Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Steve



Věk: 63
Založen: 01. 09. 2010
Příspěvky: 3
Bydliště: Slovensko

Motorka: VT
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: čt 07 říjen, 2010 20:45  Předmět:  Výfuk Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nazdárek,

chcem si kúpiť nový výfuk na Hondu Shadow VT 750 C 50.
Poradte mi, ktorý má lepší "troť-troť" zvuk :
a) Silver Tail KO2 anebo
b) Cobra Classic Deluxe Slashut

Nevím se rozhodnúť.
Dík za radu

Steve


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele SteveZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 08 říjen, 2010 02:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chcelo by to počuť čo sa ti viac páčí Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nerviq



Věk: 44
Založen: 31. 05. 2008
Příspěvky: 111
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 11 říjen, 2010 23:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já šetřím na tyhle


http://www.youtube.com/watch?v=E9-3ZXXrbvY&feature=player_embedded


Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele NerviqZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyYahoo MessengerMSN Messenger
Lexani

rewulf



Věk: 46
Založen: 06. 08. 2010
Příspěvky: 82
Bydliště: Český Brod

Motorka: VT750C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 12 říjen, 2010 12:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nerviq napsal:
Já šetřím na tyhle


http://www.youtube.com/watch?v=E9-3ZXXrbvY&feature=player_embedded



jo jo pekny asi do nich pujdu:)


Váhy Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele rewulfZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Nerviq



Věk: 44
Založen: 31. 05. 2008
Příspěvky: 111
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 16 listopad, 2010 17:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jsou tam


fuk.jpg
 Komentář:
 Velikost:  127.69 kB
 Zobrazeno:  11341 krát

fuk.jpg



Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele NerviqZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyYahoo MessengerMSN Messenger
Nerviq



Věk: 44
Založen: 31. 05. 2008
Příspěvky: 111
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 16 listopad, 2010 17:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A zvuk,pkud tam nedas tlumivky,je genialni


Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele NerviqZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyYahoo MessengerMSN Messenger
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 16 listopad, 2010 20:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to bude řádná palba Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Hammer



Věk: 42
Založen: 04. 02. 2008
Příspěvky: 295
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Motorka: VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 17 listopad, 2010 09:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj já mám Cobry a naprostá spokojenost. Každej ví že jedu už dlouho dopředu a zvuk je to parádní. Very Happy


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele HammerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Zdenek_53



Věk: 71
Založen: 09. 07. 2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Jilemnice

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 17 duben, 2012 22:22  Předmět:  výfuk Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím všechny ,
také já uvažuji o koupi výfuků Silver Tail K02 na VT 750 C4 nabízí je REDMOTO a potvrzují jejich homologaci, nebo homologaci neřešíte? Máte s nimi někdo zkušenosti?
Díky za poznatky Zdenek


Beran Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Zdenek_53Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 18 duben, 2012 17:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám taky Silver Tail K02 od Leo Vince a jejich výhodou je, že za dobrou cenu máš jak otevřené tak homologované výfuky. Mají totiž Evropskou homologaci a po vyndání vložek (a jde to opravdu lehce) jsou z výfuků jen roury. Když pak jedu do zahraničí, vložky jednoduše zase zasunu a nemusím mít obavy.
Mám je v kombinaci s KN filtrem a kroutící moment šel příjemě dolů.
Jsem opravdu spokojen.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zdenek_53



Věk: 71
Založen: 09. 07. 2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Jilemnice

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 18 duben, 2012 20:20  Předmět:  výfuk Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry děkuji za vyčerpávající odpověď , není nad osobní zkušenost. To Redmoto je dobrý?

Zdenek


Beran Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Zdenek_53Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr