Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 01 únor, 2009 22:23  Předmět:  Koupím originál koncovky,nebo celé výfuky VTX 1300 či 1800 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Koupím originál koncovky nebo celé originál výfuky z VTX 1300 nebo 1800. Mašinu už jsem koupil s laďákama a chci se taky podívat do Alp a neplatit eura navíc Very Happy Díky za jakoukoli nabídku nebo kontakt song


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 01 únor, 2009 23:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A to je problém při nákupu motorky, zvuk supr ale co potom. Když tak motorku s origo výfukama jinak se to může sakra prodražit Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 02 únor, 2009 09:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ale prd se to prodraží. Prodraží se jenom v tom případě pokud jdete do kšeftu a chcete si to koupit originál od nich. Jinak se dají sehnat po bazarech nebo z nedej bože z nějaké havárie,jen se chce dívat a ptát. Nedávno někdo prodával někdo originál celé výfuky na VTX 1800 za 4000Kč což je v podstatě dost malá investice,než kdyby jste to brali kšeftu,kde jsem se pro zajímavost ptal a oznámili mi 50tis.,bohužel než jsem tomu chlapíkovi dovolal,výfuky byli fuč. Takže takhle.


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Saints



Věk: 42
Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 37
Bydliště: Bratislava

Motorka: Honda Shadow VT750 C4
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: po 02 únor, 2009 10:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chcem sa spytat: Ked sa takto prehadzju vyfuky napriklad len na tyzden, tak treba nieco nastavovat na motorke (v motore)?


Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele SaintsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 02 únor, 2009 11:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

TO Gunman: prý se daji vyrobyt tlumící vložky, které se tam vsunou a přichytí. Taky o tom začínám uvažovat. Rozhodně rychlejší než přehazovat laufy.


  
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 02 únor, 2009 12:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zeptám se kámoše, dával si laďáky a originály má někde v garáži. Je to na 1800.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 02 únor, 2009 14:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Saints: Na VT 600 jsem přehazoval originály a čistý roury a bylo to bez problémů,někdo říká,že se musí seřídit karburátor,ale já to nikdy nedělal a mašina jela tak jak měla tak i tak,možná je to mašina od mašiny,nevím,ale na VT 600 jsem s tím neměl nikdy problém a v ničem jsem se radši nehrabal Very Happy

To Mat: Jestli víš o něčem takovým tak mi dej nějaký link,ale nějak se mi to nezdá,neb aby to přeci jen ten ztlumilo ten bordel tak by to musela být vložka jak hovado a navíc jak se to uchytí v tom výfuku,nebo jak to vůbec vypadá. prostě jestli k tomu máš nějký info tak si to rozhodně rád přečtu a podívám se na to. Kámoš dělá výfuky i s vložkama,ale on si teď pořídil Dodge Chalanger z 80-tých let a maká n a něm tak se mi s tím prý nebude srát Sad

To Boža: Budu rád,když se mi zeptáš u toho kámoše a pokud se toho bude chtít zbavit tak za rozumnou cenu je vezmu,protože já to chci na svou VTX 1800 Very Happy


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 03 únor, 2009 16:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sorry Gunman, už je prodal.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 03 únor, 2009 18:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Boža: Nevadí,díky ti moc i tak za tu ochotu a zeptání Smile jestli se uvidíme,přihlaš se o pivo a panáka,neb já jsem sklerotik mad drink Very Happy


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 08 únor, 2009 09:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Už jsem zakoupil. Díky všem za ochotu a prosím o uzamčení.


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Andrej
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 03 červen, 2012 13:42  Předmět:  otazka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nazdar a ako si to vyriesil s tymi vyfukmi napis mi na mail 4alias4@azet.sk lebo ja mam podobnu dilemu diki


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr