S 47 Jaroslav.
Very Happy

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 18 leden, 2012 16:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je to super 100% přijedem, navíc ubytování nemusím řešit, kousek od místa konání máme chatu Embarassed už se moc těšíme a snad nás přijede víc. Určitě ukecám pár kámošů.... Very Happy už aby se dalo alespoň jezdit....


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: po 30 leden, 2012 03:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Osobně jsem byl v pevnosti Dobrošov a na Březince

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 31 leden, 2012 00:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dobrošov je jasná záležitost. Tam jsem byl asi před dvěma, třema lety. Zajímavá je i řada pěchotních srubů mezi Náchodem a Hronovem přes Babí a Pavlišov. Taky jsem byl na Boudě, ale Dobrošov je co se týče stupně rozestavěnosti nejdál. Josefov je v podstatě jako Terezín.
V Klodzku na Polské straně je také nějaká pevnost, ale tam jsem nebyl.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 31 leden, 2012 21:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já byl na pevnosti hanička http://fotostranky.ic.cz/galerie/hanicka/index.htm dost zajímavý


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 01 únor, 2012 11:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na haničku se chystám už dlouho a taky na skutinu, když jsem na chatě tak to mám za humny... nějak se nemužu dočkat Embarassed


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 08 únor, 2012 12:35  Předmět:  Jídlo Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přesuvám sem debatu o jídle,

No já to chápu, že na vstupu bude výběrčí a ten vybere peníze a za to nám dá kouzelné lístečky na jídlo - to je jasný mad .

Jen že na posledních dvou srazech (víc jsem jich neabsolovoval, neb jsem ještě nováček Help ) se vždy dopředu jídlo tak nějak zamlouvalo, zřejmě aby ubytovatel věděl kolík masa na guláš a rohlíků na snídani má nakoupit. Proto jsem se radši ptal.


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 08 únor, 2012 12:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pouze na posledním v Zátoce na žádost kempaře. V Berouně ne, ale to je v poho...pokud by se něco takového mělo dít bylo by to všude zveřejněno!!!!!!!

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 08 únor, 2012 13:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Aha, no v tý zátoce se nebylo čemu divit, byl to divnej patrón ten kempař mad mad mad
To víš, nerad bych trpěl hladem, i když jak se riká, pivo je tekutý chléb Enjoy Enjoy Enjoy Enjoy Enjoy


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 08 únor, 2012 14:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jsem s nima domluven tak, ze většina ubytovaných jídlo chtít bude.

Majitelka a provozni v jedné osobě je vcelku rozumná žena a několikrát jsme se domlouvali, že si nepřeju, aby někdo trpěl hlady Laughing Proto jsem uvedl i gramáže a počty knedlů a vybraly se jídla, která doufám nikoho neurazí... I pro mě je toto jednoduší, než řešit rezervace na jidlo a dávat Vám vybrat ze 3 jidel jak ve školní jídelně Smile Prostě bude guláš s šesti a kdo ho nebude, tak si ho u brány nekoupí Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
HondaMCH

Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 08 únor, 2012 14:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Super Good


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 08 únor, 2012 14:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Rozhodně tady nebude vypadat snídaně tak jako v zátoce, přijel jsem dýl a dostalo se mi pouze kýble s taveným sýrem a housky... Laughing

Je to horský penzion zvyklý na klasické švédské stoly a bylo mi přislíbeno, že nikdo hlad mít nebude Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 08 únor, 2012 14:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Doporučuji: Klasická svačina s sebou. Chleba se sádlem v pytlíku od mouky a jedno jablko. Enjoy

_________________
Nechci být nebohatším mužem na hřbitově....

Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 08 únor, 2012 15:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

když já chléb se sádle nerad Laughing


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: st 08 únor, 2012 16:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Se škvarkama a okurčička Good

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 08 únor, 2012 18:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Very Happy a navrch česnek a cibulu, to je dobré na ďuru.... Embarassed

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 08 únor, 2012 19:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pánové, když pořádně Enjoy drink drink drink drink drink drink drink a pak vstanete kolem jedenáctý, tak je po problému se snídaní.... mad mad
Martine, taky jsem se snad desatkrát domlouval a ujišťoval.....
Ty máš, ale tu velikou kliku, že takovej "hoteliér" jako je v Zátoce může bej JEDEN NA CELÝM SVĚTĚ!!!! Takže už to může bejt jenom lepší.
A navíc, kdo jede na SRAZ a ne na večeři nebo hledat "mouchy" tomu náladu nic nezkazí.... song song drink Enjoy


Martin_s napsal:
...Majitelka a provozni v jedné osobě je vcelku rozumná žena a několikrát jsme se domlouvali, že si nepřeju, aby někdo trpěl hlady Laughing Enjoy
Enjoy


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
SAMANN



Věk: 47
Založen: 22. 04. 2009
Příspěvky: 151
Bydliště: Žatec, Pražská 2533

Motorka: Shadow VT 750 C2
honduras.gif
PříspěvekZaslal: st 08 únor, 2012 21:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Martin_s napsal:
Rozhodně tady nebude vypadat snídaně tak jako v zátoce, přijel jsem dýl a dostalo se mi pouze kýble s taveným sýrem a housky... Laughing

Je to horský penzion zvyklý na klasické švédské stoly a bylo mi přislíbeno, že nikdo hlad mít nebude Enjoy
Good Good Good


Tak jak tak koukám, ta Zátoka, byla hodně úspěšná volba... Very Happy


Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SAMANNZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr