Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 10 srpen, 2008 19:48  Předmět:  Lesk jak blesk Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Strýčku Fido, zajímalo by mě čím ty blejskáš ty chromy že se ti blejskají jak psí k...y. Tedy jestli to není nějaké tajemství. Já používám pastu na chrom a hliník od SONAXU ale na Tebe tedy nemám Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: ne 10 srpen, 2008 20:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj,nevím,co používá Fido, já používám Chrom Magic.. jestli máš chuť koukni do mý galerie a výsledek uvidíš sám(dváca i šestka jsou tím leštěný) Very Happy Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 10 srpen, 2008 21:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No vypadá pěkně a kde to kupuješ? Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: ne 10 srpen, 2008 21:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mílo,koupil jsem to v u Hasse, tady je odkaz [http://www.topmoto.cz/inshop/scripts/detail.asp?itemid=1681&rnd=4852643]Chrommagic


Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: ne 10 srpen, 2008 21:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ježkovy voči,já jsem dřevák... ani prolink neumím udělat mad mad


Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: ne 10 srpen, 2008 21:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ChromMagic


Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 10 srpen, 2008 22:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cau Milo,zitra mrknu do dilny co pouzivam,ja a pisnu ti.


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 12 srpen, 2008 22:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak,pouzivam hlavne 2 pripravky.jeden je napustena vata,necim, co zanechava mastne stopy,ale po rozlesteni flanelem je vysledek paradni.jde o nevr-dull (cistic kovu) a druhy pripravek je pasta pod nazvem paste compound,vyrobce Farécla.


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 13 srpen, 2008 00:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

O nevr-dull jsem už slyšel, ale Farécla spíše vyrábí pasty na leštění laků, což ovšem neznamená že nefunguje na chrom. Asi zkusím tu vatu a uvidím, nenašel jsem kde bych pastu Farécla mohl koupit. Díky M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

irfa



Věk: 37
Založen: 08. 12. 2012
Příspěvky: 1



blank.gif
PříspěvekZaslal: so 08 prosinec, 2012 06:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hi,

Its a wonderful site buddy and nice post as well. I really love the info mentioned there and want to get benefited of the whole stuff. Thanks for all... have a nice day:)


Vodnář  Kočka OfflineOsobní galerie uživatele irfaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr