Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
machal22



Věk: 50
Založen: 06. 06. 2011
Příspěvky: 6
Bydliště: Třeboň

Motorka: VT 750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 11 říjen, 2012 17:21  Předmět:  VT 750 UNIK VODY Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dobrý den. Chtěl bych se tady zeptat místních znalcu a přitom poprosit o radu. Před 2dny jsem vyměnil mojí vt600 za vt 750 r.v 98. musím říct,že je to obrovský rozdíl. Dneska odpoledne,když jsem přišel k motorce tak jsem našel pod motorkou mokrý flek. Šel jsem po stopách,až jsem došel k trubce na vodu co spojuje oba válce. Jsou na ní 2 segrovky. Když se motorka ohřeje tak je to suchý,ale podle všeho když schladne tak začne močit. Co jsem koukal tak jsou na ní 2 gumičky a jestli je moje dedukce správná tak se sundají segrovky trubička se zatlačí do jednoho válce vymění gumička a pak obráceně. Je to tak? A mám se něčeho bát,že by to byla předzvěst něčeho vážnějšího? Nemyslím si,že by mi to předchozí majitel zatajil,nebo chtěl skrýt, protože mezi válci bylo trochu špíny a kdyby utíral vodu tak by to bylo čistý,takže spíš shoda okolností. Ještě jsem chtěl poprosit,jestli by jste mi doporučily někoho šikovného a znalého motorek na Třeboňsku-jižní Čechy to pro případ nějaké vážnější závady,nebo seřízení. Díky za názor RADEK.

_________________
honda vt shadow 6OO

Střelec Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele machal22Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 11 říjen, 2012 18:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je to tak jak píšeš, těsnící gumičky se dají vyměnit bez rozdělávání něčeho dalšího a výměna není složitá jen je k tomu blbej přístup. V každém případě demontuj ozdobné žebrování z válců a zkontroluj aby trubka mezi válci nebyla zoxidovaná, pak by neměl byt problém. mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
machal22



Věk: 50
Založen: 06. 06. 2011
Příspěvky: 6
Bydliště: Třeboň

Motorka: VT 750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 11 říjen, 2012 18:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky. Tak to jsi mě uklidnil. Trubička se nezdá zoxidovaná aspoň z venku tak snad nebude ani ve válci. Teť už se stejně nebude asi moc jezdit tak se do toho v listopadu pustím. Ještě kde nejlíp nakupovat náhradní díly? Jinak díky za rychlou odpověď.

_________________
honda vt shadow 6OO

Střelec Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele machal22Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 11 říjen, 2012 19:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dělal jsem to taky, sice z jiného důvodu, ale je to tak je napsáno výše. V servisu mě strašili, ale šlo to v pohodě.
Podle mikrofiší to byl nějaký divný rozměr, tak jsem je objednal originál, jen již nevím jestli přímo v Hondě nebo přes PatrDepot.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
machal22



Věk: 50
Založen: 06. 06. 2011
Příspěvky: 6
Bydliště: Třeboň

Motorka: VT 750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 11 říjen, 2012 19:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čím strašily? Že to nepujde zatlačit do válce?

_________________
honda vt shadow 6OO

Střelec Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele machal22Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 11 říjen, 2012 20:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jsou to blbci a vypravujou lidem že se musí sundat válce mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

machal22



Věk: 50
Založen: 06. 06. 2011
Příspěvky: 6
Bydliště: Třeboň

Motorka: VT 750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 11 říjen, 2012 21:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nojo,ale to by podle jejich teorie znamenalo kus táhnout oba válce na jednou. Tak blbý JAPONCI nejsou,i když český lid je přeci jenom zručný. song mad

_________________
honda vt shadow 6OO

Střelec Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele machal22Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr