Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 09 březen, 2012 13:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vítězství Good , našel jsem povolenou kostru na startéru. Najeto prvních 6km.

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 09 březen, 2012 20:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A je to, taková prkotina, na druhou stranu potěší že to nic nestálo - asi jí moc meješ Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
jopl



Věk: 51
Založen: 31. 03. 2012
Příspěvky: 3


Motorka: VT750C27
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 31 březen, 2012 09:28  Předmět:  Výměna akumulátoru Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dobry den, rad bych se optal, zda by nekdo nemohl popsat (nebo poslat foto), kam se ma upnout gumovy O krouzek drzaku akumulatoru. V zime jsem akumulator vyndal a zapomnel jsem, kam se krouzek uchycuje. Velmi dekuji. jopl


Býk Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele joplZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 31 březen, 2012 11:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Co máš za mašinu a jaký je rok výroby ???
Help

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 31 březen, 2012 13:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zkus se podívat tady http://www.partsdepot.cz/index.php a až najdeš svoji mašinu tak by ti mohl obrázek napovědět Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
jopl



Věk: 51
Založen: 31. 03. 2012
Příspěvky: 3


Motorka: VT750C27
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 31 březen, 2012 19:45  Předmět:  Vymena akumulatoru Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, diky za odpoved, jedna se o dil s cislem 19 na obrazku http://www.hondaoriginalparts.com/honda_motorcycle_parts_selection.php?block_01=17MFE701&block_02=F__2900&block_03=6743
Mam motorku VT750C27 z roku 2007. Na predchozim odkaze jsem ani podobny dil nenasel.


Býk Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele joplZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

jopl



Věk: 51
Založen: 31. 03. 2012
Příspěvky: 3


Motorka: VT750C27
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 02 duben, 2012 18:37  Předmět:  Výměna akumulátoru Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jeste jednou preji dobry den. Konecne jsem se dozvedel, nac je ten gumovy krouzek ... Je uchycen pomoci dvou hacku na horni strane vika drzaku akumulatoru a dava se pod nej uzivatelsky manual :-). Proto mne nebyla jasna jeho funkce Embarassed - uzivatelsky manual jsem k VT-cku nedostal Laughing .


Býk Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele joplZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 02 duben, 2012 19:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ty klucí šikmooký to mají vychytaný, to by mě nenapadlo Shocked J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 14 duben, 2012 20:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Před týdnem jsem měnil baterii a nestačil jsem se divit.

Vlastním VT750C r.v.1998 uvedení do provozu 1999, zakoupená jako nová v Plzni. Tudíž dnes 13 let staré moto. Zakoupil jsem ji v září 2006 v Innomotu na Praze 6 jako sedmiletou, měla najeto 7500km, stav odpovídal ujetým kilometrům a stal jsem se už čtvrtým majitelem. Dnes ji mám 5,5 roku a má najeto 52300km.

Baterii přes zimu občas oživým nabíječkou Optimate. Loni už jsem občas cítil, že baterie už nepracuje tak jak by měla a letos na jaře už sotva točila. Tak jsem minulý týden pro jistotu zakoupil novou Yuasu a vyndal starou baterii. Teď to hlavní. Baterie co jsem vyndal byla Varta a měla na sobě nálepku prodejce z Plzně. Bohužel, když jsem si měnil bydliště z Prahy do Benátek vyměnili mi techničák a kopii jsem si od něj neudělal a tak nevím, kde se motka toulala před tím než jsem ji koupil. I tak si myslím, že to byl od ní pěkný výkon.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 14 duben, 2012 23:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry, myslím že origo baterky dávala Honda Yusa tak že to původní asi nebude ale kdyby ti ta nová vydržela tak dlouho tak před ní můžeš smeknout Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr