Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
limit77



Věk: 47
Založen: 04. 03. 2012
Příspěvky: 4



czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 10 září, 2012 14:38  Předmět:  VT 700 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím všechny.
Mám Hondu Shadow VT700 z roku 1986 US dovezenou z Belgie, ale mam problém z přihlášením jelikož v Belgickém techničáku chyby udaje. Na doporučení známého jsem odnesl techničák a veškerý udaje o motorce do Hondy a oni to poslali k výrobci do Japonska ty to poslali zpět aniž by doplnili hluk (db) a max.rychlost. tak jsem zkoušel Dekru ale také nemají udaje o me babičce tudíž mi zbyl jen výzkum dnes jsem jel do VĚDECKOTECHNICKÝ
PARK ROZTOKY tak z hlukem problem neni to udelaji ale neudelaji max rychlost nemají udaje o tomto stroji pan z ustavu mi doporucil abych sehnal kopii velkeho techničáku tak ze by to šlo že by to opsal tudiz bych vas chtel poprosit jestli nemate nekdo tento stroj z označením motoru RC19E 694cm3
a byl by jste ochoten pomoci poslanim kopii velkeho tech listu ze zakrytymi osobnimi udaji. Jsem uplne bezradny a motorku se mi nechce necavat 4 roky v garazi a cekat na veteransky znacky.dekuji za ochotu


Ryby Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele limit77Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr