Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Miroslav Novak



Věk: 50
Založen: 27. 03. 2012
Příspěvky: 2
Bydliště: Puchov


slovakia.gif
PříspěvekZaslal: út 27 březen, 2012 12:19  Předmět: Otázka Aky prud ma ist na bateriu.... Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

....zdraviiiim....vie mi niekto poradit,aky ma ist prud na bateriu pri nastartovanej moto?....bo mam novu bateriu a za par dni jazdy mi ju vybije....asi slabo dobyja.....vopred dakujem za kazdu info....mam hondu shadow 1100 c3...r.v. 2001


Býk Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele Miroslav NovakZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 březen, 2012 14:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahoj, proud jsem neměřil ale pouze napětí bo proud určuje stav nabití resp vybití baterie Sad

naměřeno:

bez nabíjení a vypnutý klíček: 12,40V

volnoběh cca 1000ot: 13,90V
volnoběh a pot. světla: 13,30V

otáčky cca 3000 ot: 13,40V
otáčky cca 3000ot a světla: 13,20V

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Miroslav Novak



Věk: 50
Založen: 27. 03. 2012
Příspěvky: 2
Bydliště: Puchov


slovakia.gif
PříspěvekZaslal: út 27 březen, 2012 15:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mne ukazovalo pri nastartovanej moto,trosku pridanom plyne a bez svetiel 13,1......asi je to malo,ze?....a kde by mohla byt chyba?...


Býk Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele Miroslav NovakZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 březen, 2012 18:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Miroslav Novak napsal:
mne ukazovalo pri nastartovanej moto,trosku pridanom plyne a bez svetiel 13,1......asi je to malo,ze?....a kde by mohla byt chyba?...


reaguje voltmetr na změnu otáček, rozsvěcování světel apod.?

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 březen, 2012 20:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj.
Připadá mi, že to není úplně málo. Možná bych začal hledat chybu v kontaktech od baterie ke startéru, včetně minusového kabelu... Asi


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 březen, 2012 20:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já tedy nechci ani naznačovat ale viděl bych to na špatnou baterku. Zkus zastartovat po dobití několikrát za sebou a uvidíš Shocked J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 březen, 2012 23:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jára Cimrman napsal:
Já tedy nechci ani naznačovat ale viděl bych to na špatnou baterku. Zkus zastartovat po dobití několikrát za sebou a uvidíš Shocked J.C.


jj to je nejrychlejší způsob Good

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
popinjay



Věk: 63
Založen: 23. 06. 2011
Příspěvky: 103


Motorka: VT750C AERO 2005
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 březen, 2012 00:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

http://www.motorkari.cz/forum-detail/?ft=124432&fid=18


Štír Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele popinjayZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr