Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 27 listopad, 2012 07:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sally napsal:
Tak se mi podařilo přehodit směnu a dorazíme také song


Takže já a Zlata

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 listopad, 2012 19:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já taky přijedu Enjoy

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
NX-PETR



Věk: 58
Založen: 24. 03. 2007
Příspěvky: 164
Bydliště: Litoměřice

Motorka: Honda VT1100
honduras.gif
PříspěvekZaslal: út 27 listopad, 2012 22:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

na 99% dorazíme - já, Lenka, Dendrobates a řidič Klárka Very Happy


Rak Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele NX-PETRZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Lála



Věk: 55
Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 83
Bydliště: Klecany

Motorka: VT 750 C
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 27 listopad, 2012 23:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak pokud nepřekvapí nějaký moribundus tak já + 1, už se těším.


Ryby Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele LálaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Šafi



Věk: 48
Založen: 07. 04. 2012
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha 7

Motorka: VTX 1300S
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 listopad, 2012 15:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, tak moje maličkost taky dorazí +2 :-)


Váhy Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele ŠafiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 listopad, 2012 21:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přeji Vám všem příjemnou zábavu. Bohužel nedorazím, protože mám již dlouho lístky na rockandroll do Radiopaláce.

_________________
Nechci být nebohatším mužem na hřbitově....

Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 listopad, 2012 09:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Boža napsal:
Přeji Vám všem příjemnou zábavu. Bohužel nedorazím, protože mám již dlouho lístky na rockandroll do Radiopaláce.


Božo, jdi radši na bowling Enjoy Enjoy Poslední palác co jsi navštívil byl Zimní a víš, jak to pak dopadlo mad mad Sad Very Happy Very Happy Very Happy


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 listopad, 2012 12:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No právě, musíme zkusit sekend servis song

_________________
Nechci být nebohatším mužem na hřbitově....

Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 07 prosinec, 2012 13:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

takže chválabohu 100% jedu

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Rudanka



Věk: 61
Založen: 13. 10. 2012
Příspěvky: 6
Bydliště: Dobřichovice

Motorka: Honda VT 500 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 07 prosinec, 2012 13:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já a Shiny dorazíme hell


Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie uživatele RudankaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
PE PE



Věk: 43
Založen: 25. 05. 2011
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebusice

Motorka: Černá Vdova
japan.gif
PříspěvekZaslal: pá 07 prosinec, 2012 16:18  Předmět:  Aj Já Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

PEPE dorazí sám.
Zase vám natrhnu Surprised

Jdu najít prasátko, večer zduř.

PEPE


Štír Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele PE PEZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 08 prosinec, 2012 09:12  Předmět:  OMLUVA !!!!!!!!! Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Omlouvám se všem, kteří mají ode mne kalendář....Nevím jak jsem byl "zkoulenej" ale je ŠPATNEJ...... místo roku 2013 je to rok 2011.
Samozřejmě, že to vše napravím a všem dodám správný kalendář.
Ještě jednou se omlouvám, je to pro mne veliká šmouha na jinak nádherném večeru.
Shiny


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

PE PE



Věk: 43
Založen: 25. 05. 2011
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebusice

Motorka: Černá Vdova
japan.gif
PříspěvekZaslal: so 08 prosinec, 2012 10:16  Předmět:  Re: OMLUVA !!!!!!!!! Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Shiny napsal:
Omlouvám se všem, kteří mají ode mne kalendář....Nevím jak jsem byl "zkoulenej" ale je ŠPATNEJ...... místo roku 2013 je to rok 2011.
Samozřejmě, že to vše napravím a všem dodám správný kalendář.
Ještě jednou se omlouvám, je to pro mne veliká šmouha na jinak nádherném večeru.
Shiny


Štír Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele PE PEZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PE PE



Věk: 43
Založen: 25. 05. 2011
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebusice

Motorka: Černá Vdova
japan.gif
PříspěvekZaslal: so 08 prosinec, 2012 10:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A sakra!
Zrovna jsem si podle něj nahlásil dovolenou na celý rok Shocked


Štír Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele PE PEZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 08 prosinec, 2012 16:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Danuška zpracovala fotky a jsou zde
http://www.rundici.cz/fotoalbum/shoc--mikulokouleni-2012/
a heslo je, jako ke všem SHOC fotkám an našem webu "shoc"


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 08 prosinec, 2012 16:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky všem za účast, super akce. V lednu zas na shledanou.
To Shiny: To je v poho. Chybama se člověk učí (a někdy taky ne).

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 08 prosinec, 2012 19:07  Předmět:  Re: OMLUVA !!!!!!!!! Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Shiny napsal:
Omlouvám se všem, kteří mají ode mne kalendář....Nevím jak jsem byl "zkoulenej" ale je ŠPATNEJ...... místo roku 2013 je to rok 2011.
Samozřejmě, že to vše napravím a všem dodám správný kalendář.
Ještě jednou se omlouvám, je to pro mne veliká šmouha na jinak nádherném večeru.
Shiny



že to není pravda, to musí být fór

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Rudanka



Věk: 61
Založen: 13. 10. 2012
Příspěvky: 6
Bydliště: Dobřichovice

Motorka: Honda VT 500 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 08 prosinec, 2012 22:48  Předmět:  Re: OMLUVA !!!!!!!!! Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petr napsal:
Shiny napsal:
Omlouvám se všem, kteří mají ode mne kalendář....Nevím jak jsem byl "zkoulenej" ale je ŠPATNEJ...... místo roku 2013 je to rok 2011.
Samozřejmě, že to vše napravím a všem dodám správný kalendář.
Ještě jednou se omlouvám, je to pro mne veliká šmouha na jinak nádherném večeru.
Shiny



že to není pravda, to musí být fór


Co máš na mysli? Že jsem něco podělal, nebo že jsem se hned prásknul?

Neboj všem to samozřejmě napravím...To víš ona ta "nová košťata" (Tvá slova) nejsou vždy bez chyby..ale kdo je bez chyby...že....


Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie uživatele RudankaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 08 prosinec, 2012 22:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

sakra předchozí příspěvek je samozřejmě ode mne já si nevšiml, že je Danuška přihlášená na tomhle compu :-))
Teda tojej ale víkend .-))


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
František



Věk: 47
Založen: 13. 08. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Duchcov

Motorka: VT 1100 C,VTX 1300-C
honduras.gif
PříspěvekZaslal: ne 09 prosinec, 2012 11:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Děkujeme za báječné setkání,rádi jsme Vás všechny viděli a budeme se těšit na příště.F+L.


Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele FrantišekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr