Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 24 listopad, 2006 19:10  Předmět: Varování ! Kapitáni & kraje Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Rozdělení na kraje - oblasti bitka

SHOC je rozdělený na kraje, na tomto portálu je to znázorněno pomocí "uživatelských skupin"
Hlašte se pomocí "uživatelských skupin" v horní liště do svých krajů.
Každý kraj má svého kapitána, který má členy na starosti a pomocí něho probíhá hlavní komunikace atd.




Naposledy upravil Petr dne út 15 květen, 2007 19:30, celkově upraveno 2 krát
Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Manas.fafluch



Věk: 41
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Frýdek-Místek

Motorka: Suzuki Intruder M1800 R2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 28 listopad, 2006 15:56  Předmět:  hlásit se do skupin Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jak dlouho to trvá než mě vezmou do skupiny někdo na mně asi zapoměl ? pořád mi to píše že se čeká na odsouhlašení tak sakra moravo hejbejte se Help


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Manas.fafluchZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 28 listopad, 2006 17:43  Předmět:  SKUPINY Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MAŇASI, ZKUS SE SPOJIT S ADMINEM- PETR, NEBO S WIKIM- TO JE KAPITÁN MORAVA

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 29 listopad, 2006 14:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

každej se SÁM přidá do svého kraje, moderátorovi následně přide mail pomocí kterého povolí vstup. Je to awtomatika. Nemůsíte nikoho kontaktovat. Jen kdyby kapitán byl LAMA a neuměl pracovat s mailem napište já si to s ním vyřídím. Dostane BANA

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 10:51  Předmět:  Obecně Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vážení neumím přidat foto motorky a jiné. Poraďte mi někdo prosím. Díky Boža


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 10:52  Předmět:  Obecně Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vážení neumím přidat foto motorky a jiné. Poraďte mi někdo prosím. Díky Boža


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 11:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

otevři si portál ..... klikni na album ......... otevři kteroukoli složku ............ a klikni na nahrát obrázek ............ vyplň potřebné údaje (popis obrázku apod.) a v kategorii vyber kam ho chceš uložit (motorky, akce, osobní galerie apod.) a klikni na odeslat.


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 12 duben, 2007 14:48  Předmět: Otázka přidat foto motorky a jiné Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahj Božo. Tak jak to vypadá - přidat foto motorky a jiné jde ti to nebo né. Když tak mi jepošli na email a já ti je upravím a pošlu spět. Tak se opatruj hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr