Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Zdenek_53



Věk: 71
Založen: 09. 07. 2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Jilemnice

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 28 květen, 2012 21:40  Předmět:  Výjezd do Wroclawi Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím všechny ,
nevím kolik z vás je fanoušky fotbalu a koho to zaujme, ale v neděli jsem si vyjel do Wroclawi podívat se na stadion kde budeme hrát svoje zápasy na EURU. Jel jsem přes Trutnov, Královec, Strzegom kde se projíždí kolem desítek kamenictví s nabízenými stovkami hotových náhrobků všech druhů stačí jen vytesat jméno. Asi 50km před Wroclaví jsem najel na dálnici A4 a po křížení na obchvatu Wroclavi najel na A8
která vede až do těsné blízkosti stadionu. Parkovacích míst je u stadionu dost, ale nebudou prý sloužit o EURU pro běžné návštěvníky. Ti budou muset využít záchytných parkovišť a budou sváženi autobusy. Zpět jsem jel přes Kladsko a Náchod. Celkem najeto 370km. Cesty stejné asi jako u nás, u každé druhé křižovatky omezení rychlosti a fotoradar. S benzínem jsem si vystačil z Česka. Dodal bych fotku , ale už mě ji to nechce vzít.
Zdenek


Beran Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Zdenek_53Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 28 květen, 2012 22:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hezký výlet. Dobrý
(Ten obrázek by neměl být větší než 800x600 pixelů.)

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zdenek_53



Věk: 71
Založen: 09. 07. 2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Jilemnice

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 29 květen, 2012 13:31  Předmět:  Výjezd do Wroclawi Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak tady ještě fotka


stadion Wroclaw_upr (800x599).jpg
 Komentář:
 Velikost:  299.8 kB
 Zobrazeno:  3999 krát

stadion Wroclaw_upr (800x599).jpg



Beran Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Zdenek_53Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 29 květen, 2012 20:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdeňku, pěkně jsi se vyvětral, jen mi vrtá hlavou jak jsi dokázal sám sebe vyfotit Shocked J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr